Yenilik

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
benibanladilar
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Re: 39 seviye dönemi başlamasın mı artık?

Mesaj gönderen benibanladilar »

Daha önce 39 seviye ilgili açılmış konulara baksaydınız görürdünüz ki sevgili Tigreal
39 seviye konuları hakkında hummalı bir çalışma var.
Foruma gitmediğiniz için görememişsiniz.
39 seviye server/etkinlik olaylarında ki olmayan gelişmeleri görebiliridiniz.
TIGREAL
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Re: 39 seviye dönemi başlamasın mı artık?

Mesaj gönderen TIGREAL »

Yazdığım şeyi uygulamak çok basit. Hâlihazırda herkes uygulayabilir. O konulardan haberdarım. Server gelmesini beklemek isteyenler daha çok bekler. Yazılanı mı anlamıyorsunuz yoksa çok mu önyargılı bir kitle var, çözemedim.
TIGREAL
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Re: Yenilik

Mesaj gönderen TIGREAL »

Benim yazım neden buraya taşındı? Yukarıdaki mesajların tümünü okudum. Hepsi birbiriyle kavga etmiş. Konumla ilgisi olan bir iki mesaj var, onlar da anket oluşturmuş vb. Yani benim dediğim olayda defansif dövüşmede düşen yüzde 25 hasarı sadece bir tılsımla eski hâline getirebilirsiniz. O durumda, oyunun kendi elleriyle bitirdiği diğer 4 hasar element itemleri de kullanılmaya başlanır. Yani niye taşınıyor benim konum buraya? Yorum yapmak için yorum yapanların bölümünde ne işi var sayın yönetici? Şu başlığı görebilecek insanlara bu kadar bomboş, kendini bilmeyen insanların yazdığı onlarca mesajı neden okutmak istediniz? Cevaplar mısınız? Nostalji isteyen gelir, açar karakterini, gider oynar. Savaşçıyı da söylediğim şekilde oynar, takar elementleri komodo, hortlak keser. Biri geliyor diyor yok forumu ilk defa mı kullanıyorsun, yok açılan konulara bakmamışsın bilmem ne. Zaman kaybısınız, komple. Yazdığım başlığı lütfen eski yerine taşıyın, aradaki gereksiz yorumları da silin lütfen. Ben oyuna yenilik falan getirmiyorum, gelsin de istemiyorum. Niye buraya taşındı bu konu?
LethieN
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: So Real

Mesaj gönderen LethieN »

Sevgili arkadaşlar;

İstanbul Kıyamet Vakti'nin her ay düzenli açılan " Kıyamet-i 39. Dönemi" Temmuz Ayının konusu kim ya da kimler açmayı düşünüyor? : )

LethieN

İnzivaya Çekilmiş Münzevi

Mehmet Ali A.
Resim
Kullanıcı avatarı
Sonne
Yasemin'in Gözcüsü
Yasemin'in Gözcüsü
Sunucu: Anka
Lonca: Eppur Si Muove

Mesaj gönderen Sonne »

LethieN yazdı: 06 Haz 2021 10:41 Sevgili arkadaşlar;

İstanbul Kıyamet Vakti'nin her ay düzenli açılan " Kıyamet-i 39. Dönemi" Temmuz Ayının konusu kim ya da kimler açmayı düşünüyor? : )
Temmuz ayı sırası bende idi:) Sanırım Eylül ayı boştu sıraya girecek arkadaşlar Eylül ayını alabilir.
Resim

hercai
rosenrot
donaukinder
JillValentine
RositaEspinosa

Anka

Bilirler her şeyi doğru ama niye yürüyüp dururlar eğri ?
Kullanıcı avatarı
Sonne
Yasemin'in Gözcüsü
Yasemin'in Gözcüsü
Sunucu: Anka
Lonca: Eppur Si Muove

Mesaj gönderen Sonne »

Sonne yazdı: 06 Haz 2021 13:23

Temmuz ayı sırası bende idi:) Sanırım Eylül ayı boştu sıraya girecek arkadaşlar Eylül ayını alabilir.
Bu arada önceki konulara nazaran benim açacağım konu 49 üzerine olacak. 39 açmak isteyen arkadaşlar yine açabilir.
Resim

hercai
rosenrot
donaukinder
JillValentine
RositaEspinosa

Anka

Bilirler her şeyi doğru ama niye yürüyüp dururlar eğri ?
LethieN
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: So Real

Mesaj gönderen LethieN »

Sonne yazdı: 06 Haz 2021 13:28
Sonne yazdı: 06 Haz 2021 13:23

Bu arada önceki konulara nazaran benim açacağım konu 49 üzerine olacak. 39 açmak isteyen arkadaşlar yine açabilir.
Vay Vay Vay! Bu haber yayılır. Okumak için sabırsızlanıyorum. : )

LethieN

İnzivaya Çekilmiş Münzevi

Mehmet Ali A.
Resim