Hasar Asit Şifacı Hk.

Yaradılışın yardımcıları şifalı dualarını bir arada tutarak var olmanın derinliklerini irdeliyorlar
Kullanıcı avatarı
faysbok
Dış Şehir Gezgini
Dış Şehir Gezgini
Sunucu: Tılsım
Klan: Lodos

Hasar Asit Şifacı Hk.

Mesaj gönderen faysbok »

Merhabalar,

Hasar asit şifacı için yetenek dağılımı için ve ekstra tılsım önerileriniz var mıdır onu merak ediyorum. Şu an karakterimde takılı tılsımlar;
  • Gazap 1(3)
  • Asit Saldırısı 2(3)
  • Tılsım Ruh Kalkanı
  • Asit Bilgisi (3) (Kırmızı)

Büyü bozmanın etkisini neredeyse hiç göremiyorum o yüzden büyü bozma 3 tılsımım var ama takmıyorum.

Hasarımı daha çok arttıracak tılsım veya öneriniz varsa dikkate alacağım.

Yetenek dağılımı önerilerinizi bekliyorum.
Resim
Kullanıcı avatarı
Isar
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Eminönü

Re: Hasar Asit Şifacı Hk.

Mesaj gönderen Isar »

Bb3 çok hayat kurtarır büyücüde özellikle :)
Ama söyle nir fikir de aklında olabilir
Gazap 13 çağrı 3 ruh bb3

Gazap 13 zehr 13 ruh zehr 3

İkinci için Zehirde ghost kritik set + parlak ada yeterli
Asit çağrı zehr sırasıyla katliam

Bir de eğer çağrı 3 varsa direncten kısıp cagrı 15 yapabilirsin ya da bb den kıs istersen. Bu taktik için güclendirici alman iyi olur,
Sonra gaxap 13 cagrı 3 tak cagrıyı cagır sonra da asit 3 tak kırmızı çek bir kk ve dal
Kullanıcı avatarı
Cankurtarann
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Sunucu: Meran
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen Cankurtarann »

çağrı 3'lü hasar asitçi olduğumuz zaman yetenek diziliminde puanları doğru yerden kısmak gerekiyor çünkü yeteneklere tam 15 puan vermek isterken diğer yeteneklerin 15e tamamlanamadığını rahatlıkla fark edebilirsiniz. bunun için önce tılsım kombinasyonu ardından yetenek kombinasyonu öneririm.

çağrı 3'lü asitçi şifa oladuğunuzda ise savaşlara girdiğinizde en düşük 1vs2'de bile kudretiniz hemen yenik düşüyor. ya kudreti 45snde bir idareli kullanıp kk büyüsü ile tamamlayacaksınız ya da son vuruşlara asitinizi harcayacaksınız.

1vs1'i sorarsanız fizikçi büyücülerin konslama yeteneğini boşa çıkardığınız takdirde hepsini avlarsınız. ama kesim sonrasında kudretinizin çok az kaldığını da görürsünüz.
savaşçılarda ise durum sizin veya karşı tarafın tecrübesine kalıyor, ya sizde çok can kalarak kesebilirsiniz ya da çok az canı kalmış karşı tarafı kesmeyi kaçırabilirsiniz.

dediğini anlamadım veya okuyamam diyorsanız kısaca olay şu: gazap 1(3) + çağrı 3 tılsımları ile hasar asitçi olmak tamamen tecrübeniz ile kalite sağlar. kombinasyonun savaşlarda kesin ayakta tutma garantisi yok.
Göster
grup savaşlarında ise ölümcülcü olabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
faysbok
Dış Şehir Gezgini
Dış Şehir Gezgini
Sunucu: Tılsım
Klan: Lodos

Mesaj gönderen faysbok »

Naçizane cevaplar için çok teşekkür ederim. :relaxed:
Resim