GÜNCEL FİYATLAR (EMİNÖNÜ)

Eminönü sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
hihihiha
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

GÜNCEL FİYATLAR (EMİNÖNÜ)

Mesaj gönderen hihihiha »

Karanlık günler üstümüzde güncel piyasadan bilgiler vericem gördüğüm kadarıyla
Piyasa haberlerden etkilenir oyun içi sorunlar mevsimsel şartlar haberler...

Eskiden madenler sınıflara ayrılırdı örneğin,
Koni Çiçeği 1.5t-->150 bono
Çip-Barut-->3t vs diye şu anda eksiksiz ve 2 3 istisna dışında madenler 20 30t-->2000-3000 bono arasında değişiyor bazen 50t->5000bono bazen tanesini 100t-->10.000bono ye satanlarda mevcut buna nazaran tılsım fiyatlarıda artmış ve yeni bir para birimi oyuna gelmiş (K,Kt) gibi adlandırmaları mevcut 1k ya da kt 100.000 bonoya tekabül ediyor ayrıca oyunun en değerli tılsımlarından belki en değerlisi m23 10kt-->1 milyon bonoya satılıyor(eskiden 650t-->65.000) bonoydu bölgede 800 yazanlar linçlenirdi D.
Kısaca
M1/Y2/BB3(büyü)-->600-700t
M23-->1Milyon bono belki daha fazla
Depar3-->5 6KT arası
böyle anormal bir şekilde gidiyor alışır mıyız bilmiyorum ama elbette bir gün oturcaktık bilgisi olan katkıda bulunmak isteyen cevap yazabilir gördüğünüz bildiğiniz maden fiyatlarını vs :( :(
Kullanıcı avatarı
dade1302
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos

Re: GÜNCEL FİYATLAR (EMİNÖNÜ)

Mesaj gönderen dade1302 »

Kullanıcı avatarı
ejedrogl
Mezarlık Bekçisi
Mezarlık Bekçisi

Mesaj gönderen ejedrogl »

O kadar bonolar sistem tarafından ya silinecek ya da banlanacağız. Yaklaşık 2 aydır,ne alış veriş yapıyorum ne de bir şey alıyorum. Bu kadar piyasayı yükselten kişilerin,amaçları ne anlamadım,elinize ne geçiyor. Acilen yöneticiler tarafından piyasaya el atılması lazım,tabii yönetici varsa veya umrunduysa.

Madem bonolar hatalıydı neden oyuna tekrar eklediniz, hepiniz çekip gittiniz. Karaköy o kadar baştan sağma bir bölge ki,birçok eksiği ve hatası var ki,50 level milsten,39 level alman model zırh atıyor şaka gibi bari onu urban modeli olarak ayarlasaydınız. Biz oyuncular bunu hak etmiyorduk.Keşke 49 level olarak kalsaydı oyun, ve birkaç oyuniçi hata ve iyileştirme güncellemeleri yapıp, küçük bir grup bölgesi yapsaydınız kâfidi. Karaköy her şeyi ile tam bir fiyasko.
Kullanıcı avatarı
AGRESIF
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen AGRESIF »

şu fiyatlara bak tüm bonolar oyundan silinsin kimse itiraz etmez bence :')
ersenmogul
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Mesaj gönderen ersenmogul »

ejedrogl yazdı: 02 Mar 2022 13:47 O kadar bonolar sistem tarafından ya silinecek ya da banlanacağız. Yaklaşık 2 aydır,ne alış veriş yapıyorum ne de bir şey alıyorum. Bu kadar piyasayı yükselten kişilerin,amaçları ne anlamadım,elinize ne geçiyor. Acilen yöneticiler tarafından piyasaya el atılması lazım,tabii yönetici varsa veya umrunduysa.

Madem bonolar hatalıydı neden oyuna tekrar eklediniz, hepiniz çekip gittiniz. Karaköy o kadar baştan sağma bir bölge ki,birçok eksiği ve hatası var ki,50 level milsten,39 level alman model zırh atıyor şaka gibi bari onu urban modeli olarak ayarlasaydınız. Biz oyuncular bunu hak etmiyorduk.Keşke 49 level olarak kalsaydı oyun, ve birkaç oyuniçi hata ve iyileştirme güncellemeleri yapıp, küçük bir grup bölgesi yapsaydınız kâfidi. Karaköy her şeyi ile tam bir fiyasko.
Sevgili arkadaşım tahminimce piyasanın karışıklığı ortalıgı alt üst eden durum şudur oyundaki binlerce maden zaten belirli 3-5 tane reel para karşılığı tıkla üret satma derdine düşen şahısların elinde bilirsinizki 5 dakikada bir tıkla üret satmaya çalışan belirli nickler var oyun içerisinde görürsünüz bu şahıslar 30-40 karakter ile tüm madenlerden binlerce adet kopyalamış vaziyette çok karakter kullanarak ceza almamalarının sebeplerinden birtanesi bu bir taneside yönetim ile bu şahıslar arasında bir bağ oldugunu düşünmekteyim sen elindeki 500 adet maden iksir gibi sebepten dolayı blok alırsın ama onlar binlerce adet maden materyalden blok cezası almazlar bu gerçek çok aşikar.Piyasayı alt üst eden de bu tıkla üretçiler bütün madenler onların elinde bonolarda onların elinde tek gayeleri yeni başlayanlara oyun piyasasını zor hale getirerek gerçek para karşılığı yeni oyunculara veya kopya ile alakasız olan oyunculara tıkla üreti reel almalarına zorlamak bunu mantıken düşünen her ikv neferi algılar. Teşekkürler
Kullanıcı avatarı
ejedrogl
Mezarlık Bekçisi
Mezarlık Bekçisi

Mesaj gönderen ejedrogl »

ersenmogul yazdı: 02 Mar 2022 14:46
ejedrogl yazdı: 02 Mar 2022 13:47 O kadar bonolar sistem tarafından ya silinecek ya da banlanacağız. Yaklaşık 2 aydır,ne alış veriş yapıyorum ne de bir şey alıyorum. Bu kadar piyasayı yükselten kişilerin,amaçları ne anlamadım,elinize ne geçiyor. Acilen yöneticiler tarafından piyasaya el atılması lazım,tabii yönetici varsa veya umrunduysa.

Sevgili arkadaşım tahminimce piyasanın karışıklığı ortalıgı alt üst eden durum şudur oyundaki binlerce maden zaten belirli 3-5 tane reel para karşılığı tıkla üret satma derdine düşen şahısların elinde bilirsinizki 5 dakikada bir tıkla üret satmaya çalışan belirli nickler var oyun içerisinde görürsünüz bu şahıslar 30-40 karakter ile tüm madenlerden binlerce adet kopyalamış vaziyette çok karakter kullanarak ceza almamalarının sebeplerinden birtanesi bu bir taneside yönetim ile bu şahıslar arasında bir bağ oldugunu düşünmekteyim sen elindeki 500 adet maden iksir gibi sebepten dolayı blok alırsın ama onlar binlerce adet maden materyalden blok cezası almazlar bu gerçek çok aşikar.Piyasayı alt üst eden de bu tıkla üretçiler bütün madenler onların elinde bonolarda onların elinde tek gayeleri yeni başlayanlara oyun piyasasını zor hale getirerek gerçek para karşılığı yeni oyunculara veya kopya ile alakasız olan oyunculara tıkla üreti reel almalarına zorlamak bunu mantıken düşünen her ikv neferi algılar. Teşekkürler
O zaman bizim oynamımıza gerek yok dostum, bunlar banlanmıyorsa,ben bu işten art niyet ararım. Belki kendileri tıkla üret satıyordur😂
ersenmogul
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Mesaj gönderen ersenmogul »

ejedrogl yazdı: 02 Mar 2022 15:04
ersenmogul yazdı: 02 Mar 2022 14:46

O zaman bizim oynamımıza gerek yok dostum, bunlar banlanmıyorsa,ben bu işten art niyet ararım. Belki kendileri tıkla üret satıyordur😂
Zaten emin ol dostum.Yeni başlayan ,kopya ile alakası olmayan oyuncu kitlesi bu oyunu oynamaz ise anında kapanır 2 kuruşluk insanlar bu oyundan para kazanmanın derdindeler işte maalesef ki kullanılan çok arkadaşımız var defalarca kez şikayet etmeme rağmen tıkla üretçileri halen daha oyuna girip satış yapabiliyorlar çünki ceza alan aldırabildigim herhangi birisi yok art niyet arayacaksın zaten aramazsak hatalıyız