Bu arkadaş ne anlatıyor?? Şuna biri açıklama yapsın

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kilitli
Kullanıcı avatarı
melihbey
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Kuklacı
Klan: Lodos
Lonca: Nefer Team

Bu arkadaş ne anlatıyor?? Şuna biri açıklama yapsın

Mesaj gönderen melihbey »

https://www.youtube.com/watch?v=JROckPYY1a0&t=44s

Videoda arkadaş banlarınızla ilgili bana ulaşıyorsunuz yardımcı oluyoruz, başka yardımcı olan arkadaşlar da var diyor yönetime incellettiriyoruz yardımcı olmaya çalışyıoruz diyor..

Siz bizim aklımızla dalga mı geçiyorsunuz 15 aydır yanıt bekliyorum 15 ay. Adam size yardımcı oluyoruz banlarınıza cezalarınıza baktırıyoruz diyor...

Pes diyorum gerçekten inanılmaz şeffaf bi yönetimimiz var..

Bide ahkam kesiyo ceza itiraza yazarsanız cevap size gelmiştir . Gelmeme gibi bi durum yoktur diye aklımızla alay ediyor.. 15 ay lan 15....
Resim
Kullanıcı avatarı
bioyuncu
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Game over

Re: Bu arkadaş ne anlatıyor?? Şuna biri açıklama yapsın

Mesaj gönderen bioyuncu »

melihbey yazdı: 10 Şub 2022 21:09 https://www.youtube.com/watch?v=JROckPYY1a0&t=44s

Videoda arkadaş banlarınızla ilgili bana ulaşıyorsunuz yardımcı oluyoruz, başka yardımcı olan arkadaşlar da var diyor yönetime incellettiriyoruz yardımcı olmaya çalışyıoruz diyor..

Siz bizim aklımızla dalga mı geçiyorsunuz 15 aydır yanıt bekliyorum 15 ay. Adam size yardımcı oluyoruz banlarınıza cezalarınıza baktırıyoruz diyor...

Pes diyorum gerçekten inanılmaz şeffaf bi yönetimimiz var..

Bide ahkam kesiyo ceza itiraza yazarsanız cevap size gelmiştir . Gelmeme gibi bi durum yoktur diye aklımızla alay ediyor.. 15 ay lan 15....
adam onu kötü niyetle söylememiş kardeşim sakin ol hemen açtırıyorum da demiyor sana yardımcı oluyor sadece ne yazağını ne yapacağını hakkında banada yardımcı oldu sağolsun 2 ay sonra haksız yediğim banım açıldı lakin öyle hemen ban açılma gibi bir durum yok sadece sana yardımcı oluyor ban aldığı tarih karketerlerine başka giren varmı vs gibi
Kullanıcı avatarı
melihbey
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Kardeşim yanlış anlamada aptal değiliz adamın söylediği şey açık ve net ortada her ne kadar inceleme yaptırmış olsak da diyor.

Resmen yönetim tarafından çifte standart muamele görüyoruz.

Konuşmanın tamamını sinirden kapatmıştım şimdi tekrar açtım dinliyorum adam düpedüz olarak yönetimden kendisine bilgi geldiğini milletin banına ilişkin durumun bilginin kendisine verildiğini söylüyor. İnanılmaz gerçekten inanılmaz hakkım haram zıkkım olsun başka söylenecek birşey yok.

Yetkili birinden konuyla ilgili açıklama bekliyoruz aklımızla alay etmeyin. Bu kişi video da anlattıklarıyla alakalı olarak yalan beyanda mı bulunuyor yoksa sizler normal oyunculara sağlamadığınız destek görevini bu arkadaşın talepleri ricaları üzerine mi saglıyorsunuz.??
En son AhiEvran tarafından 11 Şub 2022 15:28 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Sebep: Bir alttaki mesaj ile birleştirildi
Resim
Kullanıcı avatarı
Sonne
Yasemin'in Gözcüsü
Yasemin'in Gözcüsü
Sunucu: Anka
Lonca: Eppur Si Muove

Mesaj gönderen Sonne »

melihbey yazdı: 10 Şub 2022 21:31 Yetkili birinden konuyla ilgili açıklama bekliyoruz aklımızla alay etmeyin. Bu kişi video da anlattıklarıyla alakalı olarak yalan beyanda mı bulunuyor yoksa sizler normal oyunculara sağlamadığınız destek görevini bu arkadaşın talepleri ricaları üzerine mi saglıyorsunuz.??
Rica etsem dakika ve saniyeyi söyleyebilir misiniz?
Resim

hercai
rosenrot
donaukinder
JillValentine
RositaEspinosa

Anka

Bilirler her şeyi doğru ama niye yürüyüp dururlar eğri ?
Kullanıcı avatarı
melihbey
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Sonne yazdı: 10 Şub 2022 21:53
melihbey yazdı: 10 Şub 2022 21:31 Yetkili birinden konuyla ilgili açıklama bekliyoruz aklımızla alay etmeyin. Bu kişi video da anlattıklarıyla alakalı olarak yalan beyanda mı bulunuyor yoksa sizler normal oyunculara sağlamadığınız destek görevini bu arkadaşın talepleri ricaları üzerine mi saglıyorsunuz.??
Rica etsem dakika ve saniyeyi söyleyebilir misiniz?
7.40 dan sonra başlıyor.
Resim
koray123
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Sancak

Mesaj gönderen koray123 »

Ahbap çavuş ilişkisi sanırım zaten önemli ve can alıcı konular ile ilgili bir Allah in kulu açıklama yapmıyor ki. 3 ay sonrası ne olacağını bilen var mı Allah aşkına uyduruk maden 5t olmuş kopya almış başını gitmiş lag desen ayrı birde bunlar çıktı
Kullanıcı avatarı
Parlementxx
Bab-ı Ali Muhafızı
Bab-ı Ali Muhafızı
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen Parlementxx »

Karşına muhattap alacak biri kalmadı dostum yetkili olarak malesef isyanınla kalırsın.
Resim
Kullanıcı avatarı
NeWTRoBLe
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen NeWTRoBLe »

arkadaşım kimse seni ciddiye almaz, başlığı da forum kurallarını ihlalden(!) silerler.
Anti hetero
Kullanıcı avatarı
Equalero
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi
Lonca: Gusion MLBB GLOBAL,TR 1

Mesaj gönderen Equalero »

İletişim destek forumu boşu boşuna varmış ozaman direk olarak bu adamın Gmanile yazalım sorunlarımızı ...

Hadise'nin ilgili merciler tarafından incelenip gerekli cezanın verilmesini talep ediyorum.
Champion Class

KaiHavertz VanessaIves BLackBeauty
Kullanıcı avatarı
AhiEvran
Sancak Beyi
Sancak Beyi
Sunucu: Anka
Lonca: Free

Mesaj gönderen AhiEvran »

Selam arkadaşlar;

Oyun dünyamız ile alakalı destek talepleriniz hakkında bilgi alabileceğiniz tek adres vardır o da İletişim Destek Formu'dur. Bunun haricinde bilgi paylaşımı yapılmadığını hatırlatırız.

Konu farklı mecralara çekilmesi müsait olması nedeni ile konuyu kilitliyorum.

Bilginize.
İstanbul Kıyamet Vakti İletişim/Destek Formu İçin Tıkla!

Doğru Ceza İtiraz Formu Nasıl Doldurulur Tıkla.!

Forum Kanalındaki Faydalı Konular

İstanbul Kıyamet Vakti'nden Haberdar Olun!
Resim Resim Resim Resim
Kilitli