TheMist?

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
ejedrogl
Mezarlık Bekçisi
Mezarlık Bekçisi

Re: TheMist?

Mesaj gönderen ejedrogl »

Sonne yazdı: 16 Nis 2021 10:41 Mesih diyorlar.
Aman aman,geçen bbye yardım ediyordu üstünde 3 tane asit etkisi vardı ve hala yaşıyordu. Ya oyunun açığını bulmuş fena şekilde kullanıyor. Ya da yönetim bizle kafa buluyor,böyle biri yok diyerek.
Kullanıcı avatarı
Sonne
Yasemin'in Gözcüsü
Yasemin'in Gözcüsü
Sunucu: Anka
Lonca: Eppur Si Muove

Mesaj gönderen Sonne »

ejedrogl yazdı: 16 Nis 2021 13:16
Sonne yazdı: 16 Nis 2021 10:41 Mesih diyorlar.
Aman aman,geçen bbye yardım ediyordu üstünde 3 tane asit etkisi vardı ve hala yaşıyordu. Ya oyunun açığını bulmuş fena şekilde kullanıyor. Ya da yönetim bizle kafa buluyor,böyle biri yok diyerek.
Umarım yönetimin bir oyunu değildir :')
Resim

hercai
rosenrot
donaukinder
JillValentine
RositaEspinosa

Anka

Bilirler her şeyi doğru ama niye yürüyüp dururlar eğri ?
Kullanıcı avatarı
HeaDSHoT
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Meran
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Endless Dream

Mesaj gönderen HeaDSHoT »

2021 yılında İstanbul Kıyamet Vakti oynamak
Göster
Resim
Resim
Resim
# Üşüyoruz Alicik reyiz :( #
Winter is coming for IKV.
arena7759
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı

Mesaj gönderen arena7759 »

Ahievran gidişatın çok kötü böyle gidersen zorba biri olarak herkes senden nefret edecek. Koruma şu kafasına göre ceza atan yetkilileri.
Kullanıcı avatarı
IFonQzrail
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Sunucu: Eminönü
Lonca: YENİ SUNUCU İSTİYORUZ

Mesaj gönderen IFonQzrail »

Konuya GM'lerin değil DEV'lerin bakması lazım !

Resim
Kullanıcı avatarı
Furkaaaaann
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Kuklacı

Mesaj gönderen Furkaaaaann »

Yönetimin bile ses çıkaramadığına göre yöneticilerden daha üstün birinin o hesabı kullanıyor olması lazım yani nerull :) iyi oyunlar hocam
HecariM
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Mesaj gönderen HecariM »

Şu Eminönün'e plus olmadan girilmiyor yani oyunu oynamanın aylık 15tl gibi bir ücreti var. Kısacası bu oyuncular sizin müşteriniz. Aynı olay geçen haftada yaşandı, madem böyle görevini kötüye kullanan biri var müdahale edip görevinden almanız çok mu zor. UTANMIYOR MUSUNUZ DA HALA BU KONUYU AÇIYOR İNSANLAR. OYUNCUYA DEĞER VERİN DAHA FAZLA KAYBETMEYİN, YERİ GELİYOR DESTEK VERİYORUZ YERİ GELİNCEDE ELEŞTİRİRİZ. BU OYUNU OYNUYORSAK PARASIYLA OYNUYORUZ SİZDE BİZE EN İYİ HİZMETİ EN İYİ YÖNETİMİ VERMEK ZORUNDASINIZ. HADDİNİZİ BİLİN BİZ KENDİ PARAMIZLA OYNUYORUZ BU OYUNU.
asgsdga
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Meran

Mesaj gönderen asgsdga »

yarın sizin gm'ler de susturma cezası yiyip buraya gelirse şaşırmayın gençler :D
ayrıca forumda bu kadar başlık açıyosunuz ama adam haklı lan. olm sunucu kapasitesi full diyosunuz, sonra da hortlakta sıra var diyosunuz. eee bu adam sabaha kadar sizi mi bekliycek, madem açık bölge herkes istediğini keser. sağa sola susturma cezası vermek zorbalık tabi ama sunucuda eli birazcık para görenlerin nası kendilerine göre düzen kurduğunu da biliyoruz. oyunda zorbadan çok ne var.
Kullanıcı avatarı
Noter
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen Noter »

o kişiye çatıp sus yeme isteği gelmedi değil :)
praimfaya
İskele Babası
İskele Babası

İKV - Eminönü TheMist kepazeliği.

Mesaj gönderen praimfaya »

Merhaba,
Eminönü sunucusunda bulunan TheMist kişi hakkında açılan konulardan sonra, bir de ben bakayım dedim şu şahısa.
Yazılanlar üzerine yapılan haksızlara çünkü "Haksızlığa karşı susan, dilsiz şeytandır."

Şahısa bilerek laf atmak amaçıyla, bölgeden TheMist değil de , themistt hırsızdır yazıyorum gündüzünde. Akabinde benden pm istediğini öğreniyorum.
Bilerek susup bekliyorum, er meydanı atarken beni oyundan atıyor kod ile. Sonrasında video programımı açarak, şahısa pm atıyorum. Her hangi bir hakaret, argo yok iken şahısa görevini kötüye kullanma diye hitap ettiğim an peş peşe, 3 günlük susturulma cezası alıyorum.

Bu şahıs ya denetmen, ya GMA, ya GM, ya DEV , yada arkasında sağlam desteği bulunan bir oyuncu.

Şimdi böyle egosuna bürünmüş, böyle kepaze bir yaklaşımı kimin içi kaldırabilir?

Bu videodan sonra AhiEvran, TheMist isimli kişinin destekle alakası yoktur diye bir iletisini görmek isterim doğrusu.
İleti yerine, jayus ve jennie karaterlerine TheMist tarafından atılan susturulma cezasını kaldırarak başlayabilir. Ceza İtiraz dahi yapmayacağım, çünkü ben bu işin peşini bırakmayacağım. Ne zaman bu şahıs gelip benden özür diler ve görevini bırakır o zaman eyvallah derim.
Öncelik olarak atılan haksız susturulma cezasını kaldırmakla başlayabilirsiniz. Buyrun.
Kilitli