İkv hakkında komik bir anım

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
atacanm99
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Eminönü

Re: İkv hakkında komik bir anım

Mesaj gönderen atacanm99 »

Oyuna ben 2. sınıftayken başladım. Beta yeni bitmişti karakterimi hemen 39 yaptım. Elimde güzelinden bi kütük ama yaşımız ufak her şeyi bilmiyoruz. Oyunda epe'nin nasıl alındıgını sordum buluşma falan bilmiyor 9 yaşındaki cocuk. 3'e geçtim :) Geçtiğim sene adamın biri msn'den epe hilesi atacağını söyledi. id pass yaz gelicek dedi. haliyle yazdık. adam msn'den bana id pw'mi yazıp güldü. ben de abi ben 9 yaşındayım korkuyorum yazdım. sorun yok beraber oynarız dedi, 5 dk sonra charın şifresi değişti. Tabi ne şifre kurtarmayı biliyorum ne e-posta'dan sıfırlamayı. Teşkilattaki o char, öldüü gitti...
Kullanıcı avatarı
melihbey
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Kuklacı
Klan: Lodos
Lonca: Nefer Team

Mesaj gönderen melihbey »

Benzer bir durum benim de başıma geldi daha 36 levelim tek başıma zincir delisi bile kesemiyorum. Gözlük benim için günümüzde milyon dolara sahip olmak gibi lüks bir şey görev yaparken yanıma biri geldi gözlükleri var ortak olalım mı dedi bende saftım dünyanın rengine kandım olur dedim :) id şifre at dedi attım o da bana attı sonra bağlantınız kesildi dedi oyundan düştüm. id şifre yazıyorum yanlış diyor allah allah diyorum klavyem mi bozuldu acaba tekrar tekrar deniyorum olmuyor, Ekran klavyesi açıp öyle yazdım yok yine giremiyorum. Sonra dedim acaba olabilir mi çarım çalınmış olabilir mi ? adamın verdiği id şifreyi girdim o da yanlış :)

Yeni çar açtım 35 levele kadar 1 ayda kastım bu adamı buldum pm attım yasaklılara ekledi. Aradan yıllar geçti yaklaşık 8 9 sene oyunda arkadaş olduğum çarlarını bildiğim benim çarlarıma giren arkadaşlarıma olayı anlatırken bunu yapan kişinin nickini söyledim. Bi gülüşmeler koptu noldu kanka dedim, Lan o bizim kuzen dediler zamanında çok kişiyi dolandırdı kaç kere onun çarına girip itemlerini çöpe attık milleti soyuyor diye dediler. Tabi ben şok, aşkı memnu neymiş yaprak dökümü neymiş bu senaryo ile 8 sezon dizi çıkar.

Her neyse benim arkadaşlar sonra durumu kuzenlerine söylemişler bizim arkadaşı dolandırmışsın küçükken diye pişkin herifin verdigi cevaba bak; olum çarda hiçbişey yokmuş zaten o beni dolandırdı demiş. :D :D :D

İsmini verip rencide etmek istemiyorum çocuktuk aklı ermiyordur diye affettim. Ama o zamanlar az rüyalarıma girmedi. :)
Resim
Kullanıcı avatarı
benibanladilar
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen benibanladilar »

atacanm99 yazdı: 12 Ara 2020 10:54 Oyuna ben 2. sınıftayken başladım. Beta yeni bitmişti karakterimi hemen 39 yaptım. Elimde güzelinden bi kütük ama yaşımız ufak her şeyi bilmiyoruz. Oyunda epe'nin nasıl alındıgını sordum buluşma falan bilmiyor 9 yaşındaki cocuk. 3'e geçtim :) Geçtiğim sene adamın biri msn'den epe hilesi atacağını söyledi. id pass yaz gelicek dedi. haliyle yazdık. adam msn'den bana id pw'mi yazıp güldü. ben de abi ben 9 yaşındayım korkuyorum yazdım. sorun yok beraber oynarız dedi, 5 dk sonra charın şifresi değişti. Tabi ne şifre kurtarmayı biliyorum ne e-posta'dan sıfırlamayı. Teşkilattaki o char, öldüü gitti...
Hocam ben hiç kimseye şifremi vermemiştim yinede benim çar çalınmıştı.
Çalındığında da benim karekteri silmiş
yeni karakter açıo adınıda Hackedbydejavu yazmıştı.

1 hafta yas tutmuştum evde :')