oyunun hikaye sonu merak edenler AÇIKLIYORUM

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
faysbok
Dış Şehir Gezgini
Dış Şehir Gezgini
Sunucu: Tılsım
Klan: Lodos

Re: oyunun hikaye sonu merak edenler AÇIKLIYORUM

Mesaj gönderen faysbok »

umutiraker yazdı: 30 May 2020 17:16 Size oyunun gerçek sonunu açıklayayım. Oyun yakın bir gelecekte geri sara sara 1957 yılının Kasım ayına geri dönüyor. Ne meteor düşüyor ne bişey. Tamamen yok oluyor oyun, böyle bi hikaye de hiç olmamış oluyor.
Okurken kahkaha attım 😂😂
Resim
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi
Sunucu: Kuklacı
İletişim:

Mesaj gönderen TOLGARDA »

Bunun tamamını okuyarak kendime hiçbir şey katmadım. Zaman israfı oldu biraz
:zero: :one: :two: :three: :four: :five: :six: :seven: :eight: :nine:
Acelikerk
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Mesaj gönderen Acelikerk »

Kullarının Eminönü camisinde namaza durduğu bölümleri yazmamışsın.
Kullanıcı avatarı
Heaven1925
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen Heaven1925 »

kimsin sen içimizdeki şeytan mı?

Kod: Tümünü seç

Şeytan sünnet oldu ben KİRWE'yim !
Teşkilat - LodosKirwe :crossed_swords:

Eminönü - BüyücüKirwe :crystal_ball:

Kuklacı - Koniçiçeği :cherry_blossom:

Esadullah
Kara Cin Düşmanı
Kara Cin Düşmanı

Mesaj gönderen Esadullah »

TOLGARDA yazdı: 04 Haz 2020 03:52 Bunun tamamını okuyarak kendime hiçbir şey katmadım. Zaman israfı oldu biraz
Tolga nasılsın?
İKV dünyasında, sadece Eminönü Sunucusu'nda; EsedullahŞifa(59), EsedullahBüyü(59) ve esedullahAli(59) isimli karakterlerim bulunmaktadır. Çakma karakterin verdiği/vereceği huzursuzluklardan mesul değilim.
ÖZGÜR FİLİSTİN :flag_ps: :flag_tr:
Kullanıcı avatarı
Darkxfearless
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Sunucu: Kuklacı
İletişim:

Mesaj gönderen Darkxfearless »

bldplt yazdı: 30 May 2020 00:32 lodoslar arz kalesini basıp handanı kaçırıyorlar tüm arzları öldürüyorlar bunu öğrenen agah bey kalan tüm savaşçıları toplayıp lodoslara saldırıyor ve lodoslar katliama uğruyor daha sonra kuklacı eminönüne geliyor yanındaki 100 fare adamın hepsi ölmüş tek başına geliyor agahla görüşüyor kislessin ordusu tangriss girişinde bilgisini veriyor heryere haber salınıyor beyoğlundan gelen bir çoçuk agah beye yaşadıklarını anlatıyor çok zor zaman geçirdiklerini karaköyden fare adamlar tarafından saldırıya uğradıklarını bunlara şahit olan kuklacı agah beyi orda öldürüyor çoçuk kaçıyor ve tüm savaşçılara kuklacının agah beyi öldürdüğünü anlatıyor tüm savaşçılar kuklacıya saldırıyor ama kuklacı öyle güçlü bir büyü yapıyorki ortadan kayboluyor herkes şaşkın etrafına bakarken heryerden haberler gelmeye başlıyor heybeli ada olsun yeraltı olsun tüm bölgelerden insanlar eminönüne toplanmaya başlıyor ama kislessin ordusundan habersiz kuklacı agah beye kislesin ordusunun tangriste olduğunu söledi ama öldürüldü daha sonra hamit pehlivanın ordan bağırışma sesleri geliyor herkes hamit pehlivanın olduğu yere koşuyor kuklacı hamit pehlivana görünmüş ve meteora doğru kaçıyor herkes peşinden koşuyor daha sonra kuklacı peşinden koşan tüm savaşçıları büyücüleri şifacıları tengriss girişine doğru çekiyor çok kurnaz ve akıllı olduğu için oraya doğru kaçıyor tengrisin kapıları açılıyor ve kislessin devasa ordusu insanlara görünüyor kuklacı arkasında insanlara dönüp işte sizi yoketmek isteyen ırk bunlar benimle değil bunlarla savaşın bana yardım edin diyor ve orda görülmemiş çok büyük bir savaş başlıyor kuklacı kislessin ordusunun neredeyse yarısını yokediyor ama kendiside ölüyor geri kalan ırkların hepsini insanlar yokediyor agahın ve bize görev veren herkesin hain olduğu kuklacının ise bizimle olduğu anlaşılıyor kuklacı için büyük bir anıt yapılıyor eminönü meydanında o anıtı binlerce kişi hergün ziyaret ediyor ve eminönünden başlayan kurtuluş tüm dünyaya yayılmaya başlıyor kuklacının geldiği yerden kuklacının ırkından daha sonra yüzlerce kişi eminönüne gelip insanlara yardımcı olacaktır fare adamların hepsi yaratıkların hepsi öldürülücektir ve tüm dünya artık yine insanoğluna kalacaktır ...
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
yavuzlarbey
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Teşkilat

Mesaj gönderen yavuzlarbey »

Hazır olun açıklıyorum.
Oyunun sonunda azul ayaklanıyor, camiyi ele geçiriyorlar ibadete açıyorlar.
Agahı döve döve şarapçıya çeviriyorlar, agah da bunu kendine yediremeyip geçmişe ışınlanıp sahile yerleşip, yaşadıklarına iç geçiriyor.
Kullanıcı avatarı
evocathi
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Tılsım
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen evocathi »

Hocam iyi hoş da keşke herhangi bi noktalama işareti kullansaydın.
Kullanıcı avatarı
OZHANBEY
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Lonca: Özgürlük İçin Savaş

Mesaj gönderen OZHANBEY »

Kastığım çarın haddi hesabı yok ama nedense hikayesi hiç ilgimi çekmedi ve okumadım göz atmışsam bile aklımda kalmadı hiç.
Yorumlarınıza bakmasam arkadaşın yazdıklarına inanma ihtimalim vardı. 😂
🏹 ÖZHANBEY
💉 DrÖZHAN
🔪 ÖZHAN
Hiçkimse göründüğü kadar iyi , anlatıldığı kadar kötü değildir... ;)