Hesabım banlandı

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
ejedrogl
Mezarlık Bekçisi
Mezarlık Bekçisi

Re: Hesabım banlandı

Mesaj gönderen ejedrogl »

MetalV yazdı: 25 Şub 2022 18:01
AGRESIF yazdı: 25 Şub 2022 13:40
ejedrogl yazdı: 25 Şub 2022 12:13 2 aydır ne bir şey satıyorum,ne de bir alıyorum,fiyatlar bu haldeyken ban yeme riskimiz daha yüksek. Bunun çaresine bakılması lazım,valla o kadar nakit bonom var ama ben artık bonoların herkesten silinmesini istiyorum. Oyun ne hale geldi yazıktır günahtır. Bir sevgi çiceğine 50 t çekiyorlar, gerçekten artık bu bonoların silinmesi lazım,en azından piyasa az da olsa düzelir(zaten hiç eklenmemeliydi).
50t sevgi çiçeği mi zamanında yere atıyordum onu oyun ne hale gelmiş yav
yaptıkları saçmalık çünkü zaten alışverişlerde kullanılan bonolar zaten kopya ve hiçbir şey yapılmadı yıllardır. Bir sunucuda maksimum 200 bono vardı Gm erdoğan bono yazın arama motoruna görürsünüz şimdi oyunda 1 milyon tane bono var niye bir şey olmuyor kopyaysa? Çünkü tüm oyuncular ban yer.
Acil piyasaya müdahale edilmesi lazım.
SaNTii
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Mesaj gönderen SaNTii »

merhaba,
19.02.2022 Tarihinde anka sunucusunda karakterim durduk yere bloke aldı.

Savaş esnasında arkadaşlarıma iksir ayırıp 10/20 adet olmak şartıyla bölme yaptım.
Kasıtlı olmadığı, bir istekli eylemde bulunmadığım aşikardır kontrol ederseniz.
Blok süresi 1 gün iken, hergün ertelenip, saat ve tarihler değişiyor.
İlgili ceza itiraz bölümüne yazmama rağmen hiçbir işlem yapılımayıp, bana sürekli beklemem gerektiği söyleniyor.

- Lütfen inceleme yapıp bana dönüş sağlayın.
Son 10 gündür blok tarihleri değişiyor ve mağdurum.

Saygılarımla...
FERMANTASYONb
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Teşkilat
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen FERMANTASYONb »

Benim De Karakterlerim Banlandı Yaklaşık 2 Sene Oldu Cevap Beklememeni Tavsiye Ederim Dönüş Olmuyor Yasal Süreç Başlatılınca Karakterler Açılıyor Uğraşacak Vaktim Olmadigi İcin Kendi Haline Bıraktim Kurunun Yanında Yaş'da Yanıyor Malesef Soracak Olursaniz Açık Ful Hesaplarım Var Ama Oyuna Girmiyorum Soğudum Cünkü Egoist Oyuncu Ve Yöneticilere Sahip Oyunu Oynamaktan Eski Yardimlaşma Arkadaslık Ortamı Yok ( Teşkilat / Beyaz Köşk )
Lothardori
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı

Mesaj gönderen Lothardori »

05.03.2022 akşamında sıfırdan karakter kasma amaçlı iki arkadaş eminönü sunucusuna girdik. Hesabım 7. seviyeye geldiğinde şifacı bir karakter yarışma düzenledi 1 kere fiziksel atana para atacağını söyledi. Bunun sonucunda biz de fiziksel yetenek atmaya başladık totalde 3-4 kişi vardı. Tüm konuşmalarda her şey açık açık belirtilmiştir. Hedef büyüye direndi oluyordu ve fiziksel atmak çok zordu birkaç kere attım item ve para kazandım kazandığım an oyundan atıldım hesabım bloke olmuştu. Birincisi benden daha fazla item alanlar niçin ban yemedi ikincisi bunu yapan kişi neden ban yemedi. Üçüncüsü bu ban ne zaman açılır.
Kullanıcı avatarı
Suminat
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Sunucu: Eminönü
Lonca: İttihad I Arz

Mesaj gönderen Suminat »

Lothardori yazdı: 05 Mar 2022 23:00 05.03.2022 akşamında sıfırdan karakter kasma amaçlı iki arkadaş eminönü sunucusuna girdik. Hesabım 7. seviyeye geldiğinde şifacı bir karakter yarışma düzenledi 1 kere fiziksel atana para atacağını söyledi. Bunun sonucunda biz de fiziksel yetenek atmaya başladık totalde 3-4 kişi vardı. Tüm konuşmalarda her şey açık açık belirtilmiştir. Hedef büyüye direndi oluyordu ve fiziksel atmak çok zordu birkaç kere attım item ve para kazandım kazandığım an oyundan atıldım hesabım bloke olmuştu. Birincisi benden daha fazla item alanlar niçin ban yemedi ikincisi bunu yapan kişi neden ban yemedi. Üçüncüsü bu ban ne zaman açılır.
Son derece ilginç bir yazı...
İttihad I Arz
Lothardori
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı

Mesaj gönderen Lothardori »

biz bu arkadaşımla asla bir araya gelip oyun oynayamıyorduk yıllardır hep bir şey oluyordu tam dedik oyun oynuyoruz 30 dk içinde ban yedim ahhahahha
Kullanıcı avatarı
AGRESIF
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi

Mesaj gönderen AGRESIF »

ikv gibi bir oyunda nasıl ban yemeyi başarıyorsunuz bilmiyorum gerçekten ban yemek çok zor
Kullanıcı avatarı
Amasya05
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos

Mesaj gönderen Amasya05 »

Yaptığım alışverişten dolayı karakterim 999 blok aldı, hiç bir uyarı verilmeden direk hüküm verilmiş. Daha öncesinde hiç bir suçu olmadı eğer yaptığım alışveriş suç ise tek suçum buydu yüklü bir alışverişim dahi olmadı. Destek açıklama yapmıyor sadece alışverişten dolayı olduğunu söylüyor. Derdimi anlatıcak iletişime geçebileceğim kimse yok 2 tane full karakterimi sırf zevkiniz için blokladınız. İkvye yıllarını vermiş bir oyuncu olarak soğuttunuz her şeyden.
🖤🖤
namseloxx
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Mesaj gönderen namseloxx »

geçmiş olsun, köşktemi oldu olay, nickiniz neydi?
Kullanıcı avatarı
Amasya05
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos

Mesaj gönderen Amasya05 »

namseloxx yazdı: 13 Mar 2022 01:00 geçmiş olsun, köşktemi oldu olay, nickiniz neydi?
Saolun, evet köşk. IxETZELxI
🖤🖤