İKV - 2

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Dofians
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos

İKV - 2

Mesaj gönderen Dofians »

BU BİR ÖNERİ VE FİKİR ALIŞVERİŞ BAŞLIĞIDIR
İKV - 2 yada remastered gelmeli bu oyuna. Yeni nesil bir oyun motoruyla, haritalar, yetenekler değişmeyecek şekilde baştan tasarlanmalı. Değişen tek şey lag, geri sarma, bug sorunları olmalı. Kimsenin emeğinin kaybolmaması için karakterler olduğu gibi içindeki madenlerle İKV - 2 versiyonuna aktarılmalı. Sonra asıl ikv kapanıp sadece sitesi açık bırakılmalı, oyuna yeni dönenler artık normal ikvden değil de ikv 2 den oyuna girebileceğini öğrenebilsin diye. Kopya yapılan madenlere göz yumulacak, çünkü ikv 2de artık kopya, bug olmayacak. Ayrıca wasd ile gitme gibi yenilikler gelecek. Grafikler daha iyi olmalı. Aşırı iyi olmasına gerek yok. Tabii eğer bu gerçek olursa muhtemelen oyun parasal bi kaynak ve yazılımcı bulmuş demektir. Haliyle güncelleme gelmeye ve oyun gelişmeye devam edecek. Yönetim bu mümkünse büyük düşünün ikv 2 yapın
Sizler ne düşünüyorsunuz arkadaşlar?
Kullanıcı avatarı
Serinplay
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı

Re: İKV - 2

Mesaj gönderen Serinplay »

Eğer böyle bir proje yapılacaksa Karaköy ve Grup Bölgelerinin düzenlenmesi ve oyundaki metanın karakter gelişimi ve eşya çeşitliliğin artması için değişmesi lazım.Yani herkesin aynı bosstan aynı eşyaları aldığı bir düzen olmamalı.Kendi projemde her şeyi en ince ayrıntısına kadar tasarlıyorum ama ne zaman hayata geçirme imkanı bulurum bilemiyorum.
LadyGAGA
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi

Mesaj gönderen LadyGAGA »

İyi hoş diyorsun da bu oyuna yatırım yapar mı acaba bu saatten sonra Türk Telekom?
Resim
Kullanıcı avatarı
Darkxfearless
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Sunucu: Kuklacı
İletişim:

Mesaj gönderen Darkxfearless »

Yeni bir proje yapana kadar eski projeyi yenileştirmek derimmm
Resim
Kullanıcı avatarı
OZHANBEY
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Klan: Lodos
Lonca: Özgürlük İçin Savaş

Mesaj gönderen OZHANBEY »

Serinplay yazdı: 20 Ağu 2020 22:35 Eğer böyle bir proje yapılacaksa Karaköy ve Grup Bölgelerinin düzenlenmesi ve oyundaki metanın karakter gelişimi ve eşya çeşitliliğin artması için değişmesi lazım.Yani herkesin aynı bosstan aynı eşyaları aldığı bir düzen olmamalı.Kendi projemde her şeyi en ince ayrıntısına kadar tasarlıyorum ama ne zaman hayata geçirme imkanı bulurum bilemiyorum.
Öncelikle hayırlı olsun yeni projeni merakla bekliyorum en kısa sürede hayata geçirmen dileği ile...
🏹 ÖZHANBEY
💉 DrÖZHAN
🔪 ÖZHAN
Hiçkimse göründüğü kadar iyi , anlatıldığı kadar kötü değildir... ;)
Esadullah
Kara Cin Düşmanı
Kara Cin Düşmanı

Mesaj gönderen Esadullah »

İKV'nin TT'den başka bir aktif şirkete geçmesi şart o vakit.
İKV dünyasında, sadece Eminönü Sunucusu'nda; EsedullahŞifa(59), EsedullahBüyü(59) ve esedullahAli(59) isimli karakterlerim bulunmaktadır. Çakma karakterin verdiği/vereceği huzursuzluklardan mesul değilim.
ÖZGÜR FİLİSTİN :flag_ps: :flag_tr:
Kullanıcı avatarı
Hypatiaa
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı

Mesaj gönderen Hypatiaa »

Oyunun değiştirilmesi taraftarı değilim. Sadece sıkıntılı olan kısımlar düzeltilebilse kafi. Biz ikvyi böyle sevdik.
Oyuncular karaköyü açık bölge istedikleri halde şuanda şikayetçiler. Yeni bir tasarım olursa yine şikayette bulunacaklardır. :blush: Alışıldığı gibi karaköy bosslarıda kapalı bölge şeklinde olabilir mesela illa değiştirilecekse. :blush: Keşke, keşke. O:-)

Bir yerde kötülük varsa, oradaki herkes biraz suçludur.

~
Niye bu kadar anlayışsızdı insanlar birbirlerini karşı? Niye sırtlan gibi dişlerini gösteriyorlardı?
. . .
IReYYaNI
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Mesaj gönderen IReYYaNI »

Dofians yazdı: 20 Ağu 2020 22:19 BU BİR ÖNERİ VE FİKİR ALIŞVERİŞ BAŞLIĞIDIR
İKV - 2 yada remastered gelmeli bu oyuna. Yeni nesil bir oyun motoruyla, haritalar, yetenekler değişmeyecek şekilde baştan tasarlanmalı. Değişen tek şey lag, geri sarma, bug sorunları olmalı. Kimsenin emeğinin kaybolmaması için karakterler olduğu gibi içindeki madenlerle İKV - 2 versiyonuna aktarılmalı. Sonra asıl ikv kapanıp sadece sitesi açık bırakılmalı, oyuna yeni dönenler artık normal ikvden değil de ikv 2 den oyuna girebileceğini öğrenebilsin diye. Kopya yapılan madenlere göz yumulacak, çünkü ikv 2de artık kopya, bug olmayacak. Ayrıca wasd ile gitme gibi yenilikler gelecek. Grafikler daha iyi olmalı. Aşırı iyi olmasına gerek yok. Tabii eğer bu gerçek olursa muhtemelen oyun parasal bi kaynak ve yazılımcı bulmuş demektir. Haliyle güncelleme gelmeye ve oyun gelişmeye devam edecek. Yönetim bu mümkünse büyük düşünün ikv 2 yapın
Sizler ne düşünüyorsunuz arkadaşlar?
Bence de artık olması gereken bu foruma yazıyoruz ediyoruz fakat GM yöneticilerden hep aynı cevabı alıyoruz neden ? Karaköy grup bölgesi olsun , oyun sarmasın, lag sorunu Çözülsün, karaköye girebilmek için gaffar kaldırılsın... Acaba oyunu biz düşündüğümüz kadar sizler düşünüyor musunuz ?
Kullanıcı avatarı
BayTerapi
Mebrure'nin Adamı
Mebrure'nin Adamı

Mesaj gönderen BayTerapi »

Serinplay yazdı: 20 Ağu 2020 22:35 Eğer böyle bir proje yapılacaksa Karaköy ve Grup Bölgelerinin düzenlenmesi ve oyundaki metanın karakter gelişimi ve eşya çeşitliliğin artması için değişmesi lazım.Yani herkesin aynı bosstan aynı eşyaları aldığı bir düzen olmamalı.Kendi projemde her şeyi en ince ayrıntısına kadar tasarlıyorum ama ne zaman hayata geçirme imkanı bulurum bilemiyorum.
Yapma yanarız.
kedi
Kullanıcı avatarı
turkoxHAMSTER
Dipsiz Kuyu Gözcüsü
Dipsiz Kuyu Gözcüsü
Sunucu: Teşkilat

Mesaj gönderen turkoxHAMSTER »

2011'de de açılıyordu bu konular 10 sene olmuş hala aynı şeyi konuşuyoruz.