Bütün itemlerim kaybolmuş !!!!!!!!!!!!

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
BLITZKRIEG
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos

Re: Bütün itemlerim kaybolmuş !!!!!!!!!!!!

Mesaj gönderen BLITZKRIEG »

Oyunun kapatılması yakındır arkadaşlar.
"Yavaştan bırakın" mesajı veriyorlar.
Kullanıcı avatarı
AGRESIF
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen AGRESIF »

senin itemlerin kayboldu diye oyun kapanıyor aynen :')
Kullanıcı avatarı
dade1302
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı

Mesaj gönderen dade1302 »

BLITZKRIEG yazdı: 21 Şub 2022 14:06 Oyunun kapatılması yakındır arkadaşlar.
"Yavaştan bırakın" mesajı veriyorlar.
eski sağlam oyuncular bıraktı dostum zaten , oyunda şuan üst mesajdaki arkadaş gibi toxic kitle kaldı sadece :D
eticin
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Mesaj gönderen eticin »

merhabalar hala Ahievran bey veya başka bir gm bu tüm eşyaların silinmesi hakkında bir açıklamada bulunmadı değil mi hiç şaşırmadık açıkçası eşya iade ile ilgilenen kim ise oda oyuncuları suçluyor başka birilerine şifre verdiyseniz vs tarzında geri dönüş sağlıyor evet aynı anda onlarca kişinin hesabına girilip tam aynı dakikada tüm eşyalar silinmiş komedi gibi :grin: ne hikmetsede o an üstünde ne eşya var ise bir tek onlar kalmış herkeste aynı olay ya hadi bir hata yaptınız bari çıkında insanlara bizde hata yapabiliriz geri dönüşü olmayan bir hata oldu yaptık sistem yapmış herneyse bir açıklama yapın sizin yaptığınız dünyanın en kolay şeyi suçu hemen başkasına atıp kenara çekilmek benden bi öneri bu destek kısmını kapatın çünkü o kadar oyuncu tanıyorum daha bir kişiye yardımcı olunduğuna şahit olmuş değilim desteğe yazan yardım isteyen herkesin söylediği aynı otomatik cevap alıyoruz ciddiyim sizede ordaki konulara çözüm bulmasanızda bakmanız bile külfet kapatın sizinde yükünüz azalsın insanlarda oyunda başlarına gelecek her türlü hatayı sineye çekeceğini bilerek oyuna devam etsin bi umut sizden yardım beklemesin ki hiç kimse çünkü hiç bir çözüm öneri yada üretkenliğiniz maalesef yok plus satıyım alsınlar parlatma alsınlar şunu yapsınlar bunu yapsınlar sonra siliyim herşeyi açıklama yapmayada gerek yok nasıl olsa otomatik cevap veririz bir süre sonra unutulur mantığı var sizlerde yada kötü düşünce ile silelim emek ve verdiği paraları tekrar akçe satın alsınlar ki buna inanmak bile istemiyorum bu zihniyeti taşıyan birinin olduğuna inanmak bile güç ama olmayacak şeyde değil he insanlara çok güzel ceza veriyorsunuz bak orda hakkınızı yiyemem gerçi bu konuda bile dedikodular var gm lerimiz hakkında ama inanmak istemiyor insan bunlarada neyse artık bi cezada bana verirsiniz eleştiriyede pek açık olmadığınızdan kolay gelsin sayın kimseye destek olmayan yada olamayan destek ekibi yada gm ler kim ilgileniyorsa artık
Kullanıcı avatarı
xRAKSx
İskele Babası
İskele Babası
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: FreeStyle

Mesaj gönderen xRAKSx »

Geçmiş olsun dostum inşallah bir çaresini bulurlar.
EMİNÖNÜ
muraTR
lmuraTRl
ılmuraTRlı

Silaha çok davrananın kanı çabuk akar.
Kullanıcı avatarı
Eski1deli
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Sancak
Lonca: Dostlar kervanı

Mesaj gönderen Eski1deli »

eticin yazdı: 21 Şub 2022 13:01 İnsanların emeklerini ve verdiği paraları bir çırpıda silip sonra çözüm bulamadıkları için eşya iadeden envanterimizde kayıt yok diye kendi hatalarını oyunculara yükleyen ve verdiğimiz emek zaman paraların bir çırpıda açıklama bile yapmadan üstüne kaba tabirle çöken gm ler forumdaki şikayetleri okuyor yada ilgi gösteriyor mu acaba şimdi eğer gelirse ki gelecek cevabıda size yazıyım desteğe yazın eşya iadeye yazın sanki oradan destek yada yardımcı oluyorlarmış gibi ne diyelim bir çok insan sizlerin çözüm değilde sorun üretmenizden dolayı oyunu bıraktı yada bırakıyor bu yazdıklarımdan sonra kesin Bi ceza verirsiniz biliyoruz bunu yapabildiğiniz tek şey bu zaten sizin benim bildiğim yapmanız gereken oyunculara daha rahat daha güzel daha sorunsuz bir oynanabilirlik sağlamak oysa yaptığınız insanlara ceza vermek emeklerini hiçe saymak kendi hatalarınızı insanlara mal etmek yazık bu güzelim oyunu bu hale getirdiniz ya gerçekten çok yazık
Haha 10 gündür desteğe karakterimin silindiğini yazdim cevap bile yok ne bekliyorsunuz
ŞirinBaBa RoWxTHELoRD MasuniyetinSonu OxBosSxO ANTIISRAIL Franceska