Klan Savaşları

İKV ile ilgili hazırlamış olduğunuz videolarınız
mentioned
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Non Hardcore

Klan Savaşları

Mesaj gönderen mentioned »

Selam, uzun zaman sonra IKV'ye döndüm ve oyunun hala canlı ve çok oyuncusu olması, gerçekleşen savaşların hala 100 vs 100 50 vs 50 olabilmesi bende bu savaşları kayıt alıp Youtube'a atma isteği uyandırdı. Boş zamanım oldukça video çekip ardından keyifli bir edit yapıp paylaşacağım uzun zamandır kendime yeni bir hobi edinmek istiyordum zaten, edit yapmayı öğrenmek için de sevdiğim oyunu oynayıp editlemek en iyi fikirmiş gibi geldi. Yayınladığım ilk videoda çok fazla bir edit yok çünkü bu video edit programını kullanarak ürettiğim ilk video (Kesip birleştirmeyi, hızlandırmayı bile bu videoyu yaparken öğrendim ':) ) Vidoları 2k render alıyorum dolayısı ile video boyutları da bir hayli yüksek oluyor. Editi ve Youtube'a yüklemesi biraz uzun sürse de mükemmelliyetçi bünyem bana bu yükü yüklüyor, en azından çıkan işi izlemesi daha keyifli olur. Yayın yapmak veya 0'dan başlangıç serisi oluşturma fikirleri kafamda var fakat talep görür mü bilemiyorum açıkcası bu tür şeyler editi de çok öğrenebileceğim seriler gibime gelmedi ama neden olmasın :blush: .

Youtube Kanalımın Linki: www.youtube.com/channel/UC0Q-JJMLAD2d0x6yhpwEADA
İlk Videom:

Videonun linki: https://youtu.be/TIETVde6uus
Esadullah
Kara Cin Düşmanı
Kara Cin Düşmanı
Sunucu: Eminönü

Re: Klan Savaşları

Mesaj gönderen Esadullah »

Çok güzel ama bazı skillerini değiştirmen gerek :relaxed:
İKV dünyasında, sadece Eminönü Sunucusu'nda; EsedullahŞifa(59), EsedullahBüyü(59) ve esedullahAli(59) isimli karakterlerim bulunmaktadır. Çakma karakterin verdiği/vereceği huzursuzluklardan mesul değilim.
ÖZGÜR FİLİSTİN :flag_ps: :flag_tr:
Jimyosef
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı

Re: Klan Savaşları

Mesaj gönderen Jimyosef »

Çemberlitaş zamanı gör sen bide arz kalenin önü her daim canlıydı