EMİNÖNÜ sürekli oyun geri sarması

Eminönü sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
Kilitli
Gasberox
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

EMİNÖNÜ sürekli oyun geri sarması

Mesaj gönderen Gasberox »

selamun aleykum öncelikle herkes gıbı oyuna ve sunucuya ıstedıgımız zamn erısım saglamak ıcın pls alıyoruz.Yanı bır nevi para verıyoruz daha konforlu ve rahat oyun oynamak ıcın fakat verdıgımız ucretın karsılıgını alamıyoruz.SUREKLI olarak oyun hatası ve gerı sarması ıle karsılasıyoruz.BU benım veya benım gıbı oyuncuların hatası degıl tamamen bu oyunu tasarlayan yonetenlerın hatası kopya yapılıyo veya sureklı guncelleme gıbı bahanelerin gecerlı olmadgını dusunuyoum.teknolojının geldıgı nokta ortada kopyanın caresını ben dusunup onerıde buluncaksam neden bu oyuna para verıyorum?? bu tamamen yonetımın sorunu degılmı?öneri olarak madem oyunda kopyanın onune gecmek maksat o zamn baska bı tıcart sıstemıne gecıs yapılsın bonoydu veya ıtemdı bunları farklı formatla guncelleyın ve kullanıcılar ıstıfade etsın.BEN OYUN KEYFIMIN GASP EDILMESINI ISTEMIYORUM.paramın karsılıgını almak ıstıyorum.sız degerlı arkdslarada bu baslık altında tepkınızı vermenız ıcın seslenıyorum SAYGILAR.
miroglu
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos
Lonca: Cadı

Re: EMİNÖNÜ sürekli oyun geri sarması

Mesaj gönderen miroglu »

Yönetimin komple değişmesi şart. YÖNETİM İSTİFA
Kullanıcı avatarı
fatih343
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen fatih343 »

miroglu yazdı: 22 Ağu 2020 14:50 Yönetimin komple değişmesi şart. YÖNETİM İSTİFA
Komple derken büyütme gözünde 4-5 kişiler :D
Resim
Kullanıcı avatarı
AhiEvran
Sancak Beyi
Sancak Beyi
Sunucu: Anka
Lonca: Free

Mesaj gönderen AhiEvran »

Merhabalar;

Forum kurallarımız madde 12. Aynı kişinin birden fazla rumuz veya isimle, farklı kişilermiş gibi aynı konuda görüş belirttiğini tespit edilmesi durumunda, kişinin tüm mesajlarını silinebilir ve forum'a girişi yasaklanabilir.

fatih343 ve Gasberox adlı kullanıcı adları üzerinden farklı kişilermiş gibi aynı konuda spekülatif amaçlı bildirimleri nedeni ile forum hesapları süresiz olarak kapatılmıştır.

Bilginize.
İstanbul Kıyamet Vakti İletişim/Destek Formu İçin Tıkla!

Doğru Ceza İtiraz Formu Nasıl Doldurulur Tıkla.!

Forum Kanalındaki Faydalı Konular

İstanbul Kıyamet Vakti'nden Haberdar Olun!
Resim Resim Resim Resim
Kilitli