Bütün itemlerim kaybolmuş !!!!!!!!!!!!

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
lazzeri
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Eminönü
Lonca: Kale

Re: Bütün itemlerim kaybolmuş !!!!!!!!!!!!

Mesaj gönderen lazzeri »

aga hiçbir item yok 0 kasa 0 çanta sarma değil yani başka bişey bu kafayı yicem
Kullanıcı avatarı
Hayalolsam
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Klan: Lodos
Lonca: Bizbizeyeteriz

Mesaj gönderen Hayalolsam »

Bir çok hesapta çarlar, kasaları ve çantaları silinmiş, parlaklar tılsım lar çöp itemler de dahil. Bugün isyan başlar, oyunun sonu gelmiş gibi görünüyor.

Birde kimin elinde bir adet bono varsa kesin kopya silsilesi ile sana ulaşmıştır. ':)
haciefe07
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Mesaj gönderen haciefe07 »

en az 10 yıllık oyuncuyum egerki emeklerim herşeyim boşa giderse çarıda silerim oyunuda silerim herşeyide siler oyunu bırakırım ben kimsenin kahrını çekemem siz oyunu yönetmeyi bilmiyorsunuz diye benim emeklerim niye boşa gidiyor o kadar emek harcamışımı okadar gün uyumamışım kim verecek bunun hesabını ??
Kullanıcı avatarı
lazzeri
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Re: Gmler Herkesin Emegini Sildi !

Mesaj gönderen lazzeri »

ne desek boş kopyacılar hala geziyor ortalıkta olan bize oluyo oyunu yönetiyoruz diye geziyolar ortalıkta bide samimi gibi görünmeye çalışıyorlar ya
Kullanıcı avatarı
Sufizm
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

eşyaları silinenler

Mesaj gönderen Sufizm »

Bugün eminönü sunucusunda en az 4 5 kişinin halley setleri madenleri vs silinmiş kopya yapan kişilerde aralarında yok tılsım vs niye silinir durduk yere? Bu bizi endişelendiriyor, kasamızda yüzlerce maden ve 3. kademe var bir gün silinirse ne olucak? yönetimin cevabı nedir bu konu hakkında acıkcası merak ediyorum
Kullanıcı avatarı
MobilSorun78
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos
Lonca: Yalnızlık Paylaşılmaz

Mesaj gönderen MobilSorun78 »

Geçmiş olsun breymın
Gizlenmiş İçerikGöster
Resim
Resim
Resim
Resim
ResimResim

Beyazköşk / Mushroom - Lonelycowboy \
eticin
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Mesaj gönderen eticin »

evet bugün bende hesabıma girdiğimde takı parlak asa üstüme giyilmeyen ne var ise herşeyin silindiğini gördüm bizim para zaman ve emek harcayıp kazandığımız herşeyi bir çırpıda nasıl silebildiğinizi açıklayın lütfen sizin önüne geçemediğiniz kopya olayının yani (beceriksizliğinizin) cezasını biz oyuncular neden çekiyoruz sonuçta oyunda birşeyi almak ve satmak için bono kullanılıyor ve elimize geçen bonoların kopya yada gerçek olduğunu biz nerden nasıl bilicez? benim önerim madem böyle birşey yapılıyor alış verişlerden gelenleri değilde hesapları inceleyin herhangi bi hesap herhangi bir zamanda bir çöp dahi kopyalamış ise süresiz hesabı silin yada engelleyin bizler emek ile takı düşürüp bunları satıp yeni eşyalar alıp yada bono elimize alıp paralar harcayıp silah parlatıp sonra tüm bu emekleri neden sildirelim dediğim gibi oyunda herhangi bir hata var ise oda tamamen sizin çözemediğiniz hatalarınızı oyunculara mal etmenizdir topkapıda banka önlerinde kopya için onlarca afk çara dokunmayıp dürüst bir şekilde oyun oynayan insanların eşyalarını silmek sizin irade ve çözüm bulamayışınızın tepkimesini gösterir kusura bakmayın ama gerçekler böyle ve acıdır
poliahemus
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

İtemlerim yok olmuş..

Mesaj gönderen poliahemus »

Kardeşimle holde kastığımız tılsımları banka hesabına aktarırken blok aldım. Kontrol amaçlı blok olduğu söylendi. Ama bloğum açıldığında kasamdaki tüm şeyler itemler eşyalar silinmiş vaziyette buldum. İncelemeyi böyle mi yapıyosunuz siz ? Hiçbir zaman kopya da yapmadım herhangi bir suç ta işlemedim. 1 seviye çöp tılsımları aktarırken eşyalarım silinmiş. Yönetiminiz bu mu acaba ? Acil cevap bekliyorum. İstenilen her inceleme yapılabilir. Hesabımdan hiçbir zaman kopya yapılmamıştır. Bilginize.
Kullanıcı avatarı
lazzeri
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Mesaj gönderen lazzeri »

ve yöneticiler hala boş boş geziyor ortalıkta bir tane adam gibi gelip suraya konuya yardımcı olmuyor ayıp allah sizi bildiği gibi yapsın en son bişeyler olucak ama ozamanda onlar için geç olcak
Kullanıcı avatarı
AmOnRA
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Tılsım
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen AmOnRA »

bu ne ıs ya butun ıtmelerım gıtmıs benımde kopya yapmam bırsey yapmam adam akılı oyun oynuyoruz ıyı ozman alıs verıste yapmıyalım oyunda yok boyle bırsey lanet olsun