Sıra YÖNETİMDE

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
sugar
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Sıra YÖNETİMDE

Mesaj gönderen sugar »

Merhaba,
Ülkemizim yaşamış şu zorlu şartlarda hepimiz evlerde oyun oynuyor vakit geçiriyoruz. Pandemi dönemiyle sizlerde çok iyi biliyorsunuz ki ‘’ İstanbul Kıyamet Vakti’’ oyununu severek ve isteyerek oynuyoruz. Bunu zaten sunucuların doluluk oranlarımdan gözlemliyorsunuz. Bunun akabinde zaman zaman akçe indirimleri yaptınız bizler bunları fırsat bilip birçok akçe paketi stokladık. Şimdi sıra sizde sayın yönetim ekibi! Biz oyuncuların isteklerini geri çevirmediğinizi gayet iyi bildiğimiz gibi tekrar sizden destek istiyor ve birçok oyuncunun severek ve isteyerek dükkândan ücretsiz olarak aldığı ‘’ Evde Kal ‘’ paketini tekrar bizlere sunmanızı rica ediyoruz.
Çünkü hala ülkemiz pandemi dönemi tam olarak bitmedi ve bizlerde hala evlerdeyiz. Kimimiz işten çıkartıldı kimimiz vakit geçiriyoruz.
Sizlerde bizlere destek vermek istemez misiniz yönetim ekibi ?
Saygılarımla.
Kullanıcı avatarı
Cheteenx
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları

Re: Sıra YÖNETİMDE

Mesaj gönderen Cheteenx »

Bencede gelmeli evde sürekli oyundayız.
Eski nefer Resim
Musto1100
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Mesaj gönderen Musto1100 »

Çok iyi demişsin , kesinlikle haklısın dediğin gibi olmasını isterim doğrusu .
Kullanıcı avatarı
Nobir
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Mesaj gönderen Nobir »

Kesinlikle gelmeli herkes evdeyken evdekal paketinin kaldırılması garip birşey, saatlerce sabahlayan arkadaşlar var
Kullanıcı avatarı
AndyWARHOL
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı

Mesaj gönderen AndyWARHOL »

Yönetim ekibi gece gündüz evde oyunda vakit geçiriyoruz ve sizlerin de destek vermesini bekliyoruz ve evde kal paketini yeniden ikv dükkanda görmek istiyoruz
Kullanıcı avatarı
jakatra2
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Mesaj gönderen jakatra2 »

Arkadaşımıza katılıyorum.Oyunla ilgilenmiyorsunuz bari bizi meşgul edicek olan evde kal paketini geri getirebilirsiniz.Teşekkürler.
Resim
romendiyojen
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos
Lonca: Huzursuzluğum

Mesaj gönderen romendiyojen »

Evde Kal Paketi Çoğu Oyuncuyu Oyuna Çeken Bir Paket. Tekrar Gündeme Gelmesi Hem Oyun Yönetiminin, Hem Oyuncuların Faydasına Olacaktır.
Kullanıcı avatarı
4thEspada
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi

Mesaj gönderen 4thEspada »

6 yıl önce zincir iksir reçetesini notlarımıza ekledik deyip bugün girip zincir iksir reçetesini düşürdüm her şey aynı bence boşver kanka evdekal dışarı gez paketini. Oyunda acayip bir isteksizlik,zevksizlik var bu çözülsün en başta!
200 tane aynı adamız yahu
200 tane aynı item
aynı sayıda bono geziyoruz!
Karakterler çıplak dolaşsa psikolojim daha az bozulur.
macheta
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos

Mesaj gönderen macheta »

sugar yazdı: 14 Mar 2021 16:07 Merhaba,
Ülkemizim yaşamış şu zorlu şartlarda hepimiz evlerde oyun oynuyor vakit geçiriyoruz. Pandemi dönemiyle sizlerde çok iyi biliyorsunuz ki ‘’ İstanbul Kıyamet Vakti’’ oyununu severek ve isteyerek oynuyoruz. Bunu zaten sunucuların doluluk oranlarımdan gözlemliyorsunuz. Bunun akabinde zaman zaman akçe indirimleri yaptınız bizler bunları fırsat bilip birçok akçe paketi stokladık. Şimdi sıra sizde sayın yönetim ekibi! Biz oyuncuların isteklerini geri çevirmediğinizi gayet iyi bildiğimiz gibi tekrar sizden destek istiyor ve birçok oyuncunun severek ve isteyerek dükkândan ücretsiz olarak aldığı ‘’ Evde Kal ‘’ paketini tekrar bizlere sunmanızı rica ediyoruz.
Çünkü hala ülkemiz pandemi dönemi tam olarak bitmedi ve bizlerde hala evlerdeyiz. Kimimiz işten çıkartıldı kimimiz vakit geçiriyoruz.
Sizlerde bizlere destek vermek istemez misiniz yönetim ekibi ?
Saygılarımla.
1.si ikv severek ve isenerek oynanan bir oyun değil.
2. side sunucuların sürekli dolu olmasının sebebi maliyetten kaçınmak için kapasiteyi düşürmeleridir.
3.sü ise evde kal paketi yerine hezimete uğrayan oyunu düzeltmek için çabalamaları veya oyunu tamamen kapatmaları daha iyi olur...
genesis09
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Mesaj gönderen genesis09 »

Kesinlikle katılıyorum hadi yönetim sıra sende.