Windows 10 da Giriş Ekranında Yazıların Yavaş Gelmesi(Çözümü)

Donanımsal sorunlar, teknik konularda yardımlaşma ve iletişim alanı
Kullanıcı avatarı
Sirayet
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları

Windows 10 da Giriş Ekranında Yazıların Yavaş Gelmesi(Çözümü)

Mesaj gönderen Sirayet »

Windows 10 işletim sisteminde oyunu giriş ekranında üye adı ve şifre yazarken yazılar yavaş gelmektedir.Resimlerle bunun çözümünü anlatmaya çalışacağım.

Öncelikle başlat menüsünden arama kısmına:Windows özelliklerini aç veya kapat yazıyoruz.
Resim

Ardından şöyle bir sayfa karşımıza çıkacak.
Resim

Bu sayfadan Microsoft.NET Framework 3.5.1 buluyoruz(versiyon sizde değişiklik gösterebilir) Bunu seçtikten sonra hemen sol tarafnda bulunan + tıkladıktan sonra altında 2 tane boş kutucuk çıkacak 2 kutucuğa tıklayıp Tik işareti koyduktan sonra uyğula basıp tamam tıklıyoruz.Amaç burada Microsoft.NET Framework 3.5.1 özelliğini Windows 10 da aktif etmektir.
Çözüm bu kadar basit. Herkese iyi forumlar dilerim.
Siz eğer bu mektubu okuduğunuz halde henüz bir şeylerin ters gittiğini düşünmüyor ve harekete dahi geçmiyorsanız siz de suçlusunuz. Tarih sizi lanetleyecektir!
mikrocip
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı

Re: Windows 10 da Giriş Ekranında Yazıların Yavaş Gelmesi(Çözümü)

Mesaj gönderen mikrocip »

Sorunuma çözüm bulduğumu sanıp sevinirken acaba neden böyle faydalı bir konuya yorum yapan yok diye meraklı meraklı düşünüyordum. Daha sonra konudan belirtilen adımları yaptım ve onayladım. Daha sonra oyuna giriş yapmayı denedim ve değişen tek şeyin merakımın giderildiği olduğunun farkına vardım, çünkü çözüm yolu gerçekten bir işe yaramıyor.
seafightes
İskele Babası
İskele Babası

Re: Windows 10 da Giriş Ekranında Yazıların Yavaş Gelmesi(Çözümü)

Mesaj gönderen seafightes »

Alakası bile yok malesef olmadı