Askerlik Künyesi :)

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
IFonQzrail
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları
İletişim:

Re: Askerlik Künyesi :)

Mesaj gönderen IFonQzrail »

Acemi Birliği : İkmal Maliye Okulu ve Eğitim Merkezi Komutanlığı - İstanbul / Maltepe
Usta Birliği : 2.Hudut Tugay Komutanlığı Lojistik Destek Komutanlığı - Hakkari / Çukurca
Sınıfı: İkmal Çavuş
Tertip : 95/2

Resim
Kullanıcı avatarı
SERDARBEY
İstihbarat Üyesi
İstihbarat Üyesi
Sunucu: Tılsım
Klan: Lodos
İletişim:

Mesaj gönderen SERDARBEY »

Acemi Birliği :Isparta eğirdir dağ ve komando eğitim okulu
Usta Birliği :Hakkari dağ ve komando tugay komutanlığı otluca
Sınıfı : komando
Tertibi :1990 / 4
Kullanıcı avatarı
02ARMA02
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Sunucu: Teşkilat
Lonca: Hamunaptra

Mesaj gönderen 02ARMA02 »

99/4

Acemi Burdur 58. Eğitim alayı Zma Sür Tank Bölügu

Usta birlik Kars Merkez 14. Mknz Tugayı Kmtnlgi
...COMANDANTE...

... Semsûr...
Kullanıcı avatarı
Kartalavcisi
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Eminönü
Lonca: HAREM

Mesaj gönderen Kartalavcisi »

Acemi Birliği :Hava savunma eğitim taburu 2. hava savunma eğitim bölüğü KONYA
Usta Birliği : Hava savunma eğitim taburu 1. hava savunma eğitim bölüğü KONYA
Sınıfı : Hv.Svn.Çvş
Tertibi :375 KD
Kullanıcı avatarı
MobilSorun78
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Sunucu: Beyaz Köşk
Lonca: Yalnızlık Paylaşılmaz
İletişim:

Mesaj gönderen MobilSorun78 »

Yarıladık az kaldı :)
Gizlenmiş İçerikGöster
Resim
Resim
Resim
Resim
ResimResim

Beyazköşk / Mushroom - Lonelycowboy \
Joule
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Kuklacı

Mesaj gönderen Joule »

Acemı Tsk Kimyasal biylojık radyolojık ve nukleer savnuma konya
usta tsk kımyasal bıylojık rodyolojık nuklerr sasavunma konya meram

99/1a
DAİREONÜÇ
Oksit

KUKLACI
[2008---?]
Kullanıcı avatarı
LaZpApAz
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı

Mesaj gönderen LaZpApAz »

Acemi Birliği : Kastamonu 5.Jandarma Eğitim Alayı
Usta Birliği : Konya Akören İlçe Jandarma Komutanlığı

1996 / 4
Resim
Göster
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
MaHKuMII
Sivri Ada Kaşifi
Sivri Ada Kaşifi
Lonca: A. H. H
İletişim:

Mesaj gönderen MaHKuMII »

Acemi birliği; mebs okulu ve merkez komutanlığı Ankara
atama birliği yeri ; kurayı kendi evim olan İstanbul'u çektim ve evime 2 km uzaklıkta olan 47.komando tugay komutanlığı eky telsiz sistem operatörü yedek astsubay olarak yaptım ve bu ay astsubay çavuş oldum ama devam etmek istemiyorum. Kısım amiri olarak görev yaptım. Hayatımın en güzel yılı olarak bu yılı kendime bir hediye olarak verdim. Askerliği çok özleyeceğim. Hiçbir askerime eziyet etmedim. Hepsi benden memnun şekilde terhis oldular. Yeri geldi telefonunu yakaladigim askere 100 şınav ceza verdim. Kendim için ceza vermedim. Onlara onu yapmasaydim diğer askerler de her rütbelinin karşısında telefonunu çıkaracaktı. Görevini layıkıyla yerine getiren askerlerime gün geldi mangal partisi yaptırdım.gun geldi ana babalarıyla görüntülü konusturdum.
Ama disiplinli olarak terhis ettirdim. Güzel günlerdi ya. Harekat merkezi kısım.amirligi yapıyorum şuan. İntihar girişimi ve firar olmadığı sürece güzel geçiyor.
Vesselam
Kullanıcı avatarı
FiratCakiroglu
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
Lonca: Raiders Of Anatolia
İletişim:

Mesaj gönderen FiratCakiroglu »

MaHKuMII yazdı: 25 Eyl 2020 00:33 Acemi birliği; mebs okulu ve merkez komutanlığı Ankara
atama birliği yeri ; kurayı kendi evim olan İstanbul'u çektim ve evime 2 km uzaklıkta olan 47.komando tugay komutanlığı eky telsiz sistem operatörü yedek astsubay olarak yaptım ve bu ay astsubay çavuş oldum ama devam etmek istemiyorum. Kısım amiri olarak görev yaptım. Hayatımın en güzel yılı olarak bu yılı kendime bir hediye olarak verdim. Askerliği çok özleyeceğim. Hiçbir askerime eziyet etmedim. Hepsi benden memnun şekilde terhis oldular. Yeri geldi telefonunu yakaladigim askere 100 şınav ceza verdim. Kendim için ceza vermedim. Onlara onu yapmasaydim diğer askerler de her rütbelinin karşısında telefonunu çıkaracaktı. Görevini layıkıyla yerine getiren askerlerime gün geldi mangal partisi yaptırdım.gun geldi ana babalarıyla görüntülü konusturdum.
Ama disiplinli olarak terhis ettirdim. Güzel günlerdi ya. Harekat merkezi kısım.amirligi yapıyorum şuan. İntihar girişimi ve firar olmadığı sürece güzel geçiyor.
Vesselam
Hangi kışlada idiniz ? Ben acemiliği Topkule , ustalığı Hasdal'da 99/4 yaptım.Aynı yerde aynı dönemde yapmış olabiliriz. :relaxed:
Göster
Resim
Resim
Resim
Resim
ıTANRIKUTLUGı & ıTENGRİKUTLUGı
Kullanıcı avatarı
MaHKuMII
Sivri Ada Kaşifi
Sivri Ada Kaşifi
Lonca: A. H. H
İletişim:

Mesaj gönderen MaHKuMII »

FiratCakiroglu yazdı: 06 Eki 2020 15:27
MaHKuMII yazdı: 25 Eyl 2020 00:33 Acemi birliği; mebs okulu ve merkez komutanlığı Ankara
Vesselam
Hangi kışlada idiniz ? Ben acemiliği Topkule , ustalığı Hasdal'da 99/4 yaptım.Aynı yerde aynı dönemde yapmış olabiliriz. :relaxed:
Topkulede tugay karargahta yaptım. Kartaltepe kışlası tugayin içinde olup acemi er bedelli er komando taburlarini kapsıyor. Sen orda yapmissindir kardeşim. Hasdal komutan yardımcılığı da topkuleye ait birlik. 52. motorlu piyade Tümen komutanlığı içinde kalıyor ama o da bize bağlı.sizin askerlik 1 ay uzamisti. Ara ara askeri araçla geliyordum kartaltepeye . Hasdal kışlasinda da kaç kez geldim jeneratörlü araç almak için. İçi çok büyük domuz bile görüyorduk köpekler saldırıyordu onlara😄
Aynen bende 99/4 yaptım ama ben biraz geç katıldım. 6 ay yaparız diye niyetlendim devlet 12 yaptırdı rütbeli olarak. Sağlık olsun şuan 20 gün sonra askerliğim bitiyor yıllık izne çıktım. Devreyiz yani😄