BONOLAR SİLİNSİN

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
YigidoSivasli
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Re: BONOLAR SİLİNSİN

Mesaj gönderen YigidoSivasli »

Adil mi olacak ?
Dünyanın hiç bir yerinde adalet yok.Başı boş oyunda mi adalet olacak?
Bu oyunu bozan bizleriz tedariğini yönetim halletsin diyoruz. Çok saçma.
Kopya olduğunu bile bile alış veriş yapıyor isek suçlu olan biziz!
600 700 t paradan bahsediliyor ... Tamam abicim sen kopya yapmadın ama emeginle sarf ettiğin malı sahte paraya satıp yarın da o sahte para yüzünden ban yediğinde ya da o paralar silindiğinde neden mağdur oluyorsun bunu da anlamıyorum?
Yeni baslayanindan en eski oyuncusuna kadar herkes bu suça ortak oldu. Zamanında kopya bonolari ipekleri cipleri almasa idik ( illaki alacağız ya! Mecbur ) tamam sözüm istisna.
İkv nin dünyasında ikv nin yarattığı şeyleri saklayamayiz diyen gm de boş yapıyor. Biliyorsun neden bu kadar sürdü bu olay?
Madem neyi ne amaç ile yaptığımızı biliyorlar o zaman hep gözlerini yumup canının istediklerine ceza veriyorlar!
Felsefe yapan o yöneticiye de ben:
Yarattığın Dünyanın içinde hangi canlıya değer verdinde yaptığı işlerden haberin olur. derim
Amaaaan oynayın keyfinize bakın
Kullanıcı avatarı
Equalero
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Gusion MLBB GLOBAL,TR 1

Mesaj gönderen Equalero »

Hadi bakalım bir kişi çıksın surda ben ben hortlaklarda fanatikde tirpancida işporta için kasıp satıp agoptan bono bozdurup alışveriş yapıyorum dersin

Herkese 100 t civarlarında bono dolu tek karakterinde
Ee nereden geldi bunlar ??
Kim kastı bu bonoyu hocam 1000 tane zırh satsan bile 1 t etmiyor herhalde neyi savunuyorsunuz amaç ne anlamadım bono silindimi yüzde 50 düşüş yaşar bu oyun
Gelir ayakta tutuyor bu oyunu maleseff bir kaç arkadaşın kopya düzelsin 39 seviye gelsin güncelleme isteği değil

Şahsi fikrim kopya yapmak için oyuna giren sayısı normal oyuncudan kat kat fazla ...

Yapmıyorum diyende geçsin abi o ayakları takip ediyorum ben Eminönü de çoğu oyuncuyu

itemsiz dolaşıp full gezen mi ararsın tılsım show yapanimi ararsın toplu maden satanimi ararsın

Klana bak önceden iksir icilmezdi şimdi iksir etkisiz klanda dolaşan dışlaniyor gruba alınmıyor vs gibisine

Sorun şu ki birini kopya ile suçluyor bazıları ama kendinde içten içten o işin içinde iksir bile olsa yapıyorsun sonuçta ben yapmıyorum yapanlara karşı da damga vuruyorm ayaklarında takılıyor

Yok hocam benim düşüncem bu devran böyle döner emin ol kopya olmasın ki böyle birşey mümkün değil İKV ölür be oynicak adam kalmaz ....
En son AhiEvran tarafından 16 May 2021 01:30 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Sebep: İçerik sahibinin isteği üzerine düzenlendi.
Champion Class

KaiHavertz VanessaIves BLackBeauty
Kullanıcı avatarı
NeWTRoBLe
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen NeWTRoBLe »

Equalero yazdı: 16 May 2021 01:00 Hadi bakalım bir kişi çıksın surda ben ben hortlaklarda fanatikde tirpancida işporta için kasıp satıp agoptan bono bozdurup alışveriş yapıyorum dersin

Kim kastı bu bonoyu hocam 1000 tane zırh satsan bile 1 t etmiyor herhalde neyi savunuyorsunuz amaç ne anlamadım bono silindimi yüzde 50 düşüş yaşar bu oyun
Gelir ayakta tutuyor bu oyunu maleseff bir kaç arkadaşın kopya düzelsin 39 seviye gelsin güncelleme isteği değil

Şahsi fikrim kopya yapmak için oyuna giren sayısı normal oyuncudan kat kat fazla ...

Yapmıyorum diyende geçsin abi o ayakları takip ediyorum ben Eminönü de çoğu oyuncuyu

itemsiz dolaşıp full gezen mi ararsın tılsım show yapanimi ararsın toplu maden satanimi ararsın

Klana bak önceden iksir icilmezdi şimdi iksir etkisiz klanda dolaşan dışlaniyor gruba alınmıyor vs gibisine

Sorun şu ki birini kopya ile suçluyor bazıları ama kendinde içten içten o işin içinde iksir bile olsa yapıyorsun sonuçta ben yapmıyorum yapanlara karşı da damga vuruyorm ayaklarında takılıyor

Yok hocam benim düşüncem bu devran böyle döner emin ol kopya olmasın ki böyle birşey mümkün değil İKV ölür be oynicak adam kalmaz ....
Demek oluyor ki her bir karakterinde ki 700T kopya.
Anti hetero
freedoomisfree
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı

Mesaj gönderen freedoomisfree »

MAESTRO yazdı: 15 May 2021 18:09 ben her şeyi satıp bırakalı çok oldu zaten, sadece çok gereksiz para var oyunda. Elemana bak aş evi değil diyor ulan parasını veripte sahip olunmayacak ne var bu oyunda herkes alım satımlarda hazır bekliyor :D
CHOSENPERSON
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Teşkilat

Mesaj gönderen CHOSENPERSON »

en son karaköy güncellemesinde oynamıştım oyun ne hala dönmüş
Kullanıcı avatarı
Gkts63mhmd
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Sancak
Klan: Lodos
Lonca: Gök Taş

Mesaj gönderen Gkts63mhmd »

Equalero yazdı: 16 May 2021 01:00 Hadi bakalım bir kişi çıksın surda ben ben hortlaklarda fanatikde tirpancida işporta için kasıp satıp agoptan bono bozdurup alışveriş yapıyorum dersin

Bayaa haklı bir eleştiri
𝓐𝓰̆𝓵𝓪𝔂𝓪 𝓪𝓰̆𝓵𝓪𝔂𝓪 𝓰𝓮𝓵𝓭𝓲𝓰̆𝓲𝓷 𝓭𝓾̈𝓷𝔂𝓪𝓭𝓪, 𝓖𝓾̈𝓵𝓮 𝓸𝔂𝓷𝓪𝔂𝓪 𝓸̈𝓵𝓮𝓬𝓮𝓰̆𝓲𝓷𝓲 𝓶𝓲 𝓼𝓪𝓷𝓭ı𝓷 𝓴𝓪𝓻𝓭𝓮𝓼̧..
ksamet
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı

Mesaj gönderen ksamet »

Bonolar silinemez bu saate kadar yapılmayan bu saatten sonra hiç yapılamaz. Yapılacaksa da eğer bunu oyun hatası diye yuttururlar bize demedi demeyin. :D
Kullanıcı avatarı
olden
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos
Lonca: Fırst Class

Mesaj gönderen olden »

Siinsin :rage: :rage: :rage: :rage: :rage: :rage: :rage: :rage: :rage: :rage:
FIRSTCLASS LONCA BAŞKANI