KARARSIZIM YARDIM EDİN

Eminönü sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
TANIMSIZ25
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Kuklacı

KARARSIZIM YARDIM EDİN

Mesaj gönderen TANIMSIZ25 »

KUKLACI SUNUCUSUNDA GÖREVLERİ YAPILMAMIŞ 59 LEVEL KARAKTERİM VAR EMİNÖNÜNE TAŞIYAYIM MI YOKSA YENİDEN Mİ ÇAR KASAYIM MALİ AÇIDAN TAŞIMAK SIKINTI AMA GEL GÖR Kİ YENİDEN ÇAR KASMAKTA YARDIMSIZ SIKINTI
EDGE
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Re: KARARSIZIM YARDIM EDİN

Mesaj gönderen EDGE »

TANIMSIZ25 yazdı: 20 Ağu 2020 00:13 KUKLACI SUNUCUSUNDA GÖREVLERİ YAPILMAMIŞ 59 LEVEL KARAKTERİM VAR EMİNÖNÜNE TAŞIYAYIM MI YOKSA YENİDEN Mİ ÇAR KASAYIM MALİ AÇIDAN TAŞIMAK SIKINTI AMA GEL GÖR Kİ YENİDEN ÇAR KASMAKTA YARDIMSIZ SIKINTI
Merhaba tekrar çar kasmani tavsiye etmem Eminönü sunucusu günün her saatinde kalabalıktır
Kullanıcı avatarı
OZHANBEY
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos
Lonca: Özgürlük İçin Savaş

Mesaj gönderen OZHANBEY »

TANIMSIZ25 yazdı: 20 Ağu 2020 00:13 KUKLACI SUNUCUSUNDA GÖREVLERİ YAPILMAMIŞ 59 LEVEL KARAKTERİM VAR EMİNÖNÜNE TAŞIYAYIM MI YOKSA YENİDEN Mİ ÇAR KASAYIM MALİ AÇIDAN TAŞIMAK SIKINTI AMA GEL GÖR Kİ YENİDEN ÇAR KASMAKTA YARDIMSIZ SIKINTI
Kuklacıda devam etmen en iyisi bence.
🏹 ÖZHANBEY
💉 DrÖZHAN
🔪 ÖZHAN
Hiçkimse göründüğü kadar iyi , anlatıldığı kadar kötü değildir... ;)
Esadullah
Kara Cin Düşmanı
Kara Cin Düşmanı
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen Esadullah »

Karakteri direkt taşımak daha mantıklı dostum. Eminönü'de sen 59 seviye yapana kadar +görevleri tamamlayana kadar zaten bir çok zaman kaybı ile birlikte alacağın plus ve arttırıcılar ile 2990 akçeye denk gelecek. En mantıklısı direkt taşımak.
İKV dünyasında, sadece Eminönü Sunucusu'nda; EsedullahŞifa(59), EsedullahBüyü(59) ve esedullahAli(59) isimli karakterlerim bulunmaktadır. Çakma karakterin verdiği/vereceği huzursuzluklardan mesul değilim.
ÖZGÜR FİLİSTİN :flag_ps: :flag_tr: