İtemlerdeki Çeşitlilik

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
IKVFATALITY
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Beyaz Köşk
Lonca: Game Of Karaköy

İtemlerdeki Çeşitlilik

Mesaj gönderen IKVFATALITY »

Oyunda 29-39 seviye zamanlarında çeşit çeşit efsunlu silahlar vardı. Hasar Asit , Hasar Zehir , Hasar Ateş , Hasar Buz , Hasar Elektrik... Her vs de farklı kombinasyonlar deniyorduk. Vs'ler çok daha çekişmeli geçiyordu. Şimdi savaşçı vs'leri tamamen FPS ile alakalı. FPS'si yüksek olan vs'yi kazanıyor. Çünkü herkes tekdüze. Strateji yok, mücadele yok...

Oyuna yeni bölge , harita vs getirmek oyun motorunun eskilği nedeniyle çok çok zor. Buna eyvallah ancak efsun eklemek zor olmasa gerek. Bunu neden yapmıyorsunuz?
Eminönü: onix - onixx - oonix
Kullanıcı avatarı
Equalero
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Gusion MLBB GLOBAL,TR 1

Re: İtemlerdeki Çeşitlilik

Mesaj gönderen Equalero »

Bu konu hakkında net bı yorum görmüştüm geçen gün:
açık bölge olacağını ilk öğrendiğimde yeraltı gibi beklemiştim, sadece şaheser silahın olacağını ( ecel , ejder gibi ) komple full set olmayacağını düşünmüştüm, çünkü zaten çemberlitaş öyleydi o zaman oyuncular tekdüzelikten şikayetçiydi aynısını tekrar yapmazlar diye düşündüm. kadim gibi de devasa bir boss olsaydı şaheser silah üretmek için onu kesseydik 49 zamanı gibi . hem derindeki sır paketindeki gibi eşya çeşitliliği olurdu. savaşçılar yücelen solucan , yücelen halit gibi farklı eşyalar kullanıyordu . aynı şekilde büyücüler de. şuan herkes aynı itemler aynı skillerle birbirine vurup duruyor.
Savaşçı Şifacı büyücü her neyse herkesin hasarı zırhı savunması direnci sabit 300 500 falan herkes birbirine vurup duruyor her sınıf için çok fazla çeşitli itemler gelmeli 39 level sabit itemlerinde üstünde bir yenilik olmalı Örnek savaşçı için bir item rakibin canı %40 altındaysa extra hasar verir gibi böyle yüzlercesi ezbere bir oyun tarzı olmamalı diye düşünüyorum.
Champion Class

KaiHavertz VanessaIves BLackBeauty
Kullanıcı avatarı
02ARMA02
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos
Lonca: Hamunaptra

Mesaj gönderen 02ARMA02 »

Çok yazdık ama fayda yok.

Zamanında 187+60 hasar setim vardı. Bir güncelleme ile çöp oldu. Junon ve Sığınaklarla.
...COMANDANTE...

... Semsûr...
Kullanıcı avatarı
HeaDSHoT
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Meran
Lonca: Endless Dream

Mesaj gönderen HeaDSHoT »

Lütfen dur artık nefer adam.Ekip olmayan oyundan yenilik isteme.
Göster
Resim
Resim
Resim
# Üşüyoruz Alicik reyiz :( #
Winter is coming for IKV.
Kullanıcı avatarı
dade1302
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı

Mesaj gönderen dade1302 »

en azından artık 29-39 level nostalji sunucuları önerisi gelmiyor , her gün önerilerin seviyesi bir tık artıyor , oyun şirketleri şu forumu okusa çok yaratıcı fikirler var aslında , oyuncuların da kafası çalışıyor , sürekli çözüm arıyorlar ve şu forumda mantıklı çok öneri okudum gerçekten.
Kullanıcı avatarı
Equalero
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi
Lonca: Gusion MLBB GLOBAL,TR 1

Mesaj gönderen Equalero »

02ARMA02 yazdı: 07 Kas 2021 16:47 Çok yazdık ama fayda yok.

Zamanında 187+60 hasar setim vardı. Bir güncelleme ile çöp oldu. Junon ve Sığınaklarla.
Yeraltı güncellemesi ile bitti sanırım ağır vuruş geldi bir anda element itemler yerine maximum dizilmeye başladı .
Champion Class

KaiHavertz VanessaIves BLackBeauty
Kullanıcı avatarı
02ARMA02
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Sunucu: Teşkilat
Lonca: Hamunaptra

Mesaj gönderen 02ARMA02 »

Equalero yazdı: 09 Kas 2021 10:18
02ARMA02 yazdı: 07 Kas 2021 16:47 Çok yazdık ama fayda yok.

Yeraltı güncellemesi ile bitti sanırım ağır vuruş geldi bir anda element itemler yerine maximum dizilmeye başladı .
İnsanlar max hasara yöneldi Ama, max hasar bir yerden sonra vuramiyordu. 187+60 setin karşısında duracak yoktu.

Element itemler junon ve Kenan güncellemesi ile. Çöp oldu
...COMANDANTE...

... Semsûr...
Kullanıcı avatarı
KraToSs
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi

Mesaj gönderen KraToSs »

dade1302 yazdı: 08 Kas 2021 22:34 en azından artık 29-39 level nostalji sunucuları önerisi gelmiyor , her gün önerilerin seviyesi bir tık artıyor , oyun şirketleri şu forumu okusa çok yaratıcı fikirler var aslında , oyuncuların da kafası çalışıyor , sürekli çözüm arıyorlar ve şu forumda mantıklı çok öneri okudum gerçekten.
gorgar varkende nerull sıcak bakmıyordu bu öneriye alın tepe tepe kullanın şimdi oyunda ne hali varsa gördü. Test sunucusu patlıyordu her saat,her gün. Sıkılma diye bir şey yok. Şuankinden 50 bin kat daha iyi 39 sunucu. Bir kere item çeşitliliği var.
Herhangi bir düşünce,konuya,fikiri sindirmeye çalışan,silen, özgürlük sunmayan ikv yönetimi yüzünden pek yorum atasım gelmiyor.
Kullanıcı avatarı
Parlementxx
Bab-ı Ali Muhafızı
Bab-ı Ali Muhafızı

Mesaj gönderen Parlementxx »

Sakınma güncellemesiyle birlikte kaldırdılar element itemleri.
Resim