Bütün itemlerim kaybolmuş !!!!!!!!!!!!

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
hanedanss
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları

Re: Bütün itemlerim kaybolmuş !!!!!!!!!!!!

Mesaj gönderen hanedanss »

Simdi bazi arkadaslar kopta mopya diyor da arkadaslad kopya olsa car banlanir eyw anlariz kopya olsa kopya madenler meteryaller bonolar silinir anlariz ama BBOS keserek dusurln itemler holde kasilan 1. Seviye tilsimlar BOS tan dusen receler bunlar peki kopya mi vindovs sistemsel hata diyorlar inşallah duzeltilecek bi durum en yakin zamanda aciklama bekliyoruz allahin izniyle maduriyetimiz giderilir
Ceki
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen Ceki »

Al işte cok haklı bir isyan daha . Bunun türkçesi adamlar size bırakn diyor . Biz bu olayı önleyemiyoruz siz bırakın diyor . Kopya varsa oyunda bınun önüne kimse gecemez . Yok ben herseyi silerim diyen yönetim oyunun içine etmiştir . Kimse kendini haksız görmesin arkadaslar burda haksız olan oyunu yönetemeyenlerdir. Üzüldüm yılların emeğini çöp etmişler. Bizede cok yaşa kralım demek düşüyor
Kullanıcı avatarı
Equalero
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi
Lonca: Gusion MLBB GLOBAL,TR 1

Mesaj gönderen Equalero »

Hocam ne agladigniz be şunun kadar hayatta bir işe güce vs üzelseniz dağları delerdiniz.

Ayrıca Ctrl+c yaparken iyi silinince kötü yaptınız adamları tık üret satarken iyiydi demi ne oldu para kaynağınız mı kesildi parasız mı kaldınız ay kıyamam..

Geç o ayakları doğru dürüst durkarken kimsenin latexi ni bile silmezler yapmışsın bir halt forumda gizli saklı ağlıyorsun, ağlıyorsunuz....
Champion Class

KaiHavertz VanessaIves BLackBeauty
Kullanıcı avatarı
lazzeri
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Lonca: Kale

Mesaj gönderen lazzeri »

Equalero yazdı: 02 Şub 2022 08:00 Hocam ne agladigniz be şunun kadar hayatta bir işe güce vs üzelseniz dağları delerdiniz.

Ayrıca Ctrl+c yaparken iyi silinince kötü yaptınız adamları tık üret satarken iyiydi demi ne oldu para kaynağınız mı kesildi parasız mı kaldınız ay kıyamam..

Geç o ayakları doğru dürüst durkarken kimsenin latexi ni bile silmezler yapmışsın bir halt forumda gizli saklı ağlıyorsun, ağlıyorsunuz....
lan olum seni bayıltırım bak 2 ay olmuş başlayalı geri oyuna kopya yapsam kendi çarımı fullerim ben oyunda tıkla üret arıyom almak için çarımı dizim diye oyunda oyun içi satan bir insan evladı kalmamış herkez parayla satıyor senin gibi kopyacılarada bişey olmuyor işte bize oluyor olan karşıma çıksanda bi görsem seni böyle konusmanı
Kullanıcı avatarı
Equalero
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi

Göster
lazzeri yazdı: 02 Şub 2022 08:55
Equalero yazdı: 02 Şub 2022 08:00 Hocam ne agladigniz be şunun kadar hayatta bir işe güce vs üzelseniz dağları delerdiniz.

lan olum seni bayıltırım bak 2 ay olmuş başlayalı geri oyuna kopya yapsam kendi çarımı fullerim ben oyunda tıkla üret arıyom almak için çarımı dizim diye oyunda oyun içi satan bir insan evladı kalmamış herkez parayla satıyor senin gibi kopyacılarada bişey olmuyor işte bize oluyor olan karşıma çıksanda bi görsem seni böyle konusmanı
Trajikomik...
Champion Class

Alfhasen
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Mesaj gönderen Alfhasen »

Burada gerçekten masum olan, hiçbir şeyden haberi olmadan, sadece bir kopyacı ile yaptığı ticaretten ban yiyen arkadaşlar bile varken neyi tartışıyoruz. sn.ahievran youtubede katıldığı canlı yayında saniye saniyesine kimin ne yaptığını gördüklerini söylemişti. Madem her şey kayıt altında herşeyi görüyorsunuz neden adaleti uygulamıyorsunuz ? Bu yaptığınız emektar oyunculara adalet dağıtmak değil,ak ile karayı ayırt edememektir.
Örn vereyim oyun içinde m 1 tılsımı satın almıştım. aldıktan sonra esc atıp oyundan çıktım. tekrar girdiğimde oyunun sardığını tılsımımın ise kaybolduğunu gördüm. Her şeyin altına baktım bulamadım. Bir etkinlikte sayın gmahievrana problememi anlattım. Verdiği tek cevap tılsım asla silinmez. Neden silindi diyorum desteğe yaz inceleyelim diyor. Ne incelediler ne bi sonuca ulaştı. Binbir uğraşla satın aldığım tılsımı bir oyun hatası yüzünden kaybettim. Kopyanın daha ilk çıktığı zamanlar bunlar, m1 ne demeyin. Emek verdiyseniz 1 tulyum bile değerlidir.
Kullanıcı avatarı
Equalero
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi

Göster
Alfhasen yazdı: 02 Şub 2022 09:39 Burada gerçekten masum olan, hiçbir şeyden haberi olmadan, sadece bir kopyacı ile yaptığı ticaretten ban yiyen arkadaşlar bile varken neyi tartışıyoruz. sn.ahievran youtubede katıldığı canlı yayında saniye saniyesine kimin ne yaptığını gördüklerini söylemişti. Madem her şey kayıt altında herşeyi görüyorsunuz
Göster
neden
adaleti uygulamıyorsunuz ? Bu yaptığınız emektar oyunculara adalet dağıtmak değil,ak ile karayı ayırt edememektir.
Örn vereyim oyun içinde m 1 tılsımı satın almıştım. aldıktan sonra esc atıp oyundan çıktım. tekrar girdiğimde oyunun sardığını tılsımımın ise kaybolduğunu gördüm. Her şeyin altına baktım bulamadım. Bir etkinlikte sayın gmahievrana problememi anlattım. Verdiği tek cevap tılsım asla silinmez. Neden silindi diyorum desteğe yaz inceleyelim diyor. Ne incelediler ne bi sonuca ulaştı. Binbir uğraşla satın aldığım tılsımı bir oyun hatası yüzünden kaybettim. Kopyanın daha ilk çıktığı zamanlar bunlar, m1 ne demeyin. Emek verdiyseniz 1 tulyum bile değerlidir.

Tamam hocam biriyle alışveriş yaparsın abartılı şekilde 900 maden 1500 T doğal olarak silinir ama 3 5 madene vs kimsenin birşeyi silinmez yalan bunlar burda ağlayanlarin çoğu pişkin oyun hatasını kullananlar veya kâr amaçlı oynayanlar işlerine çomak sokunca da mızıklıyorlar işte ....

Ayrıca benimde kendi karakterler arasında alışveriş yaparken Dk 3 mavi aktardım oyun kapandı 2 çarım da da tilsimi bulamadım kaybolmuş hiç biryere başvurmadım benim hatam çünkü aldıktan sonra oyundan çıkmadım..
Champion Class

Kullanıcı avatarı
campazzo
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen campazzo »

Equalero yazdı: 02 Şub 2022 10:12
Göster
Alfhasen yazdı: 02 Şub 2022 09:39 Burada gerçekten masum olan, hiçbir şeyden haberi olmadan, sadece bir kopyacı ile yaptığı ticaretten ban yiyen arkadaşlar bile varken neyi tartışıyoruz. sn.ahievran youtubede katıldığı canlı yayında saniye saniyesine kimin ne yaptığını gördüklerini söylemişti. Madem her şey kayıt altında herşeyi görüyorsunuz
Göster
neden
adaleti uygulamıyorsunuz ? Bu yaptığınız emektar oyunculara adalet dağıtmak değil,ak ile karayı ayırt edememektir.

Tamam hocam biriyle alışveriş yaparsın abartılı şekilde 900 maden 1500 T doğal olarak silinir ama 3 5 madene vs kimsenin birşeyi silinmez yalan bunlar burda ağlayanlarin çoğu pişkin oyun hatasını kullananlar veya kâr amaçlı oynayanlar işlerine çomak sokunca da mızıklıyorlar işte ....

Ayrıca benimde kendi karakterler arasında alışveriş yaparken Dk 3 mavi aktardım oyun kapandı 2 çarım da da tilsimi bulamadım kaybolmuş hiç biryere başvurmadım benim hatam çünkü aldıktan sonra oyundan çıkmadım..
dostum senin gibi oyun bağımlısı görmedim. tamam oyun mükemmel her şey 10 numara. gir oyna.
Esadullah
Kara Cin Düşmanı
Kara Cin Düşmanı

Mesaj gönderen Esadullah »

İlginç :thinking_face:
İKV dünyasında, sadece Eminönü Sunucusu'nda; EsedullahŞifa(59), EsedullahBüyü(59) ve esedullahAli(59) isimli karakterlerim bulunmaktadır. Çakma karakterin verdiği/vereceği huzursuzluklardan mesul değilim.
ÖZGÜR FİLİSTİN :flag_ps: :flag_tr:
eticin
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Mesaj gönderen eticin »

İnsanların emeklerini ve verdiği paraları bir çırpıda silip sonra çözüm bulamadıkları için eşya iadeden envanterimizde kayıt yok diye kendi hatalarını oyunculara yükleyen ve verdiğimiz emek zaman paraların bir çırpıda açıklama bile yapmadan üstüne kaba tabirle çöken gm ler forumdaki şikayetleri okuyor yada ilgi gösteriyor mu acaba şimdi eğer gelirse ki gelecek cevabıda size yazıyım desteğe yazın eşya iadeye yazın sanki oradan destek yada yardımcı oluyorlarmış gibi ne diyelim bir çok insan sizlerin çözüm değilde sorun üretmenizden dolayı oyunu bıraktı yada bırakıyor bu yazdıklarımdan sonra kesin Bi ceza verirsiniz biliyoruz bunu yapabildiğiniz tek şey bu zaten sizin benim bildiğim yapmanız gereken oyunculara daha rahat daha güzel daha sorunsuz bir oynanabilirlik sağlamak oysa yaptığınız insanlara ceza vermek emeklerini hiçe saymak kendi hatalarınızı insanlara mal etmek yazık bu güzelim oyunu bu hale getirdiniz ya gerçekten çok yazık