Oyun oyuncudan tam olarak ne istiyor?

Eminönü sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
Kullanıcı avatarı
Kable
Dış Şehir Gezgini
Dış Şehir Gezgini
Sunucu: Eminönü

Re: Oyun oyuncudan tam olarak ne istiyor?

Mesaj gönderen Kable »

Bihayn yazdı: 16 Kas 2020 01:20 Öncelikle herkese selamlar bu oyunu ilk 2008-2011 arasında oynamıştım şimdi görüyorum ki birçok şey baya değişmiş..

1.Herkes karaköyde olduğu için diğer bölgeler bomboş ve görevlerin çoğunu tek başına yapmak imkansız (meteor görevleri cevriye,dev ana,karakürk vs) insanlara yalvarmak zorundasın nolur görevime yardım edin diye neyse bunları bir şekilde hallettik diyelim..

2.Uçmuş vaziyetteki fiyatlar... bunun sebebi nedir tam olarak bilmiyorum ama bugün bir latexe 1t isteyeni gördüm (1t ben oynadığım zamanda yoktu 1trilyon anlamındaymış onu da yeni yeni öğreniyorum) 10 ipek 20latex görevlerini de insanlara yalvara yakara dilene dilene yaptık ve tabi üstümüze item alacak paramız asla yok fiyatlardan ötürü

3.işte şimdi zurnanın zırt dediği yere geldiiik sığınak ve migrat görevleri önceden tek tük te olsa yüksek seviye yardım sever insanları bulup görevlerimizi yaptırıyorduk ama böyle insanlar çok nadir oyunda malesef ve 4ünü 5ini bir yerde bulmak imkansız gibi... ve ben tıkandım kaldım bu aşamada

Eminim ki bu durum pek çok kişinin başına geliyordur ikv'nin oyuncu kaybetmesinin temel sebeplerinden biri budur bana göre eğer bir arkadaş grubuyla oyuna başlamadıysan biryerden sonra ilerleyemiyorsun tıkanıp kalıyorsun

Eğer yardım etmek isteyen olursa;

Oyun nick:Andraste

Olmazsa da canları sağolsun ben de paşa paşa geldiğim gibi giderim :)
Ben arada girip siginak/migrat grubu kurmaya calisiyorum ama cogunlukla 3-4 kisilik grupta kaliyor.
MezarKabul...
xMzrKbL...
xxMzRKbL...
Kullanıcı avatarı
Borgia
Game Master
Game Master

Mesaj gönderen Borgia »

Merhabalar;

İstanbul Kıyamet Vakti resmî forum kanalı bir tartışma yeri değildir. Birkaç gündür taraflar arasındaki anlaşmazlıkların hakaret, rencide edici, kırıcı davranışlara doğru yöneldiğini gözlemledik. Forum kurallarımız Madde 2 gereği bu ve buna benzer davranışlara müsahama göstermediğimizi sizlere belirtmek isteriz. Forum kuralları Madde 2’yi sizlerle paylaşıyorum.

“Madde 2 Kişisel tartışma şekline dönüşen konular kapatılacaktır. Uyarı ile kapatılan konuların devamı niteliğinde veya aynı içerikte ya da konunun neden silindiğine ya da taşındığına dair konu açılamaz.”

Akabinde devam edeceğiniz tartışmalar için taraflarınıza moderasyon uygulanacağını hatırlatır, saygı ve sevgi çerçevesinde forumlar dileriz.

Bilginize.

Doğru Ceza İtiraz Formu Nasıl Doldurulur Tıkla.!
İstanbul Kıyamet Vakti İletişim/Destek Formu İçin Tıkla!
Forum Kanalındaki Faydalı Konular

İstanbul Kıyamet Vakti'nden Haberdar Olun!
Resim Resim Resim Resim
Kullanıcı avatarı
Kable
Dış Şehir Gezgini
Dış Şehir Gezgini

Mesaj gönderen Kable »

Borgia yazdı: 08 Ara 2020 11:46 Merhabalar;

İstanbul Kıyamet resmî forum kanalı bir tartışma yeri değildir. Birkaç gündür taraflar arasındaki anlaşmazlıkların hakaret, rencide edici, kırıcı davranışlara doğru yöneldiğini gözlemledik. Forum kurallarımız Madde 2 gereği bu ve buna benzer davranışlara müsahama göstermediğimizi sizlere belirtmek isteriz. Forum kuralları Madde 2’yi sizlerle paylaşıyorum.

“Madde 2 Kişisel tartışma şekline dönüşen konular kapatılacaktır. Uyarı ile kapatılan konuların devamı niteliğinde veya aynı içerikte ya da konunun neden silindiğine ya da taşındığına dair konu açılamaz.”

Akabinde devam edeceğiniz tartışmalar için taraflarınıza moderasyon uygulanacağını hatırlatır, saygı ve sevgi çerçevesinde forumlar dileriz.

Bilginize.

Peki dunku yasanan problemle ilgili bir aciklama yapilacak mi?
MezarKabul...
xMzrKbL...
xxMzRKbL...
Kullanıcı avatarı
Bihayn
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen Bihayn »

Borgia yazdı: 08 Ara 2020 11:46 Merhabalar;

İstanbul Kıyamet Vakti resmî forum kanalı bir tartışma yeri değildir. Birkaç gündür taraflar arasındaki anlaşmazlıkların hakaret, rencide edici, kırıcı davranışlara doğru yöneldiğini gözlemledik. Forum kurallarımız Madde 2 gereği bu ve buna benzer davranışlara müsahama göstermediğimizi sizlere belirtmek isteriz. Forum kuralları Madde 2’yi sizlerle paylaşıyorum.

Bilginize.

Konu niye kapanıyor hocam tartışmayı çıkaran cezalandırılsın benim başlığıma gelip beni rahatsız eden kişi dururken başlık niye kapanıyor anlayamadım :thinking_face:
Kullanıcı avatarı
Bihayn
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı

Mesaj gönderen Bihayn »

XxgreenWoLF yazdı: 08 Ara 2020 11:25 Aynen kardeşim hakareti de ben ediyorum düşük IQ lu olanda benim yemin ederim oyun sizi psikolojik anlamda mafetmiş Allah yardımcınız olsun :thinking_face: :thinking_face:
İnsanları durduk yere rahatsız eden sensin ve hala da ediyorsun kimin psikolojisi bozuk kiminki yerinde gayet belli :D
XxgreenWoLF
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen XxgreenWoLF »

Tipik Ortadoğulu kafasına sahipsin sadece yaptığınız herşeyden şikayet etmek bu bir oyun bunun farkına var ve beş beterini yaptığın şeyler için insanları suçlama
Kullanıcı avatarı
Bihayn
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı

Mesaj gönderen Bihayn »

XxgreenWoLF yazdı: 08 Ara 2020 17:02 Tipik Ortadoğulu kafasına sahipsin sadece yaptığınız herşeyden şikayet etmek bu bir oyun bunun farkına var ve beş beterini yaptığın şeyler için insanları suçlama

Oyun olduğunun farkına varamayan sensin burada yapılmış haklı bir eleştiriyi oyundaki herhangi bir şeya fiyatına bağlayıp alakasız yere çeken sensin normalde senin gibi kıt akıllılarla muhattap dahi olunmamalı ama arada sizin gibi sineklere tokat atmak gerekiyor.

Sayın kıt akıllı arkadaşım beni kendini oyuna fazla kaptırmakla suçlayan kişi saf platin fiyatı üzerinden gelmiş dünden beri vik vik ötüyorsun farkında bile değilsin
Kullanıcı avatarı
Bihayn
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı

Mesaj gönderen Bihayn »

Konuyu o kadar kişi görmüş bir tek sen çıkıntılık yaptın okuduğunu dahi anlamıyorsun ama bir kez daha açıklayayım

1)Eleştirim fiyatlar:Eskiden 0dan hesap açan biri düşürdüğü çöp eşyaları işportacıya satarak belli bir miktar para elde ediyordu bu parayla en azından ipektir latextir ana kilit görevler içinde istenilen malzemeleri satın alabiliyordu bonoların kopyalayan hileci oyuncular yüzünden fiyatların abartılı bir şekilde arttığı için artık bu şekilde oynamak imkansız olmuş

2)Eleştirim grup bölgeleri: Migrat ve gaffar görevini yapmadan karaköye girilmiyor ve oyuna sıfırdan başlamış biri oyunda tanıdığı olmadığı için görevlerde sürekli başkalarından yardım istemek zorunda (burada eleştiri yardım edilmemesi değil buna mecbur bırakılmak) ve oyuncuların çoğu karaköyde olduğu için diğer bölgelerin boş olmasından mütevellit kimsenin yardıma gelmemesi gelse bile 6kişilik grubun tamamlanamaması (yukarıda bir arkadaş sa bahsetmiş bundan anladığını zannetmiyorum)

Özetle bu maddede eleştirim oyunun genel işleyişiyle alakalı kimse kimseye yardım etmek zorunda değil oyunun oyuncuyu oyuncuya muhtaç etmesine benim eleştirim (kişiye yönelik eleştiri yok yani parantez içinde açıklamazsam anlamayacaksın bazı şeyleri 😄 )

Ve son olarak senin sürekli ağzına sakız olmuş saf platin mevzusu ve beni oyuna kendini fazla kaptırmakla itham etmen..

Seni tanımıyorum kimsin nesin bilmiyorum sana ne zaman saf platin 2T dedim bunu da hatırlamıyorum ama sen nasıl bir oyunkoliksen bunu kafaya çok takmış içerlemişsin ben konu açıp selam dostlar nasılsınız yazsam bile altına gelip platine 2t istedin ühühühü türevi şeyler yazacak kadar kafayı sıyırmışsın o nedenle insanları eleştirmeden dön kendine bir bak

Bunları da anlayacağını zannetmem ama dediğim gibi senin gibilere bazen cevabını vermek gerekiyor ;)
XxgreenWoLF
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen XxgreenWoLF »

Bihayn yazdı: 08 Ara 2020 19:45 Konuyu o kadar kişi görmüş bir tek sen çıkıntılık yaptın okuduğunu dahi anlamıyorsun ama bir kez daha açıklayayım

1)Eleştirim fiyatlar:Eskiden 0dan hesap açan biri düşürdüğü çöp eşyaları işportacıya satarak belli bir miktar para elde ediyordu bu parayla en azından ipektir latextir ana kilit görevler içinde istenilen malzemeleri satın alabiliyordu bonoların kopyalayan hileci oyuncular yüzünden fiyatların abartılı bir şekilde arttığı için artık bu şekilde oynamak imkansız olmuş

2)Eleştirim grup bölgeleri: Migrat ve gaffar görevini yapmadan karaköye girilmiyor ve oyuna sıfırdan başlamış biri oyunda tanıdığı olmadığı için görevlerde sürekli başkalarından yardım istemek zorunda (burada eleştiri yardım edilmemesi değil buna mecbur bırakılmak) ve oyuncuların çoğu karaköyde olduğu için diğer bölgelerin boş olmasından mütevellit kimsenin yardıma gelmemesi gelse bile 6kişilik grubun tamamlanamaması (yukarıda bir arkadaş sa bahsetmiş bundan anladığını zannetmiyorum)

Özetle bu maddede eleştirim oyunun genel işleyişiyle alakalı kimse kimseye yardım etmek zorunda değil oyunun oyuncuyu oyuncuya muhtaç etmesine benim eleştirim (kişiye yönelik eleştiri yok yani parantez içinde açıklamazsam anlamayacaksın bazı şeyleri 😄 )

Ve son olarak senin sürekli ağzına sakız olmuş saf platin mevzusu ve beni oyuna kendini fazla kaptırmakla itham etmen..

Seni tanımıyorum kimsin nesin bilmiyorum sana ne zaman saf platin 2T dedim bunu da hatırlamıyorum ama sen nasıl bir oyunkoliksen bunu kafaya çok takmış içerlemişsin ben konu açıp selam dostlar nasılsınız yazsam bile altına gelip platine 2t istedin ühühühü türevi şeyler yazacak kadar kafayı sıyırmışsın o nedenle insanları eleştirmeden dön kendine bir bak

Bunları da anlayacağını zannetmem ama dediğim gibi senin gibilere bazen cevabını vermek gerekiyor ;)
Allah seni alacak insana yardım etsin, yemin ederim senin IQ na 3 gün ben tahammül edemedim o insan sana bir ömür tahammül etmek zorunda kalacak tekrardan Allah yardımcısı olsun,
Demek istediğimi anlamayacak kadar akılsız olman beni üzüyor, kopyacılara 2t ye saf platin satıp sonra gelir burda ağlarsın da. Senin gibiler sürekli forum köşelerinde ağlar dururlar. Bir sonraki forum başlığın şöyle olacağına eminim—— Maden sattım blok yedim yönetim istifa 😂😂😂
Kullanıcı avatarı
Bihayn
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı

Mesaj gönderen Bihayn »

XxgreenWoLF yazdı: 08 Ara 2020 21:02
Bihayn yazdı: 08 Ara 2020 19:45 Konuyu o kadar kişi görmüş bir tek sen çıkıntılık yaptın okuduğunu dahi anlamıyorsun ama bir kez daha açıklayayım

Allah seni alacak insana yardım etsin, yemin ederim senin IQ na 3 gün ben tahammül edemedim o insan sana bir ömür tahammül etmek zorunda kalacak tekrardan Allah yardımcısı olsun,
Demek istediğimi anlamayacak kadar akılsız olman beni üzüyor, kopyacılara 2t ye saf platin satıp sonra gelir burda ağlarsın da. Senin gibiler sürekli forum köşelerinde ağlar dururlar. Bir sonraki forum başlığın şöyle olacağına eminim—— Maden sattım blok yedim yönetim istifa 😂😂😂
Ergen bebelerden farkın yok muhtemelen onlardan birisin. Bak evladım bilgisayarını kapa biraz insanların içine karış gerçek hayatta birisi senle muhattap olmak istemiyorsa ısrarla virvir konuşman doğru değil :)
Kilitli