Windows 10 genel kasma sorunu

Donanımsal sorunlar, teknik konularda yardımlaşma ve iletişim alanı
Kullanıcı avatarı
uzunyillarsonra
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Sancak
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: anatolia

Windows 10 genel kasma sorunu

Mesaj gönderen uzunyillarsonra »

Merhaba, İkv Forumda bulunan yöntemlerin hepsini denedim ve bir çözüme ulaşamadım. Bu kasma sorunu hiçbir şekilde geçmiyor. Yeniden başlatarak da geçmiyor, kapatıp açarak da geçmiyor. Hızlı Destekte yöneticilerin bıraktığı linklerin hiçbirisi bir işe yaramadı. Acaba kullandığım laptopu kullanan ve çözüm bulabilen birisi var mı diye sormak istedim.

Lenovo İdeapad330
Windows10
İşlemci: AMD Ryzen 3 2200U
Ram: 8gb
EkranKartı: çift ekran kartı var. Ana ekran kartı AMD radeon Vega 3 Graphics

AMD'nin ekran kartı programını indirdim ve istanbul.exe ile İstanbul Kıyamet Vakti'ni yüksek performansla çalıştırması gereken programlar listesine ekledim yine çözüm olmadı.

F9 tuşunuda denedim oda bir çözüm olmadı.

Bunlardan daha farklı yol bilen birisi var mı acaba ?
Kullanıcı avatarı
ejedrogl
Mezarlık Bekçisi
Mezarlık Bekçisi

Re: Windows 10 genel kasma sorunu

Mesaj gönderen ejedrogl »

İkv,windows 10'u tam olarak desteklemiyor. En iyisi windows xp veya 7 ile oynamak lazım.
Kullanıcı avatarı
rembrandt
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos

Re: Windows 10 genel kasma sorunu

Mesaj gönderen rembrandt »

benim laptop un bi düşük modelini kullanıyosun bilgisayardan kaynaklanan bişey olmadığına emin olabilirsin bende sorunsuz şekilde oynanıyor oyun tek sorun windows 10 ben windows 10 a yükseltmiştim bir aralar bilgisayarımı oyuna 15 dakikada girmişti o derece bazı bilgisayarlar windows 10 da kasma sorunu yaşatıyo maalesef ki oyunu windows 10 dada oynayan var elbet ama windows 7 deki verimliliği verdiğini düşünmüyorum yani uzun sözün kısası Windows 7 Ultimate 64 bit yükle ve keyfine bak :D
APARTMAN LAMBASININ BİLE FARK ETMEDİĞİ İNSANLARLA UĞRAŞIYORUZ ...