Topla Kazan Kazananları Belli Oldu!

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
AhiEvran
Sancak Beyi
Sancak Beyi
Sunucu: Anka
Lonca: Free

Mesaj gönderen AhiEvran »

Resim

Çare Laboratuvarında hazırlanacak solüsyonlar için farklı bölgelerden birbirinden değerli bazı materyaller arıyoruz. Tehlikelere aldırmadan maden başlarında sabahladığın zamanları biliyoruz. Unutma, topladıklarından sana iyi bir kazanç getirecek! Topla ve Kazan!

Sunucu  
  Karakter Adı  
  İstenilen Materyal  
  Ödül  
  Eminönü  
  ıııWLisWeRııı  
   2 Hidrojen, 10 Örümcek Salgısı, 10 Peptit Kolorotoksin, 10 Niobyum, 10 Hydrargyrum   
  Tesla Küresi (III) Tılsım  
  Eminönü  
  Skyler  
   10 Klorotoksin, 10 Likit Kristal   
   30 Amino Cin İksir + 30 Multi Cin İksir + 10 Antilop İksir   
  Eminönü  
  Dazgir  
   10 Taş Kanat Derisi  
   1 adet Mikroçip + 1 adet Sentetik İpek   
  Eminönü  
  IıAZERBAYCANıI  
   10 Taş Kanat Derisi  
  Teşkilat  
  Akhenatonalbay  
   10 Taş Kanat Derisi  
  Teşkilat  
  OooADANALIooO  
   10 Taş Kanat Derisi  
  Kuklacı  
  SarkaN  
   10 Taş Kanat Derisi  
  Kuklacı  
  HapşuĞ  
   10 Taş Kanat Derisi  
  Sancak  
  BonjoUgur  
   10 Taş Kanat Derisi  
  Sancak  
  GAYRİMEŞGÜL  
   10 Taş Kanat Derisi  
  Sancak  
  lightroom  
   10 Taş Kanat Derisi  
  Anka  
  DulBırakan  
   2 Hidrojen, 10 Örümcek Salgısı, 10 Peptit Kolorotoksin, 10 Niobyum, 10 Hydrargyrum   
  Anka  
  EnfectıoN  
  Anka  
  sEuLSoRCieR  
  Kanatma (III) Tılsım  
  Anka  
  IIIxMURATxIII  
   10 Taş Kanat Derisi   

Ödül Teslimatı İle İlgili Bilgi:

Kazanan neferimizin ödülü, etkinliğe katılırken belirttiği karaktere doğrudan yüklenecektir.

Tüm oyuncularımızın ilgisine teşekkür ederiz. Sonraki etkinliklerde buluşmak üzere...

HATIRLATMALAR
  • 01.04.2021 12:00 - 07.04.2021 23:59 Tarih ve saat içerisinde katılım sağlayanlar değerlendirmeye alınmıştır.
  • İstediğiniz ödülün karşılığında bulunan ilgili materyalleri ilgili yaratıklardan belirtilen tarih ve saat içerisinde elde edenler değerlendirmeye alınmıştır.
İstanbul Kıyamet Vakti İletişim/Destek Formu İçin Tıkla!

Doğru Ceza İtiraz Formu Nasıl Doldurulur Tıkla.!

Forum Kanalındaki Faydalı Konular

İstanbul Kıyamet Vakti'nden Haberdar Olun!
Resim Resim Resim Resim
Kullanıcı avatarı
MobilSorun78
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos
Lonca: Yalnızlık Paylaşılmaz
İletişim:

Re: Topla Kazan Kazananları Belli Oldu!

Mesaj gönderen MobilSorun78 »

Sadece merakımdan soruyorum ;

Etkinlik süresi içerisinde yalnızca düşman yaratıklardan düşürülerek elde edilen materyaller kabul görecektir. Alışveriş ile elde edilen materyaller geçerli sayılmayacaktır.

Dediğinize istinaden konunun açılmasından sonra 2 saat sonra yazan arkadaş ' Eminönü - ıııWLisWeRııı ' ödülü almaya hak kazanmış. Bu kadar kısa sürede 2 Hidrojen, 10 Örümcek Salgısı, 10 Peptit Kolorotoksin, 10 Niobyum, 10 Hydrargyrum kazanmayı nasıl başarmış acaba ? Eğer bu arkadaş toplama işini ilerleyen günlerde yaptıysa yorumu reserve etmiş mi oluyor ? Böyle bir mantık olabilir mi acaba ?

Hakkıyla mantıklı bir şekilde kazanan arkadaşları tebrik ediyorum ayrıca.
Gizlenmiş İçerikGöster
Resim
Resim
Resim
Resim
ResimResim

Beyazköşk / Mushroom - Lonelycowboy \
Kullanıcı avatarı
Sonne
Yasemin'in Gözcüsü
Yasemin'in Gözcüsü
Lonca: Eppur Si Muove

Mesaj gönderen Sonne »

MobilSorun78 yazdı: 10 Nis 2021 20:13 Sadece merakımdan soruyorum ;

Etkinlik süresi içerisinde yalnızca düşman yaratıklardan düşürülerek elde edilen materyaller kabul görecektir. Alışveriş ile elde edilen materyaller geçerli sayılmayacaktır.

Dediğinize istinaden konunun açılmasından sonra 2 saat sonra yazan arkadaş ' Eminönü - ıııWLisWeRııı ' ödülü almaya hak kazanmış. Bu kadar kısa sürede 2 Hidrojen, 10 Örümcek Salgısı, 10 Peptit Kolorotoksin, 10 Niobyum, 10 Hydrargyrum kazanmayı nasıl başarmış acaba ? Eğer bu arkadaş toplama işini ilerleyen günlerde yaptıysa yorumu reserve etmiş mi oluyor ? Böyle bir mantık olabilir mi acaba ?

Konu ile bağlantısız ama ıııWLisWeRııı nickli arkadaş ile hiç olmayacak bir videonun altında yorumlarda denk geldik ufak bir sohbet ettik eğer burayı görüyorsa bir merhaba demek isterim :D
Resim

hercai
rosenrot
donaukinder
JillValentine
RositaEspinosa

Anka

Bilirler her şeyi doğru ama niye yürüyüp dururlar eğri ?
Kullanıcı avatarı
ejedrogl
Mezarlık Bekçisi
Mezarlık Bekçisi

Mesaj gönderen ejedrogl »

İsmini önceden yazdırmış sadece,ki çoğu kişi öyle yaptı. O sürede elde edemezse zaten ödülü kazanamayacaktı,demek ki elde etmiş kazanmış. Benim arkadaşım da öyle yaptı,ismini önceden yazdırdı ama gereken sürede toplayamadı. Mantıklı mı değil mi bilemem ama çoğu kişi toplamadan ismini yazdırdı.
En son ejedrogl tarafından 11 Nis 2021 01:07 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
BunudaBanlayin
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Time Of Death

Mesaj gönderen BunudaBanlayin »

Bu etkinlikte böyle bir kural koymanız sevindirici oldu, kasalarda onlarca ve hatta yüzlerce bulunan bu materyaller kabul görmüş olsaydı yine hakeden kazanmamış olacaktı

Time Of Death Loncamız adına teşekkür ediyorum.

EnfectıoN
DulBırakan
sEuLSoRCieR

Saygılarımızla...

Time Of Death !
XxgreenWoLF
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen XxgreenWoLF »

XxgreenWoLF yazdı: ↑
Sunucu : Eminönü
Karakter Adı : ıııWLisWeRııı
İstenilen Ödül : Tesla Küresi III tılsımı
Elde edilmesi istenilen Materyal: 2 Hidrojen, 10 Örümcek Salgısı, 10 Peptit Kolorotoksin, 10 Niobyum, 10 Hydrargyrum

06.04.2021 tarih 20:47 itibariyle bitirmiş bulunmaktayım. Hiç bu kadar yorulacağımı tahmin etmemiştim. Umarım emeklerime değer. Herkese bol şans

https://resimyukle.io/r/VtRDuuAWv6

Arkadaşlar etkinlik için başvuru şartları arasında aslında materyalleri topladıktan sonra başvurulması vardı. Ancak birinin etkinlik başladıktan kısa bir süre sonra adını yazdırdığını gördüm bu Sebeple bende adımı yazdırdım. Daha sonra materyalleri tamamladım ve özellikle materyalleri topladığım tarih ve zamanı belirterek etkinlik duyuruna tekrardan yukarıda eklediğim yazıyı paylaştım. İnş sorunuza net bir cevap vermişimdir. İyi oyunlar

-greenWoLF
-ııWLisWeRııı
XxgreenWoLF
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen XxgreenWoLF »

Sonne yazdı: 10 Nis 2021 21:00

Konu ile bağlantısız ama ıııWLisWeRııı nickli arkadaş ile hiç olmayacak bir videonun altında yorumlarda denk geldik ufak bir sohbet ettik eğer burayı görüyorsa bir merhaba demek isterim :D
Merhabalar , Eminönü sunucusunda karşılaşırsak sohbetimize kaldığımız yerden devam etmek isterim :)

-greenWoLF
-ıııWLisWeRııı
Kullanıcı avatarı
Natulcien
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Eminönü
Lonca: Stille Opposition

Mesaj gönderen Natulcien »

Gizlenmiş İçerikGöster
Kazananları tebrik ediyorum.Kuklacı sunucusunda 10 taş kanat derisini bende toplamıştım hatta tek tek fotoğrafları da mevcut."Her sunucuda, belirtilen listedeki sıralamada, istenilen sayıya ulaşan ilk 3 nefer belirtilen ödülün sahibi olur." Cevap konusuna baktığımda, kuklacı sunucusunda taş kanat derisi toplayıp ismini yazdıran 2. kişiyim.
04.04.2021 - 20:02:54 de ilk taş kanat derim düştü. Aynı gün 23:31:14 de görevim bitti yani materyali toplamıştım.Konuya sunucu,karakter adı,materyal ve ödül bilgisini de 04 Nis 2021 23:37'de yazdım.
Merak ediyorum envanter kontrolü nasıl yapılıyor? Neye istinaden düşman yaratık keserek zamanında düşürdüğüm materyalin ödülü verilmedi?
Resim
Resim
Resim
xFeRx
IxFeRxI
IIxFeRxII
Natulcien
Parıltı
AYIZIT
Kullanıcı avatarı
AhiEvran
Sancak Beyi
Sancak Beyi
Lonca: Free

Mesaj gönderen AhiEvran »

Merhaba Natulcien;

Yapılan kontrollerin akabinde ilgili materyalleri elde ettiğiniz görülmekte olup karakter adınız kazananlar listesine eklenmiştir.

Bilginize.
İstanbul Kıyamet Vakti İletişim/Destek Formu İçin Tıkla!

Doğru Ceza İtiraz Formu Nasıl Doldurulur Tıkla.!

Forum Kanalındaki Faydalı Konular

İstanbul Kıyamet Vakti'nden Haberdar Olun!
Resim Resim Resim Resim
Kullanıcı avatarı
Natulcien
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Eminönü
Lonca: Stille Opposition

Mesaj gönderen Natulcien »

AhiEvran yazdı: 12 Nis 2021 20:32 Merhaba Natulcien;

Yapılan kontrollerin akabinde ilgili materyalleri elde ettiğiniz görülmekte olup karakter adınız kazananlar listesine eklenmiştir.

Bilginize.

Teşekkür ederim.
xFeRx
IxFeRxI
IIxFeRxII
Natulcien
Parıltı
AYIZIT