Teşkilat sunucusunda yasadığım sıkıntı...

Teşkilat sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
Kullanıcı avatarı
Kino
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Eminönü
Lonca: ADA

Teşkilat sunucusunda yasadığım sıkıntı...

Mesaj gönderen Kino »

Merhaba arkadaşlar. Uzun süredir ikv'ye girmiyordum ve yıllar önce sık sıknoynardım. Yeniden başlama arzusu geldi bana ancak oyuna tekrar girdiğimde bulunduğum Teşkilat sunucusundanoyuncu yok. Arada sıra birkaç kişibdenk gelirse işte. Bu kadar oyuncubyoksunu hir sunucuda görevleri yapamıyorum. Ne iflisi kesebildim ne debhidra'yı. Plus üye oldum ama karaköye bilengiremiyorum görevleri yapamadığımdan. Şimdi soruyorum ben ne yapmalıyım? Gorevler yapılamıyorr, plus üyeyim ve yeni bölgelere giremiyorum? Sunucu da değiştirmwk istemiyorum ki böyle bir mecburiyetim yok. Artık adminlerimizin bir el atıp gorevlere bir destek olsun yada birkaç sunucuyu birleştirsinler ve insan gorelim azıcık :thinking_face: :thinking_face: :thinking_face:
Eminönü / Mehnur ☆ - ☆ Teşkilat / HipHop - Hiphopxbüyü
Kullanıcı avatarı
Emoscann
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Beyaz Köşk
Lonca: Trakya V Salvatore

Re: Teşkilat sunucusunda yasadığım sıkıntı...

Mesaj gönderen Emoscann »

Beyazköşke geçebilirsin dostum klansız lonca çokluğu mevcut
TRAKYA PAŞAELİ CEMİYETİ LONCA BAŞKANI
Emoscann(2005)
HydRopHopiA(2008-2012)
ZeusKabadayı(2012-2020)
FRİGG(2014-2020)
AsiLxTÜRK(2010-2020)
TsKxHxGeNeRaL(2008-2014)
Fianxinvariablex(2007-2010)
Kullanıcı avatarı
Kino
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı

Mesaj gönderen Kino »

Valla bu konuyu illa sunucu değiştirerek çozm3k zorunda değilim ama mecbur kalirsak onu yapicaz ama bukdar sunucu varken çoğunlugu 2 sunucuya toplamak ve digerlerinin bos birakilmasi garip geldi vana ve zorla sunucu değistirmeye yönelten oyun olduğunu dusunmek istemiyorum. Bakalim ne yapicaz
Kullanıcı avatarı
Kino
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı

Mesaj gönderen Kino »

Öncelukle merhabalar;

Uzun süre sonra tekrardan ikv oynayabildiğim için çok mutluyum. Anca Teskilat sunucusunda yıllar önce kalabalik içinde keyifle oynarken şu anda sujucuda kimsebyok ve görevleri yapamadığım için kafayı sıyirmak üzereyim. Plus üyeyim ve karaköye dahi giremiyorum. O zaman pluş üyelik ne işe yarıyor diye düşünüyorum... Buradan ikv yetkililerine alenen sesleniyorum tam donanımlı bir silah falan rica ediyorum en azindan yanliz basima takilirken gorevlerimi falan yapayim. Gorevleri yapmak için grup lazım ise ve grup toplayacak kimse yoksa ven neden para verip uyelik aliyorum?

Bana lütfen kimsebsunucu değistir falan demesin. Bu oyuju oynamak için başka sunucuya geçme zorunluluğu olmamalı ve oyun beni buna zorlamamalı diye düşünüyorum. Altı üstü büyük holdeki akrepleri de keserken bile ilerleyemiyorum. Yani artik şu durumdayim ki gerekirse silah verin gorevlerimi yapayim sonra geri alin envanteri yani. Artik neyi nasil anlatacağımı şaşırmış haldeyim. 40 yaşında bir efsaneyi canlandiralim dedik onda da husranla karsilastim... :unamused: