Oyuna Yeni Güncelleme Gelecek mi ?

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
Skull
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Eminönü

Re: Oyuna Yeni Güncelleme Gelecek mi ?

Mesaj gönderen Skull »

Sonne yazdı: 22 Ara 2020 13:3230 şubat.
Güzel bir tarih. Bu tarihte güncelleme geldi geldi, gelmedi artık başka bahara kaldı demektir. :thinking_face:
Kullanıcı avatarı
Burak8154
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Tılsım
Klan: Lodos

Re: Gelebilecek En İyi Güncelleme

Mesaj gönderen Burak8154 »

furkancan42 yazdı: 22 Ara 2020 08:50 Arkadaşlar biraz düşündüm ve oyunun eksiklerini buldum. Malum sığınak ve migrat atan kimse yok artık.Eskiden kapısında kuyruklar olan bu bölgeler şuanda bomboş.Oyuna şöyle birşey gelse.Takı eksikliğini hepimiz görüyoruz.Oyuna nadide takılar gelse Sığınaklardan 55 lvl yüzüklerin hepsi; migratdanda 55 lvl kolyelerin hepsi düşse nasıl olur. Böylelikle herkes bu sevilen bölgelere yeniden kavuşur. Böylelikle eminönü meteor sivri ada yeniden kalabalıklaşmış olur. oyuna yeni başlayanlar bu bölgede insanlar görür yardım alabilecekleri. Tabi bu bölgelerin zorlukları bir tık arttırılabilir. Bir diğeri ise çift M.A. ayak ve gözlük. Bölgelerde daha rahat hareket edebilmek için. Sizce nasıl olur böyle bir yenilik. Oyuna böyle ufak çaplı yenilikler getirerek bence yeniden topluyabilirler gibime geliyor.
her zaman söylüyorum bu oyunu eski haline döndürecek tek yenilik eskiye dönmek bu da sadece Direnç Sınırını 600 den tekrar 1000 e çekmek olacak. Böylece sığınak migrat ve çt görevleri yeni başlayanlar için sorun olmaktan çıkar ...
Bir Gün Herkes Bunun "OYUN" Olduğunu Anlayacak!....
Astarastar
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

güncellemede gelmesi gereken madencilikle ilgili düzeltme

Mesaj gönderen Astarastar »

madencilik eğitimi rüstem
1 görev : 20 demir getirin
2 görev : 30 kurşun getirin
3 görev : 40 bakır getirin
sonra görevler zorlaşır
4 görev 10 işlenmiş gümüş getirin
5 görev 20 vs vs vs
20 görev son görev : 5 erbium 5 tulyum 5 skandiyum 5 yttrium getirin

lokmancılık eğitimi şevket bey
aynı madencilikteki gibi sırayla görevler

sarrafcılık eğitimi agop

20 görevi tamamladığında

maden artırıcı gibi 2 torba düşme şansı olması gerekir

hem lonca hem kişisel hemde 20 görev tamamlanırsa 4 torba gelme olasılığı olur

nasıl fikir ? alın size yenilik ...
oOoBaLpeRiSioOo
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Mesaj gönderen oOoBaLpeRiSioOo »

Bence kesin gelir çünkü daha hikayede büyük bir rolu olan kuklacı ile karşılaşmadık.
Kullanıcı avatarı
furkancan42
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Sancak

Re: Gelebilecek En İyi Güncelleme

Mesaj gönderen furkancan42 »

furkancan42 yazdı: 22 Ara 2020 08:50 Arkadaşlar biraz düşündüm ve oyunun eksiklerini buldum. Malum sığınak ve migrat atan kimse yok artık.Eskiden kapısında kuyruklar olan bu bölgeler şuanda bomboş.Oyuna şöyle birşey gelse.Takı eksikliğini hepimiz görüyoruz.Oyuna nadide takılar gelse Sığınaklardan 55 lvl yüzüklerin hepsi; migratdanda 55 lvl kolyelerin hepsi düşse nasıl olur. Böylelikle herkes bu sevilen bölgelere yeniden kavuşur. Böylelikle eminönü meteor sivri ada yeniden kalabalıklaşmış olur. oyuna yeni başlayanlar bu bölgede insanlar görür yardım alabilecekleri. Tabi bu bölgelerin zorlukları bir tık arttırılabilir. Bir diğeri ise çift M.A. ayak ve gözlük. Bölgelerde daha rahat hareket edebilmek için. Sizce nasıl olur böyle bir yenilik. Oyuna böyle ufak çaplı yenilikler getirerek bence yeniden topluyabilirler gibime geliyor.
Bence bunlar gelebilecek en güzel güncelleme olur.🤗
Bir Efsanedir İKV
Kullanıcı avatarı
SkyBlue
Dış Şehir Gezgini
Dış Şehir Gezgini
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Donquixote Family

Mesaj gönderen SkyBlue »

oOoBaLpeRiSioOo yazdı: 23 Ara 2020 19:13 Bence kesin gelir çünkü daha hikayede büyük bir rolu olan kuklacı ile karşılaşmadık.
Her hikaye tamamlanacak, her şey mantıklı bir şekilde son bulacak diye bir kaide yok. Ayrıca İKV Evreninin yaratıcısı, hikaye yazarı “Gorgar”, şuan geliştirici ekipte değil. Gerçi geliştirici ekipte yok da neyse. :Dd
~ Donquixote Family ~
~ Mihawk ~
Kullanıcı avatarı
Skull
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen Skull »

Göster
SkyBlue yazdı: 24 Ara 2020 00:24
oOoBaLpeRiSioOo yazdı: 23 Ara 2020 19:13 Bence kesin gelir çünkü daha hikayede büyük bir rolu olan kuklacı ile karşılaşmadık.
Her hikaye tamamlanacak, her şey mantıklı bir şekilde son bulacak diye bir kaide yok. Ayrıca İKV Evreninin yaratıcısı, hikaye yazarı “Gorgar”, şuan geliştirici ekipte değil. Gerçi geliştirici ekipte yok da neyse. :Dd
Oyunu satın alacak bir firma bulmak lazım. Oyunun geleceği buna bağlı. :thinking_face:
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi
Sunucu: Kuklacı

Re: güncellemede gelmesi gereken madencilikle ilgili düzeltme

Mesaj gönderen TOLGARDA »

Astarastar yazdı: 22 Ara 2020 23:32 madencilik eğitimi rüstem
1 görev : 20 demir getirin
2 görev : 30 kurşun getirin
3 görev : 40 bakır getirin
sonra görevler zorlaşır
4 görev 10 işlenmiş gümüş getirin
5 görev 20 vs vs vs
20 görev son görev : 5 erbium 5 tulyum 5 skandiyum 5 yttrium getirin

lokmancılık eğitimi şevket bey

sarrafcılık eğitimi agop

20 görevi tamamladığında

maden artırıcı gibi 2 torba düşme şansı olması gerekir

hem lonca hem kişisel hemde 20 görev tamamlanırsa 4 torba gelme olasılığı olur

nasıl fikir ? alın size yenilik ...
ya hocam tek derdin yenilik olsun. getirecek onlarca yenilik bulunur. Fikrin de fena değil bir faaliyete geçirecek birileri olsa işte.
:zero: :one: :two: :three: :four: :five: :six: :seven: :eight: :nine:
Kullanıcı avatarı
SkyBlue
Dış Şehir Gezgini
Dış Şehir Gezgini
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Donquixote Family

Mesaj gönderen SkyBlue »

Skull yazdı: 24 Ara 2020 01:16
Göster
Oyunu satın alacak bir firma bulmak lazım. Oyunun geleceği buna bağlı. :thinking_face:
Daha doğrusu oyunu satın alıp Remake yapacak bir firma lazım ama mantıklı düşünürsek hiç bir firma bu riske girmez. Sıfırdan evren yaratıp istediği gibi şekillendirmek herkese daha cazip gelir.

Neyse umudumuzu kaybetmeyelim. Riot yeni bir MMORPG oyunu yapıyor. Tüm beklentimi ona yoğunlaştırıyorum ben şuanda. :)
~ Donquixote Family ~
~ Mihawk ~
Kullanıcı avatarı
Skull
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen Skull »

Göster
SkyBlue yazdı: 24 Ara 2020 12:23
Skull yazdı: 24 Ara 2020 01:16
Göster
Daha doğrusu oyunu satın alıp Remake yapacak bir firma lazım ama mantıklı düşünürsek hiç bir firma bu riske girmez. Sıfırdan evren yaratıp istediği gibi şekillendirmek herkese daha cazip gelir.

Neyse umudumuzu kaybetmeyelim. Riot yeni bir MMORPG oyunu yapıyor. Tüm beklentimi ona yoğunlaştırıyorum ben şuanda. :)
Valorant gibi çizgi film tarzı olmasında. :thinking_face: