oyundaki dengesiz insanlar

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
mehmetaksoyq
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

oyundaki dengesiz insanlar

Mesaj gönderen mehmetaksoyq »

neredeyse iki yıl sonra oyuna girdim karaköye gittim makina kesiyorlardı yardım amaçlı ck atayım dedim adamalara demedikleri kalmadı anamın sütüne dil uzatacak kadar hadsizleştiler bu insaanlara ne oluyor anlayamadım gerçekten bu oyunun gelişmemesi çok normal bu kanser kitleyle şu an oyun iyi bile.
Resim
En son Borgia tarafından 07 Ara 2020 20:50 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Sebep: Resim düzenlendi.
mehmetaksoyq
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Re: oyundaki dengesiz insanlar

ayrıca konuyu okuyan yöneticilerden bana hakaret ettikleri için arkadaşlara gerekli işlemlerin yapılmasını rica ediyorum.
umutiraker
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos

Mesaj gönderen umutiraker »

bunlar anlayışsız. senin bilmiyor olabilceğini hesaba katmazlar. herşeylerinden daha kıymetli bir gbz. bu konu kaldırılacak ama haberin olsun.
mehmetaksoyq
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

umutiraker yazdı: 07 Ara 2020 20:42 bunlar anlayışsız. senin bilmiyor olabilceğini hesaba katmazlar. herşeylerinden daha kıymetli bir gbz. bu konu kaldırılacak ama haberin olsun.
insanlık yapayım dedim yemediğim hakaret kalmadı bunlar sadece görünenler çekebildiklerim daha neler dediler =)
yazık gerçekten çok yazık.
Kullanıcı avatarı
kargasa14
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Beyaz Köşk

Mesaj gönderen kargasa14 »

resmi göremediğim için yazdıkları hakkında yorum yapamayacağım. seni konu açacak kadar üzdüyse muhakkak kötü şeyler yazılmıştır. zaten var olan kitlenin bir kısmı böyle maalesef. oyunu ve boss u bilmiyor da olabilirsin. buna diyecek bir şey yok.

makine dediğin muhtemelen gbz kesimiydi. ve bu makine menzilinde olan kişiye rasgele saldırabiliyor. gbz nin önünden depar atanlar mı dersin arkasından maden çeken mi dersin. sırf gıcıklığına kaçıranlar mı dersin. her türlü insan olunca bir süre sonra insanların sabrı kalmıyor. ara gbz yi 5 defa da kestiğimi biliyorum. çoğunda kaçıranlar bilmeyenler olduğundan bir şey demiyoruz zaten. ama herkesin sabrı bir olmuyor maalesef. sınırlı vaktinde kesim yapan olabiliyor.

karşılıklı anlayış falan demek isterdim de boşver gitsin :D alt tarafı oyun çoğu zaman benimde canımı sıkıyorlar. 1 saat dert ediyorum boştan yere. canını sıkmaya gerek yok :D
Kurt kışı geçirir ama yediği ayazı unutmaz
LadyGAGA
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi

Mesaj gönderen LadyGAGA »

mehmetaksoyq yazdı: 07 Ara 2020 20:27 neredeyse iki yıl sonra oyuna girdim karaköye gittim makina kesiyorlardı yardım amaçlı ck atayım dedim adamalara demedikleri kalmadı anamın sütüne dil uzatacak kadar hadsizleştiler bu insaanlara ne oluyor anlayamadım gerçekten bu oyunun gelişmemesi çok normal bu kanser kitleyle şu an oyun iyi bile.
Resim
Kanka biliyorsun ki bu oyunda böyle insanlar her zaman vardı sadece biz denk gelmiyorduk çoğaldıkça denk gelmeye başladık. Hekleyiver onları ;)
Resim
mehmetaksoyq
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

LadyGAGA yazdı: 08 Ara 2020 01:24
mehmetaksoyq yazdı: 07 Ara 2020 20:27 neredeyse iki yıl sonra oyuna girdim karaköye gittim makina kesiyorlardı yardım amaçlı ck atayım dedim adamalara demedikleri kalmadı anamın sütüne dil uzatacak kadar hadsizleştiler bu insaanlara ne oluyor anlayamadım gerçekten bu oyunun gelişmemesi çok normal bu kanser kitleyle şu an oyun iyi bile.
Resim
Kanka biliyorsun ki bu oyunda böyle insanlar her zaman vardı sadece biz denk gelmiyorduk çoğaldıkça denk gelmeye başladık. Hekleyiver onları ;)
insanlar çok sıkıntılı kardeşim bu arada bana ulaş :D
LadyGAGA
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi

Mesaj gönderen LadyGAGA »

mehmetaksoyq yazdı: 08 Ara 2020 01:36
LadyGAGA yazdı: 08 Ara 2020 01:24
Resim
insanlar çok sıkıntılı kardeşim bu arada bana ulaş :D
Hemen yazıyorum WhatsApp üzerinden ;)
Resim
Kullanıcı avatarı
Koygocuren
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen Koygocuren »

Pek kaliteli insan kalmadı gibi oyunda, adamlara kolay gelsin diyorum çoğu bir teşekkür etmekten acizler