Karaköy Savaşçı Hakkında Tavsiye

Kılıç ustaları hünerlerini birbirleriyle paylaşıp daha sert ve kritik vurmanın yollarını arıyorlar
Kullanıcı avatarı
Cotyora
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos

Re: Karaköy Savaşçı Hakkında Tavsiye

Mesaj gönderen Cotyora »

Legendhunter yazdı: 04 Oca 2021 23:44
Cotyora yazdı: 04 Oca 2021 21:25 Konu kirliliği yapmak istemiyorum.
Karaköyde item dizmeye çalışacak bir savaşçı önce tank zırhımı ofans zırhı mı üretmeli ?
Bazı konularda oğuz kağan kılıçın iyi olmadığını okudum o üretilmeyecekse hangisi üretilmeli ?

Teşekkür ederim :)
Hangi zırhı üretmek istediğin sana kalmış ama tank olup boss kesmek için birşey üretmene gerek yok "rembrandt" yazdığı gibi redaktör itemler yeterli büyük büyücü için 2 tane redaktör teresa item takman lazım asit direncini 600 e çıkartabilmek için.
Oğuz kağan meselesi de klana girceğinde veya vs atmak için ofansif olduğunda kullanabilirsin ama harcayacağın paraya değmez hasar svh komik rakamlar onun yerine yeşilmen atmaca lantan veya bor tomruk yaran alıp parlatman daha iyi vs de Lantan tomruk bi tık daha iyi denilebilir.
Anladım hocam iksirle direnç durumunu halledemiyormuyuz acaba? Önce zırh sonra lantan üretmeye karar verdim. Teşekkür ederim yardımlarınız için
YigidoSivasli
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen YigidoSivasli »

Legendhunter yazdı: 04 Oca 2021 23:44
Cotyora yazdı: 04 Oca 2021 21:25 Konu kirliliği yapmak istemiyorum.
Karaköyde item dizmeye çalışacak bir savaşçı önce tank zırhımı ofans zırhı mı üretmeli ?
Bazı konularda oğuz kağan kılıçın iyi olmadığını okudum o üretilmeyecekse hangisi üretilmeli ?

Teşekkür ederim :)
Hangi zırhı üretmek istediğin sana kalmış ama tank olup boss kesmek için birşey üretmene gerek yok "rembrandt" yazdığı gibi redaktör itemler yeterli büyük büyücü için 2 tane redaktör teresa item takman lazım asit direncini 600 e çıkartabilmek için.
Oğuz kağan meselesi de klana girceğinde veya vs atmak için ofansif olduğunda kullanabilirsin ama harcayacağın paraya değmez hasar svh komik rakamlar onun yerine yeşilmen atmaca lantan veya bor tomruk yaran alıp parlatman daha iyi vs de Lantan tomruk bi tık daha iyi denilebilir.
DefwsDef te tamamen aynı item( oğuz kağan) ve tilsimlar ile sadece oğuz kağan kılıç a karşı vucutcu flaşlı cellat satırı kullandım. Ben galip geldim fakat bir el yapılan bir ws idi bu yüzden ıska şans olayını baz alarak net bir şey demiyorum.
Oğuz Kağan kılıcına bende başından beri karşı olan biriyim.
Jimyosef
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı

Mesaj gönderen Jimyosef »

Tılsımla savaşa girdiğinde ve ofans olduğunda işin oluyor geri kalanı tank olarak halledilir bosslarda tılsımlık bir iş yok zaten