Tüm itemler dükkanda satılmalı

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
kargasa14
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Beyaz Köşk

Re: Tüm itemler dükkanda satılmalı

Mesaj gönderen kargasa14 »

ksamet yazdı: 02 Kas 2020 17:49
kargasa14 yazdı: 02 Kas 2020 17:29
ksamet yazdı: 02 Kas 2020 16:10
kargasa14 yazdı: 02 Kas 2020 15:52
ksamet yazdı: 02 Kas 2020 14:34

Rekabet mi artacak ? Ne rekabeti ya ? En çok para harcama rekabeti mi ? Ne saçmalık bu böyle ? Oyunda zaten rekabet yok mu ? Ben 2 sene sonra yeniden başladım ve her şey tavan yapmış ve yan hesaplarda bulduğum 49 level çar ile tekrar oyuna başladım. Eski itemler ile kasıyorum ve neredeyse değerli hiç bir şeyim yok. Buna rağmen oyuna yeni baştan başlayıp her şeyi mi emek vererek dizebilirim. Dükkanda en çok para harcama rekabeti değil oyunda en iyi olma rekabeti arıyoruz biz. Bunu da rekabet içinde yapmak bize zevk veriyor. Dükkandan para İrem almanın neresi zevkli Allah aşkına ya ? Ya da bunun neresi rekabet ya ? Çocukça laflardan başka bir şey değil bunlar geçiniz.
sen olayı çok yanlış anlamışsın :grin:
Ben mi ?
arkadaş illegal satış yapanlar rahatsız oluyor demiş. rekabet para harcama için değil. satış yapmada. oyunda kopya yapıp her nasılsa yakalanmamış ve illegal olarak satış yapan kişiler var mesele bu. en çok para harcama dersen zaten parayı basıp tılsım asa zırh ne varsa alıyorsun. dükkanda satılmasın diye bağıranlar var ama hiçbirinin satış yapanları şikayet ettiği yok.
Kardeşim çok hızlı geçiş yapıyorsunuz. Konunun başlığında "tüm ürünlerin dükkanda satılması
" yazıyor. Mesele ne ara kopyacılara geçti ? mesele kopyacılar ise eğer bizim suçumuz ne ? Neden her suçun neticesinde oyuna emek verenler darbe yemek zorunda bunu anlamıyorum ? Mesele itemler ise dükkanda satılması benim emeklerini çöp eder. Yok mesele kopyacılar ise buna karşı çıktığım için ben kopyacı mı oluyorum ? Bunu mu demek istiyorsunuz ?

Yani biri bir istek sunmuş olabilir. Ben karşı çıkıyorum başkası da destek veriyor bunlarda olabilir. Ama anlamadığım şey karşı çıkan kopyacıdır diye afaroz etme çabası nereden geliyor ? Kim veriyor bu hakkı ?
yazılanları anlamadığın gibi ne yazdığından da haberi olmayan birisin. şu son yazından bunu anladım. başka cevap vermeyeceğim sana zira şunu bile yazarken vakit kaybı olduğunu hissediyorum. :D
Kurt kışı geçirir ama yediği ayazı unutmaz
ksamet
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı

Mesaj gönderen ksamet »

Cevap vermemek değil verememek diyorlar buna. Yazılan gayet açık tüm itemler dükkanda satılsın. Bence satılmasın başkasına göre satılsın. Bunlar gayet doğal şeyler. Ama sizin gibilerin kendini haklı çıkartmak için cadı avına çıkmış kilise papazı gibi milleti afaroz etme çabaları hayret verici bir durum.
En son Borgia tarafından 03 Kas 2020 10:02 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Sebep: Madde 11'e istinaden düzenlenmiştir.
Kullanıcı avatarı
Skull
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen Skull »

Ya papaz cadıdan korkarsa? Ya cadı papazdan kaçarsa? Düşün düşün düşün pöfff. :thinking_face:
RegnumBelga
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

itemlerin ve tilsimlarin markette satilmasi

Mesaj gönderen RegnumBelga »

bence cok iyi bir fikir olur. yasimdan ve is durumumdan dolayi oyunda item veya tilsim yapamiyorum. girip savassam zayif kaliyorum. eminim bircogumuzun durumu benimkiyle aynidir. marketten alinan tilsim veya itemler satilamama sarti da olabilir yeterki gelsin :)
Kullanıcı avatarı
Sonne
Yasemin'in Gözcüsü
Yasemin'in Gözcüsü
Sunucu: Anka
Lonca: Eppur Si Muove

Re: itemlerin ve tilsimlarin markette satilmasi

Mesaj gönderen Sonne »

Bosslarda kalksın o zaman. Fare keselim.
Resim

hercai
rosenrot
donaukinder
JillValentine
RositaEspinosa

Anka

Bilirler her şeyi doğru ama niye yürüyüp dururlar eğri ?
Kullanıcı avatarı
ejedrogl
Mezarlık Bekçisi
Mezarlık Bekçisi

Mesaj gönderen ejedrogl »

Sonne yazdı: 04 Kas 2020 08:48 Bosslarda kalksın o zaman. Fare keselim.
Mor fareye,bütün boss itemlerini koyalım.
Kullanıcı avatarı
NeWTRoBLe
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen NeWTRoBLe »

0$=0bono arkadaşlar bu kadar sıkmayın canınızı
Anti hetero
Esadullah
Kara Cin Düşmanı
Kara Cin Düşmanı

Mesaj gönderen Esadullah »

Olumsuz öneri, katılmıyorum.
İKV dünyasında, sadece Eminönü Sunucusu'nda; EsedullahŞifa(59), EsedullahBüyü(59) ve esedullahAli(59) isimli karakterlerim bulunmaktadır. Çakma karakterin verdiği/vereceği huzursuzluklardan mesul değilim.
ÖZGÜR FİLİSTİN :flag_ps: :flag_tr:
Kullanıcı avatarı
kargasa14
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Beyaz Köşk

Mesaj gönderen kargasa14 »

yani sürekli dalga geçiyorsunuz ya. birini biliyorum adam halley zırh, asa, ceket aldı ve m1, m23 ü var. ve sadece 1 ayını aldı bunları yapmak. oyun içi emek vermedi tüm bunları yaparken.

bunları MOR FARE den düşürmedi.

bunun gibi her sunucuda onlarcası var. bunlar olurken adaletten bahsetmiyorsunuz ama birisi öneri yapınca eleştiri değil dalga geçiyorsunuz.

hep beraber anlamamız gereken bir şey var.

akşamdan akşama oyuna giren ve oynamak isteyen birinin asa, zırh basması boss kesmesi mümkün değil. bu durumda ya oyunu bırakacak yada illegal yollarla alacak bunları.

bu illegal yollar oyuna zarar getiriyor.

en azından düşmeyen eşyaların veya sadece asaların SATILMASI sizcede uygun değil mi?

bu oyuncular zaten bir yerlerden almıyorlar mı? EĞER REEL SATIŞI SİZ YAPMIYORSANIZ dükkanda olmasından neden bu kadar rahatsız oluyorsunuz ki. bunu anlayamıyorum.
Kurt kışı geçirir ama yediği ayazı unutmaz
Kullanıcı avatarı
Skull
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen Skull »

Bir koyun ile bir keçi bir gün oyun oynuyorlarmış. Koyun atlamış bir yere. Keçi koyuna poponu gördüm atlarken demiş. Koyunda keçiye senin popon devamlı açıkta ben seninkini her zaman görüyorum demiş. Kopya ve reel parayla üst dizenlerin hikayesi de aynen böyle işte. :thinking_face: