''Hücrede birden fazla eşya varken bu işlemi yapamazsınız'' bu ne demek? Hata alıyorum

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
CertusCerva
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos
İletişim:

''Hücrede birden fazla eşya varken bu işlemi yapamazsınız'' bu ne demek? Hata alıyorum

Mesaj gönderen CertusCerva »

Merhabalar. Ben oyunda karizma alıyorum. En son karizma aldığım adama toplamda 80 bono verdim. Daha sonra bir çarı daha vardı 5 bono daha verdim ancak plusu olmadığı için giremedi ve 5 bonoyu iade etti. Akabinde oyun geri sardı. Girdiğimde 80 bono çantamda duruyordu. Haliyle 1 saat içinde aldığım 10 bin kp de gitti ama param çantama geri geldi. Fakat çantamda o adama sonradan verdiğim 5 bono ayrı olarak duruyordu. Onu diğer bonolarımın üzerine eklemeye çalıştığımda ''Hücrede birden fazla eşya varken bu işlemi yapamazsınız'' şeklinde bir hata aldım. Çantamdan atayım dedim gene aynı hata ve tedirgin oldum desteğe yazdım görselle birlikte. Cevap bekliyorum ancak bu hatayı alan var mı? Özellikle gm varsa bakarsa sevinirim
Kullanıcı avatarı
pacifichydra
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Beyaz Köşk

Re: ''Hücrede birden fazla eşya varken bu işlemi yapamazsınız'' bu ne demek? Hata alıyorum

Mesaj gönderen pacifichydra »

Yanlışlıkla kopya buna deniyor olsa gerek. Eskiden (2012-2013) oyuna bono eklendiğinde insanlar bu bugu kullanıp kopya yapıyorlardı ( şu an sanırım kopyanın çok farklı uygulamaları var). Sende de istemeden bu durum olmuş sanırsam. Umarım destekle çözersiniz o bonoları çantandan ayırmamanı öneririm.
farukyildiz
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Meran
Lonca: I TaKa I

Re: ''Hücrede birden fazla eşya varken bu işlemi yapamazsınız'' bu ne demek? Hata alıyorum

Mesaj gönderen farukyildiz »

Başıma gelmişti. Sunucu geri sardıysa materyaller üst üste gelebiliyor. Sorun yaşadığın materyallerin bulunduğu hücredeki materyallerin hepsini birbirinden ayırdığında sorunun çözülecektir sanıyorum. Ayrıca bu şekilde kp elde etmek yasak biliyorum.
Yapabileceğine inanırsan yapabilirsin!
Kullanıcı avatarı
CertusCerva
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
İletişim:

pacifichydra yazdı: 16 Tem 2020 23:35 Yanlışlıkla kopya buna deniyor olsa gerek. Eskiden (2012-2013) oyuna bono eklendiğinde insanlar bu bugu kullanıp kopya yapıyorlardı ( şu an sanırım kopyanın çok farklı uygulamaları var). Sende de istemeden bu durum olmuş sanırsam. Umarım destekle çözersiniz o bonoları çantandan ayırmamanı öneririm.
O 5 bonoyu çantanın başka bir yerine koydum ve altından 20 bono daha çıtkı. İkisini de çantadan attım ve desteğe tekrar yazıp durumu bildirdim. Şu işe bak ya bu saatten sonra çantamdaki bir şeyi ayırmaya çekinir olacağım valla
Kullanıcı avatarı
CertusCerva
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
İletişim:

farukyildiz yazdı: 16 Tem 2020 23:49 Başıma gelmişti. Sunucu geri sardıysa materyaller üst üste gelebiliyor. Sorun yaşadığın materyallerin bulunduğu hücredeki materyallerin hepsini birbirinden ayırdığında sorunun çözülecektir sanıyorum. Ayrıca bu şekilde kp elde etmek yasak biliyorum.
İlk kez duyuyorum neden yasak olsun ki? Birçok kişinin rütbesi 3 yıldız kahve üzeri. Onu geçelim kılıç rütbeli birçok adam var bunlar savaşta kasarak mı yapmışlar
farukyildiz
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Meran
Lonca: I TaKa I

Mesaj gönderen farukyildiz »

CertusCerva yazdı: 16 Tem 2020 23:58
farukyildiz yazdı: 16 Tem 2020 23:49 Başıma gelmişti. Sunucu geri sardıysa materyaller üst üste gelebiliyor. Sorun yaşadığın materyallerin bulunduğu hücredeki materyallerin hepsini birbirinden ayırdığında sorunun çözülecektir sanıyorum. Ayrıca bu şekilde kp elde etmek yasak biliyorum.
İlk kez duyuyorum neden yasak olsun ki? Birçok kişinin rütbesi 3 yıldız kahve üzeri. Onu geçelim kılıç rütbeli birçok adam var bunlar savaşta kasarak mı yapmışlar
Bu konuda net bilgim yok yanıltmış olmayayım. Ben o şekilde biliyordum. Bir dönem bu şekilde kasanların videolarını çekenler vardı.
Yapabileceğine inanırsan yapabilirsin!
Kullanıcı avatarı
CertusCerva
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
İletişim:

farukyildiz yazdı: 17 Tem 2020 00:05
CertusCerva yazdı: 16 Tem 2020 23:58
Bu konuda net bilgim yok yanıltmış olmayayım. Ben o şekilde biliyordum. Bir dönem bu şekilde kasanların videolarını çekenler vardı.
12 yıllık oyuncuyum ve ilk defa duyuyorum. Öyle olsaydı kimse ''Karizma alınır'' yazmazdı ki. Yazanlar da susturma alması gerekirdi.
Kullanıcı avatarı
0LIVERA
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Sunucu: Sancak
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen 0LIVERA »

CertusCerva yazdı: 16 Tem 2020 23:32 Merhabalar. Ben oyunda karizma alıyorum. En son karizma aldığım adama toplamda 80 bono verdim. Daha sonra bir çarı daha vardı 5 bono daha verdim ancak plusu olmadığı için giremedi ve 5 bonoyu iade etti. Akabinde oyun geri sardı. Girdiğimde 80 bono çantamda duruyordu. Haliyle 1 saat içinde aldığım 10 bin kp de gitti ama param çantama geri geldi. Fakat çantamda o adama sonradan verdiğim 5 bono ayrı olarak duruyordu. Onu diğer bonolarımın üzerine eklemeye çalıştığımda ''Hücrede birden fazla eşya varken bu işlemi yapamazsınız'' şeklinde bir hata aldım. Çantamdan atayım dedim gene aynı hata ve tedirgin oldum desteğe yazdım görselle birlikte. Cevap bekliyorum ancak bu hatayı alan var mı? Özellikle gm varsa bakarsa sevinirim
o bonoyu ayırmayı veya atmayı deneyin çünkü alışverişe koydugunuz anda sistem otomatik 999 gün uzaklaştırma verecektir.

risme girmemenizi öneririm. ve kpnin geri sardığınıda ilk defa duydum.

iç içe giren materyal vb. herşey buna dahildir yanlışlıkla oyun hatası geri sarma vb. şeylerde pantolon vb. gibi şeyler bile iç içe geçebilmektedir ve fazla kurcalamanız durumunda sistem hesabınızı kapatmaktadır sonra aylarca actırmaya ugrasırsınız.
Sorun Kim Olduğunda Değil Yaptıkların Seni Diğerlerinden Ayırır.
ismailaslan
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen ismailaslan »

0LIVERA yazdı: 17 Tem 2020 01:19 o bonoyu ayırmayı veya atmayı deneyin çünkü alışverişe koydugunuz anda sistem otomatik 999 gün uzaklaştırma verecektir.
Sistemin otomatik ban vermesi gibi bir durum söz konusu bile değil öyle birşey olsaydı şayet şuanki oyun içi maden, tılsım piyasası bu kadar uçurum olmazdı.
Resim
Kullanıcı avatarı
KraToSs
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi

Mesaj gönderen KraToSs »

Ban falan yok o durumda bildirdiysen değişir. Karaköy beta sürecinde aynı olay başıma geldi. İki silah takmıştım fakat biri görünüyordu kendiliğinden olmuştu ve ayıramıyordum silahı test sunucusundaki yöneticilerden bir hanım ablaya yazdım. Sorular sordu,iletcez,çözcez falan neyse ki kendim didinip hallettim.
Herhangi bir düşünce,konuya,fikiri sindirmeye çalışan,silen, özgürlük sunmayan ikv yönetimi yüzünden pek yorum atasım gelmiyor.