İyi Ki Doğdunuz [DEV] Nerull

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Nerull
Legendary Developer
İletişim:

Re: İyi Ki Doğdunuz [DEV] Nerull

Mesaj gönderen Nerull »

TOLGARDA yazdı: 17 Oca 2021 17:13 Abi uzun zamandır beklediğimiz bir şeydi teşekkürler. Peki yakın zamanda sitede bulunan Karaköy sekmesinin aktifleştirilmesi hakkında bir çalışmanız var mı :blush:
Karaköy'ün son genişleme paketi olduğunu düşünürsek, o bölüm Huzursuzluğum görevi gibi baki kalacak görünüyor :(
Kullanıcı avatarı
veym2
Tılsım Tanığı
Tılsım Tanığı
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos
Lonca: Kara Deniz Yıldızları

Mesaj gönderen veym2 »

Nerull yazdı: 17 Oca 2021 17:37
TOLGARDA yazdı: 17 Oca 2021 17:13 Abi uzun zamandır beklediğimiz bir şeydi teşekkürler. Peki yakın zamanda sitede bulunan Karaköy sekmesinin aktifleştirilmesi hakkında bir çalışmanız var mı :blush:
Karaköy'ün son genişleme paketi olduğunu düşünürsek, o bölüm Huzursuzluğum görevi gibi baki kalacak görünüyor :(
İkv nin ömrünün dolduğunumu anlamalıyız bu dediğinizden. İkv benim çocukluğumun geçtiği oyun bu durum ne kadar hoşuma gitmesede çocukluk yıllarımdaki tek eğlencem ikv oldu şuan aktif olarak oynamasam dahi arada foruma girer kontrol eder çıkarım ikvde fullediğim şifacım olmasına rağmen oyuna giremiyorum girmekte istemiyorum ama oyun kapansında istemiyorum bu tarz cümleleri duymak bile bende hüzün sebep oluyor keşke böyle bitmeseydi.
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi
Sunucu: Kuklacı
İletişim:

Mesaj gönderen TOLGARDA »

TT'nin şimdiye kadar Sobee'nin TT'ye bağlanması, oyuna güncelleme getirilmemesi gibi konularda çok emrivaki ve ani kararlar aldığını düşündüğümüzde bunu bu kadar açık bir şekilde belirtmene sebep olacak yeni bir durum olmamıştır diye umuyorum abi şu an.
:zero: :one: :two: :three: :four: :five: :six: :seven: :eight: :nine:
Kullanıcı avatarı
Healing45
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Eminönü
Lonca: Old Brothers

Mesaj gönderen Healing45 »

Nerull yazdı: 17 Oca 2021 17:08 En iyi dileklerini göndererek, bu günü benim için özel ve güzel kılan herkese teşekkür ediyorum.

Bugüne özel olarak hiç paylaşıl(a)mamış Karaköy'e ait konseptlerden bir kaçını da buradan paylaşmak istedim:

General Hakir
Resim

Teşkilat Lideri
Resim

Fare Kadın
Resim

Bu vesileyle tüm camiaya sevgilerimi sunuyor ve bilhassa esenlikler diliyorum.
Sizleri cook seviyor ve teşekkür ediyoruz konuma yorumunuzdan dolayı ta şükranlarımı sunarım herkesin kapanacak konu dedi ama kapanmadı 🤣🙏teşekkür ederim 🙏☺️
IıIFazLıBeyIıI
BaSiLiSk
GrimsiPembe
Kullanıcı avatarı
ejedrogl
Mezarlık Bekçisi
Mezarlık Bekçisi

Mesaj gönderen ejedrogl »

Nerull yazdı: 17 Oca 2021 17:08 En iyi dileklerini göndererek, bu günü benim için özel ve güzel kılan herkese teşekkür ediyorum.

Bugüne özel olarak hiç paylaşıl(a)mamış Karaköy'e ait konseptlerden bir kaçını da buradan paylaşmak istedim:

General Hakir
Resim

Teşkilat Lideri
Resim

Fare Kadın
Resim

Bu vesileyle tüm camiaya sevgilerimi sunuyor ve bilhassa esenlikler diliyorum.
Kerem Hünal'ın eline sağlık çok güzel olmuş.
Kullanıcı avatarı
faysbok
Dış Şehir Gezgini
Dış Şehir Gezgini
Sunucu: Tılsım

Mesaj gönderen faysbok »

Nice sağlıklı yaşlara hocam :relaxed:
Resim
Kullanıcı avatarı
dade1302
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen dade1302 »

TOLGARDA yazdı: 17 Oca 2021 18:29
TT'nin şimdiye kadar Sobee'nin TT'ye bağlanması, oyuna güncelleme getirilmemesi gibi konularda çok emrivaki ve ani kararlar aldığını düşündüğümüzde bunu bu kadar açık bir şekilde belirtmene sebep olacak yeni bir durum olmamıştır diye umuyorum abi şu an.
Ben de öyle umuyorum hocam. Yeni güncelleme yolda. Ekipler, güncelleme hazırlıklarına devam ediyor.
Kullanıcı avatarı
Sonne
Yasemin'in Gözcüsü
Yasemin'in Gözcüsü
Sunucu: Anka
Lonca: Eppur Si Muove

Mesaj gönderen Sonne »

Konsept çizimler muazzam...
Resim

hercai
rosenrot
donaukinder
JillValentine
RositaEspinosa

Anka

Bilirler her şeyi doğru ama niye yürüyüp dururlar eğri ?
Kullanıcı avatarı
ejedrogl
Mezarlık Bekçisi
Mezarlık Bekçisi

Mesaj gönderen ejedrogl »

dade1302 yazdı: 17 Oca 2021 20:34
TOLGARDA yazdı: 17 Oca 2021 18:29
Ben de öyle umuyorum hocam. Yeni güncelleme yolda. Ekipler, güncelleme hazırlıklarına devam ediyor.
nE
Kullanıcı avatarı
Orionxxxaiakos
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Kuklacı
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen Orionxxxaiakos »

Nihat abi,
Bahsi geçen durum ile alakalı, tüm kanallar üzerinden bir bilgilendirme metni yayınlamanız oyunun geleceği ve bizim daha fazla sorgulamamamız adına gerçekten aydınlatıcı olacaktır. Oyundaki hatalar mı giderilecek, yoksa hiç bir revize olmadan bu şekilde mi yola devam edilecek hepimizin uzun süredir merak ettiği ve bilmek istediği hususlar.
Ayrıca bu kitle, maddi/manevi her türlü desteği sağlayabilecek bir kitle. Böyle bir potansiyeli de kullanarak bu oyunun sürdürülebilmesi çok uzak bir ihtimal değil gibi. Olayların iç yüzü farklıysa birşey diyemez tabii, orası da ayrı konu.

Bu arada nice senelere, aileniz ve sevdiklerinizle sağlıklı yaşlara.
-Kuklacı-
RECLUSION
CONFUSION
ROUGH

Raiders of Anatolia

-Anka-
ICARUS
BOIRAE
Infinity

2009