Beyazköşk sunucusu lag sorunu

Beyaz Köşk sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
Afkborn26
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Beyaz Köşk

Beyazköşk Lag Problemi

Mesaj gönderen Afkborn26 »

Merhabalar öncelikle iyi forumlar.
İstanbul kıyamet vakti severek oynadığım bir oyun fakat lag problemleri ve çökme problemleri oyundan aldığım zevki azaltıyor. Oyun her ne kadar ücretsiz olsa dahi oyunda neredeyse premium hesabı olmayan insan yok. Buna rağmen hala çökme problemleri yaşanıyor. Çökme problemlerini hadi bir şekilde hallediyoruz. Oyuna hızlı girebiliyoruz ondan yana problemimiz yok fakat lag problemi cidden Eminönü sunucusuna bir defa girdikten sonra çok daha sinirimi bozdu. Ben anlamıyorum Eminönü gibi kalabalık bir sunucuda yüksek lag yokken nasıl Beyazköşk sunucunda çok yüksek ping oluyor. Eminönünde yazdığım mesajın bile anında gittiğini hissedebilirken Beyazköşk bana onu hissetirmiyor hareketlerim çok daha yavaş gidiyor cidden bunu anlamıyorum. Eminönünde oynayan oyuncular premium da biz sıradan insanlar mıyız?

Oyun tamamen TÜRK yapımı üstelik şuanki sahibi Türkiye'de internet altyapısının neredeyse yüzde 90'ınına sahip olan bir ISS. Buna rağmen bu şekilde kötü sunucu yapılmasının sebebi nedir? Oyunu artık önemsemiyor musunuz? O zaman oyunu kapatıp en azından bizim bu acımıza son vermeye ne dersiniz. Oyunu oynamak istiyorum ama lag sayesinde bütün moralim bozuluyor.
Afkbornn
dogibaba5225
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Re: Beyazköşk Lag Problemi

Mesaj gönderen dogibaba5225 »

Konu kesinlikle haklı Eminönü gibi dolu bir sunucuda lag yokken Köşk’te oyun oynayamıyoruz acilen düzeltilmesi lazım
Kullanıcı avatarı
HuNteRe
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Eminönü

BEYAZKÖŞK SUNUCUSUNDAKİ LAG

Mesaj gönderen HuNteRe »

13.05.2021 tarihi saat 9 dan beri oyundayım saat şuanda 15.30 ve saat 9dan beri aşırı derecede bir lag var gmler ilgilenebilirmi artık ?
Kullanıcı avatarı
SPIEGLEIN
Yalnız Adam'ın Dostu
Yalnız Adam'ın Dostu
Sunucu: Eminönü
Lonca: Kök Tengri

Re: BEYAZKÖŞK SUNUCUSUNDAKİ LAG

Mesaj gönderen SPIEGLEIN »

Hızlı desteğe ileti attım,ilgileneceklerini söylediler ama :grin: :grin: :grin:
Resim
hezarfen
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Beyazköşk sunucusu lag sorunu

Mesaj gönderen hezarfen »

Sabahtan beridir beyazköşk sunucusunda herkes kanser olmuş durumda aşırı derecede lag var buna derhal el atın oyuncular sıkıldı bu lagdan 1 adım ileri atıyoruz 10 geri geliyor oyun ara ara çöküyor 2 dk yok sonra geliyor acil bakım yada bir güncel atın sunucuya
Jimyosef
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı

Re: Beyazköşk Lag Problemi

Mesaj gönderen Jimyosef »

Köşk hala aynı zaman zaman sarıyor değişmedi