Herşeyin Sonu Olan O Anket

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
PikaPika
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Sancak

Re: Herşeyin Sonu Olan O Anket

Mesaj gönderen PikaPika »

ejedrogl yazdı: 04 Kas 2021 14:20 Karaköy hiç gelmemeliydi bence,onun yerine ufak tefek,oyun içi iyileştirmeler ve hata düzeltmeleri. Lonca sistemi ile bazı yenilikler ve değişiklikler,ara yüz iyileştirilmesi ve değişikliği vallahi bana yeterdi.
Kesinlikle yapılması gereken dengeleme ve biraz item çeşitliliği eklemekti. Ondan sonra server birleşimi ve aktif bir topluluk oluşturmaktı. Karaköy bunların önünü tamamen tıkadı.
SANCAK

Pikaçu - Savaşçı
Kullanıcı avatarı
Thrashmetal
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Sunucu: Meran

Mesaj gönderen Thrashmetal »

Eğri oturup doğru konuşursak arkadaşlar yine eski bir teknolojiyle bize bir harita sundular bu yine büyük mucize.Bu bölge de bizim ısrarımız sonucunda olan bir durum.Çemberlitaş'a kadar olan ekibin genişliği ile Karaköy'ü oluşturan ekibin genişliği bir değil.Özetle şunu söylemek isterim ben oyun ekibinin ilk zamanlarındaki üretkenlik,motivasyon ve kararlılığının ciddi bir şekilde söndüğüne dair bir bölgedir Karaköy..
Kullanıcı avatarı
dade1302
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos

Mesaj gönderen dade1302 »

Thrashmetal yazdı: 10 Kas 2021 19:41 Eğri oturup doğru konuşursak arkadaşlar yine eski bir teknolojiyle bize bir harita sundular bu yine büyük mucize.Bu bölge de bizim ısrarımız sonucunda olan bir durum.Çemberlitaş'a kadar olan ekibin genişliği ile Karaköy'ü oluşturan ekibin genişliği bir değil.Özetle şunu söylemek isterim ben oyun ekibinin ilk zamanlarındaki üretkenlik,motivasyon ve kararlılığının ciddi bir şekilde söndüğüne dair bir bölgedir Karaköy..
erkek büyücülerin şaheser kıyafetlerinde şekil bozukluğu var, ceket ile pantolon birbirini tamamlamıyor , uymuyor. kadın büyücülerde o yok ama. bunu bile farketmemişler ya da boşver demişler :d
LadyGAGA
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi

Mesaj gönderen LadyGAGA »

Şu an oyunu düzeltebilecek tek şans bossların kapalı bölgeye alınıp minimum 20 grup bölgesi şeklinde olması, arz lodos klansız farketmez, bu şekilde her klandan adam zevkine oynar oyunu grubuyla. ha kopya olmayacak mı, onun dönüşü yok diye biliyorum ama en azından rahatlar bi emek olunca insan daha da hevesle oynuyor.
Resim
Kullanıcı avatarı
SikayetVar
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Mevsim Olmayan Mekanlar

Mesaj gönderen SikayetVar »

Sadece reçete düşsün diye işaretlediydim.
Kıyamet Günlüğüm için görsele tıklayın.
Resim
Kullanıcı avatarı
dade1302
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı

SikayetVar yazdı: 11 Kas 2021 18:35 Sadece reçete düşsün diye işaretlediydim.
şuan reçete bile atmıyor , kim eşya düşürebilmiş , ayda yılda bir ancak düşüyor düşmüyor , en son 1 sene önce boss kesmiştim gruptakilere bile boş atıyordu droplar inanılmaz düşük.
Kullanıcı avatarı
Emoscann
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Beyaz Köşk
Lonca: Trakya V Salvatore

Mesaj gönderen Emoscann »

dade1302 yazdı: 04 Kas 2021 12:55 açık bölge olacağını ilk öğrendiğimde yeraltı gibi beklemiştim, sadece şaheser silahın olacağını ( ecel , ejder gibi ) komple full set olmayacağını düşünmüştüm, çünkü zaten çemberlitaş öyleydi o zaman oyuncular tekdüzelikten şikayetçiydi aynısını tekrar yapmazlar diye düşündüm. kadim gibi de devasa bir boss olsaydı şaheser silah üretmek için onu kesseydik 49 zamanı gibi . hem derindeki sır paketindeki gibi eşya çeşitliliği olurdu. savaşçılar yücelen solucan , yücelen halit gibi farklı eşyalar kullanıyordu . aynı şekilde büyücüler de. şuan herkes aynı itemler aynı skillerle birbirine vurup duruyor.
Yani bunu şöyle de özetleyebiliriz yeni gelen bölgenin o kadar hızlı bir sürede yapılması tamamen oyunda bulunan kombinasyonu ortadan kaldırarak bizleri tek düze olmaya ittiler. Önceden bin bir çeşit kombinasyon mevcuttu. Örnek verecek olursak Element giyen savaşçılar karşısını çözdükten sonra element+direnç takanlar. Maksimum hasara karşı zırh giyenler. Büyücüler kritik yerine direnç kullanmaları. Çemberlitaş bölgesi geldiğinde bunlara birer ket vuruldu zaten Karaköy geldiğinde ise direnç bazlarını azaltarak PVP yani birebir savaşmaların önünü açtılar. Tamamen seri katil modunda geçiyor şuan oyun. Kim kime dum duma her şey o kadar basitleşti ki. Bizlere oyunu sevdiren şeylerden birisi bu kombinasyonlardı onlarda yok oldu.
TRAKYA PAŞAELİ CEMİYETİ LONCA BAŞKANI
Emoscann(2005)
HydRopHopiA(2008-2012)
ZeusKabadayı(2012-2020)
FRİGG(2014-2020)
AsiLxTÜRK(2010-2020)
TsKxHxGeNeRaL(2008-2014)
Fianxinvariablex(2007-2010)
Kullanıcı avatarı
dade1302
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı

Emoscann yazdı: 11 Kas 2021 20:33
dade1302 yazdı: 04 Kas 2021 12:55 açık bölge olacağını ilk öğrendiğimde yeraltı gibi beklemiştim, sadece şaheser silahın olacağını ( ecel , ejder gibi ) komple full set olmayacağını düşünmüştüm, çünkü zaten çemberlitaş öyleydi o zaman oyuncular tekdüzelikten şikayetçiydi aynısını tekrar yapmazlar diye düşündüm. kadim gibi de devasa bir boss olsaydı şaheser silah üretmek için onu kesseydik 49 zamanı gibi . hem derindeki sır paketindeki gibi eşya çeşitliliği olurdu. savaşçılar yücelen solucan , yücelen halit gibi farklı eşyalar kullanıyordu . aynı şekilde büyücüler de. şuan herkes aynı itemler aynı skillerle birbirine vurup duruyor.
Yani bunu şöyle de özetleyebiliriz yeni gelen bölgenin o kadar hızlı bir sürede yapılması tamamen oyunda bulunan kombinasyonu ortadan kaldırarak bizleri tek düze olmaya ittiler. Önceden bin bir çeşit kombinasyon mevcuttu. Örnek verecek olursak Element giyen savaşçılar karşısını çözdükten sonra element+direnç takanlar. Maksimum hasara karşı zırh giyenler. Büyücüler kritik yerine direnç kullanmaları. Çemberlitaş bölgesi geldiğinde bunlara birer ket vuruldu zaten Karaköy geldiğinde ise direnç bazlarını azaltarak PVP yani birebir savaşmaların önünü açtılar. Tamamen seri katil modunda geçiyor şuan oyun. Kim kime dum duma her şey o kadar basitleşti ki. Bizlere oyunu sevdiren şeylerden birisi bu kombinasyonlardı onlarda yok oldu.
çt ile birlikte zaten klan savaşı tekdüzeleşmişti , karaköy ile hepten bitti , çt zamanında boss kesmek yetenek ve strateji gerektiriyordu, örneğin semiha + gaffar ikilisi kesmek için taktik yapıyorduk , şimdi 15 dakika boyunca aynı tuşa basıyoruz :D yani oyunda ne pvp ne pve kaldı :D