En İyi 100 Oyuncu Listesi (Arşivden)

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
Edna
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları

En İyi 100 Oyuncu Listesi (Arşivden)

Mesaj gönderen Edna »

Tarih 20 Mart 2008. Şan puanı bazlı 100 oyunculuk liste her sunucu için günlük olarak güncelleniyordu. Listeye girmek ve adını en iyiler arasına yazdırmak için oyunda kıyasıya bir savaş dönüyordu.

Bu listeye ilerleyen günlerde bir süre girdiğimi fakat kalıcı olamadığımı hatırlıyorum. StoneBuL bir ara en yakın takipçisiyle farkı 500 bin şana çıkarmış ve rekabeti tamamen bitirmişti. Sanırım listenin uzun soluklu olmamasına müsebbip odur. Bense, plus paket olmadan 22 bin şan kasmıştım :)

Resim
Edna (2007-2019)
Roots
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Re: En İyi 100 Oyuncu Listesi (Arşivden)

Mesaj gönderen Roots »

Eline sağlık, güzel bir arşive sahipmişsin :relaxed: Aralarında anımsadığım yalnızca FKaplan(Fatih Kaplan) nam-ı diğer [GM]KaPLaN oldu
Kullanıcı avatarı
AGRESIF
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı

Mesaj gönderen AGRESIF »

daha arşivde neler var dök bakalım ortaya :')
Kullanıcı avatarı
IKVFATALITY
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Beyaz Köşk
Lonca: Game Of Karaköy

Mesaj gönderen IKVFATALITY »

Oyunun buglu zamanları, 100 karizmalı adama vurdun diyelim, o hesaba başka biri girdiğinde karakter oyundan düşüyordu. Ve ardından oyuna tekrar girdiğinde karizma kaybı olmuyordu. Hey gidi günler hey :d
Eminönü: onix - onixx - oonix
Kullanıcı avatarı
xXFENOMENXx
İskele Babası
İskele Babası
Klan: Lodos

Mesaj gönderen xXFENOMENXx »

Merhabalar,

Öncelikle eskilere özlem duyulan bugünlerde bu denli bir konunun açılmış olması, herkes gibi beni de ister istemez o zamanları anımsatmama yardımcı oldu. Bunun için konuyu açan arkadaşa teşekkür ederim.

Kıyasıya rekabetin olduğu o dönemler de elbetteki bizlerde o mücadelede her daim yerimizi almış bulunmaktaydık. O dönemler okuldan bir an önce çıkıp , eve gelip ws atalım veya klan savaşı mücadelesi verelim, zar atalım gibi heyecan verici duygular içerisine fazlasıyla kapıldık. Ben de, bu mücadelemde klan parası olarak belli bir süre savaşarak , belli bir süre sonrasında ise kendi yollarımla bir şekilde ilerleme çabası gösterdim. Her daim Lodos klanı olarak mücadele verdiğim ve Lodos klanının her zaman ayrı bir yeri olduğu o dönemlerde ilk Lodos klanının gözlüğünü çeken ''ogezen'' arkadaşıma da buradan selamlar olsun. ;)

Yapılan yorumlarda düzeltmem gerektiğini düşündüğüm tek noktanın StoneBuLL adlı arkadaşımızın hiç bir zaman en yakın takipçisi ile 500.000 bin şan ve klan parasının olmadığıdır. O dönemler klan parası kasmanın pek çok zorluğunu çekmiş biri olarak , her zaman birbirini çekememezlik durumu olmuştur. Bu liste kapandığında listede 4. idim ve bu sıralamaya gelmek pekte kolay olmadı kendi adıma söylemek gerekirse. Fazla uzatmadan güzel günlerdi o dönemler, ufak bir kasabada yaşayan aile gibiydik. Eski arkadaşlarımıza rastlamanın zor olduğu bu dönemlerde , umarım bir gün yine Eminönü sokaklarında karşılaşırız..
FENOMEN
xFENOMENx
XxFENOMENxX
Kullanıcı avatarı
scotchbrite
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Mesaj gönderen scotchbrite »

xXFENOMENXx yazdı: 18 Kas 2021 16:35 Merhabalar,

Öncelikle eskilere özlem duyulan bugünlerde bu denli bir konunun açılmış olması, herkes gibi beni de ister istemez o zamanları anımsatmama yardımcı oldu. Bunun için konuyu açan arkadaşa teşekkür ederim.

Kıyasıya rekabetin olduğu o dönemler de elbetteki bizlerde o mücadelede her daim yerimizi almış bulunmaktaydık. O dönemler okuldan bir an önce çıkıp , eve gelip ws atalım veya klan savaşı mücadelesi verelim, zar atalım gibi heyecan verici duygular içerisine fazlasıyla kapıldık. Ben de, bu mücadelemde klan parası olarak belli bir süre savaşarak , belli bir süre sonrasında ise kendi yollarımla bir şekilde ilerleme çabası gösterdim. Her daim Lodos klanı olarak mücadele verdiğim ve Lodos klanının her zaman ayrı bir yeri olduğu o dönemlerde ilk Lodos klanının gözlüğünü çeken ''ogezen'' arkadaşıma da buradan selamlar olsun. ;)

Yapılan yorumlarda düzeltmem gerektiğini düşündüğüm tek noktanın StoneBuLL adlı arkadaşımızın hiç bir zaman en yakın takipçisi ile 500.000 bin şan ve klan parasının olmadığıdır. O dönemler klan parası kasmanın pek çok zorluğunu çekmiş biri olarak , her zaman birbirini çekememezlik durumu olmuştur. Bu liste kapandığında listede 4. idim ve bu sıralamaya gelmek pekte kolay olmadı kendi adıma söylemek gerekirse. Fazla uzatmadan güzel günlerdi o dönemler, ufak bir kasabada yaşayan aile gibiydik. Eski arkadaşlarımıza rastlamanın zor olduğu bu dönemlerde , umarım bir gün yine Eminönü sokaklarında karşılaşırız..
O günler güzel günlerdi, çok güzel özetlemişsin.

AlexisSáncheeez
Kullanıcı avatarı
02ARMA02
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos
Lonca: Hamunaptra

Mesaj gönderen 02ARMA02 »

Başka sunucuların var mı elinde?
...COMANDANTE...

... Semsûr...
Kullanıcı avatarı
ZuLFiKaR
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Lonca: Qazap

Mesaj gönderen ZuLFiKaR »

Naylon klan parası kasanlar yüzünden listeyi yenilemeyi bıraktılar diye hatırlıyorum, çünkü çok abartıldı naylon kp kasma olayı, 39 seviye döneminde Mareşal olan vardı gerçi sonra blok atmış olabilirler, aklımda öyle kalmış :) ceza sebebiydi nitekim :)
ZuLFiKaR shefa sağlıkolsun DrAİLANTHUS
İnneddine İndallahil İSLAM...
Kullanıcı avatarı
Parlementxx
Bab-ı Ali Muhafızı
Bab-ı Ali Muhafızı

Mesaj gönderen Parlementxx »

Savaş ustası burdaysan ses ver :)
Resim