Haini Bul Etkinliği Hakkında. Ödül verilmemesi.

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
BunudaBanlayin
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Time Of Death

Haini Bul Etkinliği Hakkında. Ödül verilmemesi.

Mesaj gönderen BunudaBanlayin »

Merhaba arkadaşlar bu konuyu hızlı desteğe açmayışımın nedeni ETKİNLİK GÖREVLİSİNİN aldığı ekran görüntüsünde benim nickimin diğer nicklerle iç içe geçmesi ve fazla okunmayışından. Sizlerden ekran görüntüsünde işaretlediğim alanda "enfectıonn" nickimi okuyabiliyor musunuz ? Etkinlikybeş karakterine 4 defa PM atmama rağmen hiçbir şekilde cevap bile verilmedi ve ödül teslim edilmedi. Yanlış anlaşılmasın 10 ar tane iksirin peşinde falan değilim, sadece yapılan haksızlığı göstermek istiyorum ve yetkili birisinin bu konuya mantıklı bir açıklama yapmasını bekliyorum.

Ayrıca etkinliğe gelen Time Of Death loncasını saatler öncesinden Discord sunucusundan uyaran ve etkinliğe katılmalarını söyleyen ben olmama rağmen ödülü alamayan 3 kişi oldu. Ayrıca Etkinlikybeş karakterinin kalabalık gruplardan Sobee'nin gazabı ile 3 defa kaçışı , sayının az olduğu yerlerde ölüşüde gözlerimizden kaçmadı..

Ekran görüntülerini alta ekliyorum.

ETKİNLİK GÖREVLİSİNİN ALDIĞI EKRAN GÖRÜNTÜSÜ
Resim

BENİM OLDUĞUM YER
Resim

Ve özellikle etkinlik duyurularını yapmak için açtığım Discord metin kanalı...
Resim

Yorum sizlerin...
Kullanıcı avatarı
BunudaBanlayin
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi

Re: Haini Bul Etkinliği Hakkında. Ödül verilmemesi.

Eklemeyi unuttum, enfectıonn nickim ile aynı hizada olan ThePrefosör arkadaşımızda Etkinlikybeş tarafından etkinliğe dahil edilmedi ve ödül verilmedi . Orada denk gelen yaklaşık 4-5 nicki dikkatli incelerseniz "enfectıonn" ve "ThePrefosör" nicklerini göreceksiniz.
Kullanıcı avatarı
AhiEvran
Sancak Beyi
Sancak Beyi
Sunucu: Anka
Lonca: Free

Mesaj gönderen AhiEvran »

Merhaba BunudaBanlayin

Kurallarımız gereği ekran görüntüsünde yer alan karakterlere ödül verilmektedir. Her iki karakterin de iç içe kalması nedeni ile karakter adı okunamaması doğal lakin bu etkinliğimizde ki amaç ödülden ziyade sizlerin hoş vakit geçirmesidir. Her ne kadar etkinlik görevlisine özel mesaj atsanız da etkinlik görevlimiz karakter adını okuyamaması nedeni ile size salona almamış olması muhtemel. Kısacası bu hususta kesinlikle bir art niyet söz konusu değil. Hatta bu hususu özel mesaj yolu ile de iletmiş olsanız bu mağduriyetinizi giderebilirdik. Özet olarak karakter adı okunamayan her iki karakter adı ve online olduğunuz saati tarafıma iletmeniz durumunda yaşadığınız mağduriyeti gidebilirim.

İyi eğlenceler dileriz.
İstanbul Kıyamet Vakti İletişim/Destek Formu İçin Tıkla!

Doğru Ceza İtiraz Formu Nasıl Doldurulur Tıkla.!

Forum Kanalındaki Faydalı Konular

İstanbul Kıyamet Vakti'nden Haberdar Olun!
Resim Resim Resim Resim
Kullanıcı avatarı
everesttt
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Mesaj gönderen everesttt »

Bunun gibi durumlarda 1 dakika gibi bir süre verip oyuncuların birbirinin den uzaklaşıp ondan sonra ekran görüntüsü alınması daha sağlıklı olur.
ismailaslan
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos

Mesaj gönderen ismailaslan »

Ben hasar veren oyuncuların nickleriyle beraber bir panelde göründüğünü ve ona göre etkinlik salonuna alındığını düşünüyordum.. Şaşırttı acıkcası
Resim
Kullanıcı avatarı
BunudaBanlayin
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi

AhiEvran yazdı: 15 Oca 2021 12:06 Merhaba BunudaBanlayin

Kurallarımız gereği ekran görüntüsünde yer alan karakterlere ödül verilmektedir. Her iki karakterin de iç içe kalması nedeni ile karakter adı okunamaması doğal lakin bu etkinliğimizde ki amaç ödülden ziyade sizlerin hoş vakit geçirmesidir. Her ne kadar etkinlik görevlisine özel mesaj atsanız da etkinlik görevlimiz karakter adını okuyamaması nedeni ile size salona almamış olması muhtemel. Kısacası bu hususta kesinlikle bir art niyet söz konusu değil. Hatta bu hususu özel mesaj yolu ile de iletmiş olsanız bu mağduriyetinizi giderebilirdik. Özet olarak karakter adı okunamayan her iki karakter adı ve online olduğunuz saati tarafıma iletmeniz durumunda yaşadığınız mağduriyeti gidebilirim.

İyi eğlenceler dileriz.
Merhaba AhiEvran,

Bugün akşam saat 21:00'da ikimizde oyunda olacağız