Herkeze sunucular arası geçiş hakkı

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
SonunaKadar
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos
Lonca: Sonuna Kadar

Re: Herkeze sunucular arası geçiş hakkı

Mesaj gönderen SonunaKadar »

LOSTinSPACE yazdı: 11 Ara 2020 16:18
AhiEvran yazdı: 11 Ara 2020 14:02
LOSTinSPACE yazdı: 11 Ara 2020 13:59 Bu GM'ler neden değişmiyor kardeşim istemiyoruz. Bunu iletebileceğimiz daha üst bir merci yok mu ?
23 Nisanda söz ;)
Tm Abi ✋
Oho sen abi çekersen bu adam seni 23 nisanda koltuga oturtur, dik dur eğilme :')
*Sonuna Kadar Loncası* Beyazköşk
Kullanıcı avatarı
YemeLik
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi

Mesaj gönderen YemeLik »

Abicim akçe zaten ucuz yukarıda biri yazmış başka sunuculardan gelenler geri dönsün diye gayette mantıklı yani. Evli evine köylü köyüne dönsün bence plussuz çara gece 5'te anca girebildim. Pluslu da normal saatlerde hiç giremiyoruz zaten bu işin rengi değişmeye başladı. Her şeyi yönetimden beklemeyin.
Kullanıcı avatarı
Kino
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Eminönü
Lonca: ADA

Mesaj gönderen Kino »

Ya arkadaş sadece konu oyuna girip girememek değil diger sunucularda gerekli gorevleri yapamamak. Mesela ben de plus paket var ama 52 lvl olsam da görevleri yapamayınca tek başıma karakoye giremiyorum. O sunucularda karaköyün ne işi var? Çemberli taşın ne işi var o zaman?

Hadi yönetim diyecek ki zorla mi biz sizi eminönu ve b3yaz koşke yönlendiriyoruz? Siz kendi isteğijiz le geciyorsunuz?

Arkadaş insanlar gorevlerijinyapabilmek icin oralara gidiyor ve bu bariz belli. Siz yönetim olarak diger sunucuları cazip hale getirecek yeni hareketle4de bulunmalisınız.

Mesela torbalardan daha itemli materyaller, envanterler düşebilir. Sunucular arasi aktarım hakki 1 kereye mahsus olabilir.
Bölgelere giriş göreve dayalı olmayabilir...

Bunlari degerlendirin ki bıktırtmayin insanı. 38 yasında tekrar oynuyorum ve keyif aldığım oyundur. Ama gercekten üzücü noktası çoğalmış ve hiç yapicı ve olumlu bir geri donüş alamadım bu güne kadar...

Saygılar.
Eminönü / Mehnur ☆ - ☆ Teşkilat / HipHop - Hiphopxbüyü
Hidrojen
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen Hidrojen »

LOSTinSPACE yazdı: 11 Ara 2020 13:59 Bu GM'ler neden değişmiyor kardeşim istemiyoruz. Bunu iletebileceğimiz daha üst bir merci yok mu ?
23 Nisanda söz ;)
bundan ne çıkartalım yani 🤔
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi
Sunucu: Kuklacı

Mesaj gönderen TOLGARDA »

CHAPPIE yazdı: 10 Ara 2020 20:53 Eminönü sunucusuna çarlarını, loncalarınızı getirecek paranız var ama aktarmaya yok mu? Sunucuya nasıl geldiyseniz öyle geri dönün. Yok öyle beleşe aktarım hakkı.
Ben bunun altına imzamı atarım. Eminönü'ne gelenlerin çoğunluğunun aktarımla geldiğini biliyoruz.
:zero: :one: :two: :three: :four: :five: :six: :seven: :eight: :nine:
Kullanıcı avatarı
Kino
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Lonca: ADA

Mesaj gönderen Kino »

Teşkilat sunucusunda çarlarım var ama hiç birini aktarmadım ve Eminönü sunucusunda yeni bir car açtım. Plus paket te alıyorum ancak oyuna girmek ve oyundan düşmek gibi sorunları herkes kadar yaşıyorum. Buradan o ahkam kesan arkadaşlara sesleniyorum. İnsanların bu tür talepleri normal. Öyle geldiği yere git falan ahkam kesmekle olmuyor. Hadi bem şimdi aktarıma para vermek istemiyorum ve plus üyeyim. Sorun yaşıyorum ve bu sorunu başka sunucuya geçmek ile çözeceğimi düşünüyorum. Sanki herk3s aktararak geldi de herkez biri birine ahkam kesiyor. Siz bunlara kafa takana kadar oyun oynarken düşmelere ve oyuna girememelere ahkam kesin . Kendi sorunu için çözüm arayanlara ahkam kesmeyiniz...

Saygı ve sevgiyle 🤙
Eminönü / Mehnur ☆ - ☆ Teşkilat / HipHop - Hiphopxbüyü
Kullanıcı avatarı
Bubyo
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Klan: Lodos
Lonca: S V M

Mesaj gönderen Bubyo »

TOLGARDA yazdı: 15 Ara 2020 18:22
CHAPPIE yazdı: 10 Ara 2020 20:53 Eminönü sunucusuna çarlarını, loncalarınızı getirecek paranız var ama aktarmaya yok mu? Sunucuya nasıl geldiyseniz öyle geri dönün. Yok öyle beleşe aktarım hakkı.
Ben bunun altına imzamı atarım. Eminönü'ne gelenlerin çoğunluğunun aktarımla geldiğini biliyoruz.
Bir ürün aldığınızı ve ürünün kullanışsız, sorunlu veya hatalı çıktığını düşünün. Ürünü iade ederken tekrar bir ücret mi veriyorsunuz.

Bu oyunda yaşanan durum tam olarak budur. Madem sunucu kapasitesini düşürdün, madem altyapın zayıf o zaman diğer sunuculardan Eminönü sunucusuna aktarımlara izin vermeyeceksin.
Şifacı ve Büyücü Meditasyon yeteneği aynı olmasına rağmen 1 puan iken neden şifacılara %5 kudret yenilenmesi sağlarken büyücülere %100'den fazla yenilenme sağlıyor??
Kullanıcı avatarı
LAWENA
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Anka

Mesaj gönderen LAWENA »

bir düzenleme şart sürekli oynadığımız sunucuya girememek mantıksız
alınan pluslar boşa gidiyor
Kullanıcı avatarı
TOLGA
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı

Mesaj gönderen TOLGA »

Bubyo yazdı: 17 Ara 2020 19:43 Bu oyunda yaşanan durum tam olarak budur. Madem sunucu kapasitesini düşürdün, madem altyapın zayıf o zaman diğer sunuculardan Eminönü sunucusuna aktarımlara izin vermeyeceksin.
Bir ürünü almadan önce; satıcı ve ürün hakkında yapılan yorumlar okunmalıdır. Ürün iyice araştırılmalı ve piyasa değerlendirilmesi yapılmalıdır.
Oyuna gelecek olursak. Karakter oluşturmak tamamen ücretsiz olduğu gibi, müsait bir zamanda taşınacağın sunucuda karakter oluşturup senin için olumsuz bir durum var mı kontrol edebilirsin, taşınmadan önce. Sonra gelip burada ücretsiz aktarım hakkı istemek yerine sağlıklı bir şekilde oyununuzu oynamaya devam edersiniz.
Resim
Kullanıcı avatarı
benibanladilar
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen benibanladilar »

Hidrojen yazdı: 14 Ara 2020 21:48
23 Nisanda söz ;)
bundan ne çıkartalım yani 🤔
İKV diktatörlük ile yönetiliyor ben bunu anladım, konu ile ilgili hiç bir alakam yok bu arada.