GBM 0 Teknik Servis

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
Dawnguard
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Lonca: Companions

Re: GBM 0 Teknik Servis

Mesaj gönderen Dawnguard »

hstcastahkt yazdı: 09 Tem 2020 22:50 Tüm İstanbul Kıyamet Vakti Ve Sobee Ekibinden 3 Kat Daha İyi Başarılı Ve Çalışkandır Acilen Değerlendirilmesi Gerektiğini Düşünüyorum Videolarının Devamıda Gelse Güzel Olur Mükemmel İşler Yapıyor Çünkü Adam
Ölçtün mü
Resim
Kullanıcı avatarı
KraToSs
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi

Mesaj gönderen KraToSs »

Bizde bir yöneticiyi,bir modu, bir devi farketmiyor taşlama yaparken o kişinin gelip yorum atmasından sonra bir güzelleme yapılıyor,oyuncular yumuşuyor. Nerull’un son bir yılda forumda kaç iletisi var? Topluluk geliştiricisi deniyor. Facebooktan oyun hatasıyla ilgili şikayet eden birine hatırlar mısınız oynama o zaman demişti :) çözümleri basit. Sorunu çözme,sorunu dile getirene oynama de : )

Topluluk gelişticisi madem 6 yıldır destek forumuna oyun şu şekilde olmasın, şuna benzemesin. Çok çabuk tükeniyor oyun dikkate alın diye belki binlerce mesaj geldi ama geliştirici sadece birini dikkate alıp gorgara söyledi o da oyuncular açık bölge istiyor bu kadar. O da grup bölgesi gibi açık bölge : D

Ne derseniz deyin bu saatten sonra oyun sadece görüntüde değişir.

Bir lonca sistemi var oyunda bu kadar oyuncuyu birbirine kutuplaştıran,loncadaki insanları birbirine kırdırtan görmedim.

Adam bir diğerinin slotuna yaptığı işi sende ondansın bende sana yapacağım diyor.
Sen o loncadansın boss’unu kaçıracağım,sende o loncadansın boss’unu kaçıracağım.

39 da sadece 1 kez ama 1 kez böyle bir şeye teşebbüs edildiğini gördüm kaç kez karakürk,dev ana kestik biz.

Bu dediğim sebepler oyunu bir geliştiricinin iyi okumamasından kaynaklanıyor. Oyuncuları tamamen dinlememesinden kaynaklanıyor. Yoksa mesaj penceresi falan önemli olmayan şeyler.
Herhangi bir düşünce,konuya,fikiri sindirmeye çalışan,silen, özgürlük sunmayan ikv yönetimi yüzünden pek yorum atasım gelmiyor.
Kullanıcı avatarı
highvoltaj
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen highvoltaj »

KraToSs yazdı: 12 Tem 2020 09:35 Bizde bir yöneticiyi,bir modu, bir devi farketmiyor taşlama yaparken o kişinin gelip yorum atmasından sonra bir güzelleme yapılıyor,oyuncular yumuşuyor. Nerull’un son bir yılda forumda kaç iletisi var? Topluluk geliştiricisi deniyor. Facebooktan oyun hatasıyla ilgili şikayet eden birine hatırlar mısınız oynama o zaman demişti :) çözümleri basit. Sorunu çözme,sorunu dile getirene oynama de : )

Topluluk gelişticisi madem 6 yıldır destek forumuna oyun şu şekilde olmasın, şuna benzemesin. Çok çabuk tükeniyor oyun dikkate alın diye belki binlerce mesaj geldi ama geliştirici sadece birini dikkate alıp gorgara söyledi o da oyuncular açık bölge istiyor bu kadar. O da grup bölgesi gibi açık bölge : D

Ne derseniz deyin bu saatten sonra oyun sadece görüntüde değişir.

Bir lonca sistemi var oyunda bu kadar oyuncuyu birbirine kutuplaştıran,loncadaki insanları birbirine kırdırtan görmedim.

Adam bir diğerinin slotuna yaptığı işi sende ondansın bende sana yapacağım diyor.
Sen o loncadansın boss’unu kaçıracağım,sende o loncadansın boss’unu kaçıracağım.

39 da sadece 1 kez ama 1 kez böyle bir şeye teşebbüs edildiğini gördüm kaç kez karakürk,dev ana kestik biz.

Bu dediğim sebepler oyunu bir geliştiricinin iyi okumamasından kaynaklanıyor. Oyuncuları tamamen dinlememesinden kaynaklanıyor. Yoksa mesaj penceresi falan önemli olmayan şeyler.
İlk paragraf o kadar güzel özetlemişsinki oyuncuların ne durumda oldugunu.Tebrik ederim.
SOBEE'S GAMERS ARE NOT FREEDOM.BUT NİCE DAYS İS NEAR.TYRANNY WİLL DOWN B-)
Kullanıcı avatarı
cehennemsogugu
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen cehennemsogugu »

yeni videosu geldi linki aşağıda. bu kez fps sorununu tamamiyle çözmüş.

En son Borgia tarafından 07 May 2021 18:07 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Sebep: Link düzenlenmiştir.
Resim
Kullanıcı avatarı
combatfatigue
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: We Are The Best

Mesaj gönderen combatfatigue »

cehennemsogugu yazdı: 07 May 2021 17:50 yeni videosu geldi linki aşağıda. bu kez fps sorununu tamamiyle çözmüş.

Güzel işler başarıyor gerçekten değer görmesi gerekli..
Yaptığım test sonucunda 570 fps alıyorken uygulamayla girdiğimde 450 gördüm ve bu durumdan memnun kalmadım ama bu sorunu eminim çözecektir.
Resim
Resim

(Eskiler'den rotasızkaptan)

<We Are the Best>
Kullanıcı avatarı
zorsavas5
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen zorsavas5 »

combatfatigue yazdı: 07 May 2021 19:01
cehennemsogugu yazdı: 07 May 2021 17:50 yeni videosu geldi linki aşağıda. bu kez fps sorununu tamamiyle çözmüş.

Yaptığım test sonucunda 570 fps alıyorken uygulamayla girdiğimde 450 gördüm ve bu durumdan memnun kalmadım ama bu sorunu eminim çözecektir.
Oyunu akıcı oynamak için 60fps yeterli. Eğer 144hz monitörün varsa senin için gerekli olan minimum fps değeri zaten 144 daha fazlası sadece fantezi bahsettiğin değerler için herhangi bir düzeltme gerekmiyor. İnsanların yaptığı güzel işleri boş yere eleştirmeyin.
Kullanıcı avatarı
combatfatigue
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: We Are The Best

Mesaj gönderen combatfatigue »

zorsavas5 yazdı: 07 May 2021 20:38

Oyunu akıcı oynamak için 60fps yeterli. Eğer 144hz monitörün varsa senin için gerekli olan minimum fps değeri zaten 144 daha fazlası sadece fantezi bahsettiğin değerler için herhangi bir düzeltme gerekmiyor. İnsanların yaptığı güzel işleri boş yere eleştirmeyin.
Oyun 60fps akıcı olmayabiliyor hatta çoğu oyuncu fps kilidini açmadan oynamaz. Ayrıca eleştirmek insanı daha çok geliştirir.
Denedim test ettim ve bu durumdan memnun kalmadığımı belirttim gayet doğal olarak.. Bence boş yere cevap vermeye lüzum yok. B-)
Resim
Resim

(Eskiler'den rotasızkaptan)

<We Are the Best>
Kullanıcı avatarı
zorsavas5
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen zorsavas5 »

combatfatigue yazdı: 07 May 2021 21:38
zorsavas5 yazdı: 07 May 2021 20:38

Oyun 60fps akıcı olmayabiliyor hatta çoğu oyuncu fps kilidini açmadan oynamaz. Ayrıca eleştirmek insanı daha çok geliştirir.
Denedim test ettim ve bu durumdan memnun kalmadığımı belirttim gayet doğal olarak.. Bence boş yere cevap vermeye lüzum yok. B-)
Belirtmek istediğim memnuniyetsizliğinin mantıklı bir açıklaması yok. 570 ile 450 fps arasındaki fark insan algısının algıyabileceği bir fark değil. Eleştirmek tabikide insanı geliştirir fakat eleştirinin yapıcı olması gerekir. Ben bunu beğenmedim olmamış bu demek bir eleştiri değildir. Sadece yapılan işi baltalamaktır. Boş cevaplar vermek yerine dolu eleştiriler yapman dileği ile.

Teşekkürler
Kullanıcı avatarı
benibanladilar
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen benibanladilar »

son videoyu bende izledim.
programı yükleyip denedim.
normalde 60 fps ile kasım kasım kasılıyordu oyun.
programı yükledim artık 120-150 fps ile kasım kasım kasılıyor oyun.
':)
Kullanıcı avatarı
benibanladilar
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen benibanladilar »

hocam normalde nasıl 570 fps alıyorsunuz?