TEŞKİLAT SUNUCUSU VE KANSERLİKLERİ

Teşkilat sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
Apple44
İskele Babası
İskele Babası

TEŞKİLAT SUNUCUSU VE KANSERLİKLERİ

Mesaj gönderen Apple44 »

Teşkilat sunucusunda oynuyorum arkadaşlarımla beraber geçikmeden o kadar yorulduk ki artık. Ne maden çekebiliyoruz ne boss kesebiliyoruz. Sunucu değiştirelim desek hangi karakteri aktaracağız arkadaş maddiyatmı dayanır. Sunucunun iyileştirilmesini geçtim hadi ikvde Teşkilat diye sunucunun var olduğundan bile habersizler sanırım. Her tenha yerde etkinlik düzenlenirken neden Teşkilatı es geçiyorsunuz ki? Burada ki oyuncular üç beş kişi bile olsa oyuncu değil mi? Kaç defa mail atıldı sunucunun iyileştirilmesi için ilgileneceğiz dediler aylar oldu halen tık yok. Şu forumda yetkili birisi bu konuyu görüp kendisi iletse sorunu daha mantıklı olmaz mı? Oyuncuları kaale almıyorlar forum yetkilisimi veya gmmi artık kim görcekse görsünde şu sunucunun düzelmezi için gerekli birimlere kendisi iletsin yetkililerin amacı oyuncularla ilgilenmekse eğer benim başvurularım ve söylemlerim dikkate alınmıyorsa zahmet olacak siz iletin.
ksamet
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı

Re: TEŞKİLAT SUNUCUSU VE KANSERLİKLERİ

Mesaj gönderen ksamet »

Aynen bende geçenlerde maden çekmek için çar kasarken fark ettim. Çok gıcık bir durum. Bu sunucu neden boş diye merak ediyordum bende sebebini öğrenmiş olduydum.
Kullanıcı avatarı
Equalero
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Gusion MLBB GLOBAL,TR 1
İletişim:

Re: TEŞKİLAT SUNUCUSU VE KANSERLİKLERİ

Mesaj gönderen Equalero »

1 haftalık klan savaşları için gittim 1 saniye gecikme vardı karambole savaş yapılıyor du resmen.
Champion Class

KaiHavertz VanessaIves BLackBeauty