Grup Bölgeleri ve Karaköy

Teşkilat sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
Kullanıcı avatarı
yavuzsavage
İskele Babası
İskele Babası

Grup Bölgeleri ve Karaköy

Mesaj gönderen yavuzsavage »

Öncelikle selamlar, bu konuyu bir süredir düşünüp açmayı bekliyordum.Uzun süre ara verip döndüğümüz oyunumuzda arkadaşımla bir planlama içerisindeydik.Kendimize ait bir lonca açarak önce kendimize çeki düzen verip sonra grup bölgelerine ve karaköye giremeyen arkadaşlarımıza bu karantina günlerinde yardımcı olmaya karar verdik.Bu süreçte oyunda hem bize yardımcı olacak yeni dostlar kazanmak hem de oyunu daha sürdürülebilir hale getirmek istiyoruz.Oyun içerisinden veya özel mesaj kısmından bana ulaşabilirseniz yarın itibariyle sizlere yardımcı olmak isteriz, İyi forumlar...

Anatolian Most Wanted / Lucenzo
- west coast 96'
Kullanıcı avatarı
ozkan4283
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Re: Grup Bölgeleri ve Karaköy

Mesaj gönderen ozkan4283 »

benimde gaffar ve x gorevim var 2 aydır yapamiyorum gercekten ikv cok deismis eskiden boyde deildi banada yardimci olurmusunuz Xsadecexsenx adim
Efsanaler ölmez sadece şekil deistirir
Kullanıcı avatarı
faysbok
Dış Şehir Gezgini
Dış Şehir Gezgini
Sunucu: Tılsım
Klan: Lodos

Mesaj gönderen faysbok »

Siz yine iyi Çemberlitaş görevleri için bekliyorsunuz kastığım karakterimin bronz görevine yardım eden yok 😁😂😂😂
Resim
Kullanıcı avatarı
ozkan4283
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Mesaj gönderen ozkan4283 »

oyundan yazarsan ben yardim ederim kardesim elimden geldigince gorevlerine gaffar haric onu bende yapamadim
oyuncu adam
Xsadecexsen
Efsanaler ölmez sadece şekil deistirir
Kullanıcı avatarı
Skull
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen Skull »

Göster
faysbok yazdı: 18 May 2020 21:12 Siz yine iyi Çemberlitaş görevleri için bekliyorsunuz kastığım karakterimin bronz görevine yardım eden yok 😁😂😂😂
Demek Eminönü sunucusunda da yardımlaşma bitmiş. :thinking_face: Vicdansız oyuncular çoğaldı maalesef. :thinking_face: