Tüm itemler dükkanda satılmalı

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
4thEspada
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi

Re: Tüm itemler dükkanda satılmalı

Mesaj gönderen 4thEspada »

Skull yazdı: 04 Kas 2020 13:56 Bir koyun ile bir keçi bir gün oyun oynuyorlarmış. Koyun atlamış bir yere. Keçi koyuna poponu gördüm atlarken demiş. Koyunda keçiye senin popon devamlı açıkta ben seninkini her zaman görüyorum demiş. Kopya ve reel parayla üst dizenlerin hikayesi de aynen böyle işte. :thinking_face:
:') :')
Kullanıcı avatarı
VeniceSANCAK
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Sunucu: Sancak
Klan: Lodos
Lonca: Row

Mesaj gönderen VeniceSANCAK »

KuRDaNKoLLaRR yazdı: 25 Eki 2020 12:46 Çorlu çocuklu adamım işim gücüm var eğlenmek için günde 1-2 saat girmek klan savaşı yapmak istiyorum ama itemlerim müsait değil.. eskiden 16 saat madende yatabiliyordum bir Ejder asa için lakin yaşımda içinde bulunduğum durumda oyuna aşırı zaman ayırmama ve bir yerlere gelmeme müsade etmiyor. Bu benim gibi zamanı olmayan insanları merdiven altına itmektir. Ki bu durumda dolandırılmaya çok müsait bir durum ve oyun sözleşmesine aykırı. Bu oyun p2p plus paket alan maden artırıcı alan silahını yükselten zaten çeşitli ayrıcalıklara erişiyor bunu daha net elle tutulur hale getirin ben paramı verip oyuna değerli vaktimi vermeden değerli paramı verip eğleneyim.. bunun yeri burası değil desteğe yazın da demeyin bir farkındalık oluşturmaya çalışıyorum. Akçemi verip dükkandan tüm takıları silahlarımı ceketimi pant ve tılsımları alabilmeliyim. Diğer oyunculara haksızlık olur da demeyin çünkü çeşitli ayrıcalıklar zaten var.. hayat simülasyonu oyun kimse eşit değil malesef kural bu. Sevgiler saygılar..
Merhaba;

Öncelikle oyunun mmorpg mantığında olduğunu hatırlatmak isterim. Bu isteğinize tamamen kendi kişisel alanınızdan baktığınızı düşünüyorum. Yılların emeği, geçirilen onca vakit hiçe sayılmamalı...

Keyifli Forumlar dilerim...

RowxVeNiCe - Sancak
Kullanıcı avatarı
NeWTRoBLe
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen NeWTRoBLe »

Ne gerek var ki herşeyin npc'lerde satılmasına? Var ise tanıdığın UZUN boylu birisi, rica edersin fuller üstünü. Forumda tatava yapmanın luzumu yok.
Anti hetero
umutiraker
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı

Mesaj gönderen umutiraker »

MMORPG oyunların mantığını bilmemeniz enteresan. Emek harcamayacaksanız oynamayacaksınız. Hayatımda bu kadar saçma bi başlık görmedim. Akşamdan akşama 2 saati olanlar için 101 okey plus veya batak online gibi oyunlar mevcut.
Kullanıcı avatarı
Equalero
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Gusion MLBB GLOBAL,TR 1

Mesaj gönderen Equalero »

umutiraker yazdı: 05 Kas 2020 22:21 MMORPG oyunların mantığını bilmemeniz enteresan. Emek harcamayacaksanız oynamayacaksınız. Hayatımda bu kadar saçma bi başlık görmedim. Akşamdan akşama 2 saati olanlar için 101 okey plus veya batak online gibi oyunlar mevcut.
Ağzına sağlık kardeşim tek anladiklari kaba saba olmak 👊😋
Champion Class

KaiHavertz VanessaIves BLackBeauty
Kullanıcı avatarı
Sonne
Yasemin'in Gözcüsü
Yasemin'in Gözcüsü
Sunucu: Anka
Lonca: Eppur Si Muove

Mesaj gönderen Sonne »

umutiraker yazdı: 05 Kas 2020 22:21 MMORPG oyunların mantığını bilmemeniz enteresan. Emek harcamayacaksanız oynamayacaksınız. Hayatımda bu kadar saçma bi başlık görmedim. Akşamdan akşama 2 saati olanlar için 101 okey plus veya batak online gibi oyunlar mevcut.
Nokta.
Resim

hercai
rosenrot
donaukinder
JillValentine
RositaEspinosa

Anka

Bilirler her şeyi doğru ama niye yürüyüp dururlar eğri ?
Kullanıcı avatarı
Skull
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen Skull »

Göster
Hem haklısın hem de değil. :thinking_face: Millet boss kesecek grup bulamıyor. Türk oyuncuları ne de saygılıdır hele hele. :thinking_face: Ne boş bir maden bırakırlar ne de Karaköy'de boss. :thinking_face: Bu şuna benzer, bir kafesin içindeki aslanı kızdırırsan kafesin içinde kaldığı sürece eğlenmene bak. Lakin kafes es kaza kırılır yada kapısı açılır ise işte o zaman vay haline. :thinking_face: Oyuncuyu kızdırırsan da oturur oyunlarını kendi ekibinle beraber oynarsın. Haklı olduğun konuya gelir isek mağazada item satışı tabi ki fizik kurallarına aykırı bir davranış olur. Emek olmadan yemek te olmaz. Ancak vakti olanların bile Karaköy'e giremediği bir dönemden bahsediyorsak bunu emekte kurtaramaz. :thinking_face: Ne demişler; "Ne emekler gördüm oynanacak ortam yok, ne ortamlar gördüm içinde emek yok." :thinking_face:
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi
Sunucu: Kuklacı

Mesaj gönderen TOLGARDA »

Daha önce belki dükkanda değil ama yeni bölge etkinliğinde grup bölgesi takılarının 20 liradan satıldığını biliyoruz. Sebebiyse yıllardır bu takıları düşüremeyen kişilere bir ayrıcalık tanıyıp aradaki farkı kapatmak denmişti. Yani bunlar olabiliyor.
:zero: :one: :two: :three: :four: :five: :six: :seven: :eight: :nine:
Kullanıcı avatarı
yumurtakafa
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Mesaj gönderen yumurtakafa »

TOLGARDA yazdı: 06 Kas 2020 15:53 Daha önce belki dükkanda değil ama yeni bölge etkinliğinde grup bölgesi takılarının 20 liradan satıldığını biliyoruz. Sebebiyse yıllardır bu takıları düşüremeyen kişilere bir ayrıcalık tanıyıp aradaki farkı kapatmak denmişti. Yani bunlar olabiliyor.
2013 Gamex'e katılanlar varsa hatırlayacaktır, 20 tl'den takı satışları yapılmıştı. İtemlerin de birinci elden satışının başlaması pek uzak gelmiyor bana da.
Kullanıcı avatarı
4thEspada
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi

Mesaj gönderen 4thEspada »

yumurtakafa yazdı: 07 Kas 2020 13:33
TOLGARDA yazdı: 06 Kas 2020 15:53 Daha önce belki dükkanda değil ama yeni bölge etkinliğinde grup bölgesi takılarının 20 liradan satıldığını biliyoruz. Sebebiyse yıllardır bu takıları düşüremeyen kişilere bir ayrıcalık tanıyıp aradaki farkı kapatmak denmişti. Yani bunlar olabiliyor.
2013 Gamex'e katılanlar varsa hatırlayacaktır, 20 tl'den takı satışları yapılmıştı. İtemlerin de birinci elden satışının başlaması pek uzak gelmiyor bana da.
evet öyle bir şey vardı.

bence ama kokoreç satılsın bu kRakterler sabahtan akşama kadar ne yiyip içiyor kok ko reç ko ko reç kok ko reç ko ko reç.

bir kokoreç = 3 me olsun