39 Lv. Dönemi Er meydanı videoları

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
XxgreenWoLF
İskele Babası
İskele Babası

39 Lv. Dönemi Er meydanı videoları

Mesaj gönderen XxgreenWoLF »

Herkese merhaba arkadaşlar,
Oyunu bırakalı yaklaşık 3 ay oldu ve tüm karakterleri mi sildim. Ara sıra YouTube dan güncel videoları takip ediyorum.

Şunu farkettim 49 level dönemi ve 59 level dönemlerinde sayısız er meydanı videosu varken 39 level döneminden hiçbir er meydanı videosuna rastlamadım.

Benim hatırladığım kadarıyla er meydanlarına 2 şerli gruplar ile girilir ve savaşılırdı. Uçaktaki sancağın önemli olduğu ve savaşların uçakta gerçekleştiği güzel günlerdi. Alman ok ucu seti olmayanların gruplara alınmadığı dönemlerdi.

Sizlerden ricam 39 level dönemine ait video varsa elinizde bu gönderi altında paylaşabilir misiniz ?
Kullanıcı avatarı
turkneferi
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos

Re: 39 Lv. Dönemi Er meydanı videoları

Mesaj gönderen turkneferi »

XxgreenWoLF yazdı: 16 Kas 2021 17:40 Herkese merhaba arkadaşlar,
Oyunu bırakalı yaklaşık 3 ay oldu ve tüm karakterleri mi sildim. Ara sıra YouTube dan güncel videoları takip ediyorum.

Şunu farkettim 49 level dönemi ve 59 level dönemlerinde sayısız er meydanı videosu varken 39 level döneminden hiçbir er meydanı videosuna rastlamadım.

Benim hatırladığım kadarıyla er meydanlarına 2 şerli gruplar ile girilir ve savaşılırdı. Uçaktaki sancağın önemli olduğu ve savaşların uçakta gerçekleştiği güzel günlerdi. Alman ok ucu seti olmayanların gruplara alınmadığı dönemlerdi.

Sizlerden ricam 39 level dönemine ait video varsa elinizde bu gönderi altında paylaşabilir misiniz ?
Er meydanı 49 döneminde geldi diye hatırlıyorum. Geldiğinde 49 39 29 ve GM ler için 1 2 3 4 diye giden sayılar vardı.
Resim
Kullanıcı avatarı
Edna
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen Edna »

turkneferi yazdı: 17 Kas 2021 03:41
XxgreenWoLF yazdı: 16 Kas 2021 17:40 Herkese merhaba arkadaşlar,

Er meydanı 49 döneminde geldi diye hatırlıyorum. Geldiğinde 49 39 29 ve GM ler için 1 2 3 4 diye giden sayılar vardı.
Hayır hocam, Er Meydanı 49 genişlemesinden 6 ay kadar önce gelmişti. Hiçbir zaman 39'daki tadını da vermemiştir. Kütükle sancak, çifte ile muhafız kestiğimi çok iyi hatırlıyorum.

Edna (2007-2019)
Kullanıcı avatarı
HollyShit
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı
Sunucu: Kuklacı

Mesaj gönderen HollyShit »

17 Kasım 2008 olması gerek Er Meydanı çıkış tarihi. Çok fazla KP kaybı yaşandığı için insanlar tercih etmedi ilk zamanlar, çekinceyle yaklaştılar. 13 Mayıs 2009'da da Derindeki Sır geldi sonra insanlar boşa düşünce bi' bakmak istediler, nedir, ne değildir diye. Er Meydanı daha çok boş zamanların alanı oldu ama genel olarak benim en sevdiğim bölgedir tasarım olarak.
Hiçbir şey başladığı gibi bitmez hayatta.
Ya hedeflediklerimiz ya biz biteriz daima.
Bir şeyi bıkmadan istemek,
Daima kazanmak için bir çabadır insana.
Kullanıcı avatarı
dade1302
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı

Mesaj gönderen dade1302 »

er meydanı konusu açılmışken bu önerilerin de suya yazı yazmak gibi olduğunu biliyorum ama er meydanlarına ufak bir güncelleme gelse dolar taşar , keşke yapılsa. kazanan taraftan 1 kişiye 1 seviye tılsım maden iksir falan atsa eminim herkes girer, girmek için sıra bekler hatta. çünkü, karaköyde savaşmak keyifli değil kaçacak çok yer var canı azalan koşup bir yere giriyor ya da f4 atıyorlar. er meydanında sancak almanın ve tutmanın keyfi çok başkaydı. bu güncellemeyi getirmek için geliştirici ekibe de ihtiyaç yok , sadece birkaç değişiklik yeterli ... oyunda karakterini fulleyenlerin yapacağı pek bir şey de yok. karakterini fulleyenler girer em atar hem.
Kullanıcı avatarı
HyperX
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Lonca: Hyperx

Mesaj gönderen HyperX »

Zırhsız büyücü/şifacılara alman ok ucu setle tek atılan güzel günlere selam yolluyorum bu vesile ile. Tek atıp kalbini kırdıklarımdan da af diliyorum ayrıca.
Kullanıcı avatarı
benibanladilar
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen benibanladilar »

39 da em atmadım ama 49 lvlde grup bölgeleri çıkmadan önce em biri biterdi biri başlardı akşamları hiç durmazdı güzel günlerdi...
Kullanıcı avatarı
Cankurtarann
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Sunucu: Meran

Mesaj gönderen Cankurtarann »

benibanladilar yazdı: 29 Kas 2021 21:14 39 da em atmadım ama 49 lvlde grup bölgeleri çıkmadan önce em biri biterdi biri başlardı akşamları hiç durmazdı güzel günlerdi...
evet ya hatta 40-44 seviye aralığındaki savaşlar bile boş geçmiyordu, birkaç kere katılmışlığım vardır. cidden onların tadı da bir başkaydı. er meydanında seviye atlayarak 44'ten 45 olan abinin bir sonraki tura katılamaması da gayet üzücüdür. böyle bir duygusal bağlarımız vardı oyunla işte.
Kullanıcı avatarı
Gltsry
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Kuklacı
Lonca: Şehr-i İstanbul

Mesaj gönderen Gltsry »

Yıllar yıllar önce çektiğim videoya denk gelmeme neden olduğunuz için teşekkürler :D
Kullanıcı avatarı
Parlementxx
Bab-ı Ali Muhafızı
Bab-ı Ali Muhafızı

Mesaj gönderen Parlementxx »

Er meydanı güncellemesi derindeki sır güncellemesinin hazırlık yamasıydı.O dönem oyun dosyalarıyla oynayarak ecel getiren ejder asa takabiliyorduk karakterlere.
Resim