Oyundaki sorun

Donanımsal sorunlar, teknik konularda yardımlaşma ve iletişim alanı
singleshot23
İskele Babası
İskele Babası

Oyundaki sorun

Mesaj gönderen singleshot23 »

Bugün dev ana görevinden sonra oyun koptu, bir girdim ki sultan görevine geri gelmiş. 37 iken 35 e dönmüşüm. Kauçuk kanvaslarım gitmiş. İsportada eşya satamıyorum ekranda yazı çıkıyor, eşyaları üst üste koyamıyorum. Ve oyun çok kasıyor.
ismailaslan
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos

Re: Oyundaki sorun

Mesaj gönderen ismailaslan »

singleshot23 yazdı: 23 Haz 2020 20:32 Bugün dev ana görevinden sonra oyun koptu, bir girdim ki sultan görevine geri gelmiş. 37 iken 35 e dönmüşüm. Kauçuk kanvaslarım gitmiş. İsportada eşya satamıyorum ekranda yazı çıkıyor, eşyaları üst üste koyamıyorum. Ve oyun çok kasıyor.
Bilerek veya bilmeyerek hesabında kopya olmuş gibi gözüküyor. Eğer üst üste koyamıyorsan eşyaları eşyaların yerlerini değiştirmeyi dene eğerki bir şey olmaz ise oyuna kaldığın yerden devam et yapacağın başka hiçbişey yok. Fazladan materyal gelir ise destek ebinine ulaşmanı tavsiye ederim ilerde ban yememen için gelen materyallerin silinmesini talep edebilirsin.
Resim
singleshot23
İskele Babası
İskele Babası

Daha oyundaki kopyanın tanımını bile doğru düzgün bilmiyorum sadece kulağıma hırsızlık olayını çağrıştırıyor. Bugün arkadaşlar kauçuk Kanvas verdiler girdiğimde bir tek o gitmişti onu da kopya sayılıyorsa diyecek bir şeyim yok
ismailaslan
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos

Mesaj gönderen ismailaslan »

singleshot23 yazdı: 23 Haz 2020 21:10 Daha oyundaki kopyanın tanımını bile doğru düzgün bilmiyorum sadece kulağıma hırsızlık olayını çağrıştırıyor. Bugün arkadaşlar kauçuk Kanvas verdiler girdiğimde bir tek o gitmişti onu da kopya sayılıyorsa diyecek bir şeyim yok
Hayır. Söylemek istediğimi anlamamışsın. Demek istediğim eğer ki eşyaları üst üste koyar iken hata veriyor ise sen istemeden materyaller kopyalanmıştır(Çoğalmıştır.). Sen yaptın veya bilmeyerek oldu fark etmeksizin yönetim bu duruma moderasyon uygulayabiliyor. Eğer eşyaların silindiyse sorun yok ama çoğaldı ise yere atmanı veya destek ekibine mesaj atmanı öneriyorum.
Resim
singleshot23
İskele Babası
İskele Babası

Tamam sorun halloldu teşekkür ederim