Sizleri ve Meran sokaklarını çok özledim :) Pusula

Meran sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
defacex
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Sizleri ve Meran sokaklarını çok özledim :) Pusula

Mesaj gönderen defacex »

Evet, Meran sokaklarını diyorum çünkü anladığım kadarıyla oyunda sokaklarda zaman geçiren kalmamış :) Şaka bir yana dostlar, 11-12 yaşlarında başladım İKV'ye. İlk çarımın ismi Türktae idi. Uzunca bir zaman aralığımı verdim. Hatta yaşantımın büyük bölümünün daha sonra belirleyenlerinden biri oldu diyebilirim çünkü ne ders başına oturduk, ne başka bir şeye İKV'li yıllarda...

Hatırladığım bir kaç şeyi öyle çok edebiyat yapmadan yazacağım. Belki eskilerden birileri denk gelir de görür, iç geçirirler :)

Oyuna rastgele gezginler'den indirerek başlamıştım. İlk oyun arkadaşımın ismi Barış'tı, Tılsımxbarış; yaşıtımdı. Sokaktakiadam(Mustafa abi)'nin başkanı olduğu loncanın (Tılsımx) üyesiydi. Onun aracılığıyla girmiştim ben de loncaya. Sonra olaylar oldu, kapandı v.s ama çok güzel zaman geçirmiştim diyebilirim.

Doğukan vardı Artvinli bir arkadaşım sesimi duyarsa ses etsin, çok düzgün çocuktu. Çarının ismini hatırlamıyorum. Vandervaat vardı yanlış hatırlamıyorsam Rizeli; ismi Can. Çok düzgün adamdı o da. Pelin ablanın oğlu Umut, buralarda mısın acaba hala...

İlk hatırlatmada hatrıma gelecek belki yüzlerce isim var şu oyunda anı biriktirdiğimiz. Hala kimseye anlatamıyorum İKV'nin nasıl bir dünya olduğunu. Bir süre sonra da bıraktım zaten, anlatmaya uğraşmıyorum. Sadece forumda yazılan çizilenlere bakıp iç geçiriyorum :) Bir İKV oyuncusunu başka bir İKV oyuncusu dışında kimse anlayamaz.

Oyun hakkında yazılıp çizilenlere baktım, açıkçası çok üzüldüm. Bir kaç kere dönme girişimim de oldu hatta forumda konuları var. Ama bomboş. Hem ben yeni versiyonlara ayak uyduramadım, hem de belki de ondan olacak eski tadı alamadım.

Sesimi duyan olursa ses etsin, bir dost selamından daha değerli bir şey yok dünyada. Hepinizi çok özledim. Canınıza iyi bakın.

Meran'da kullandığım isimler sırasıyla: Türktae, Tılsımxxdoctor, Winnerboy, Pusula, Kumsalxpusula, Compass...
Emrah008
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Re: Sizleri ve Meran sokaklarını çok özledim :) Pusula

Mesaj gönderen Emrah008 »

Artvinli Olanlar bizdik dogukan Record ben berta :)
defacex
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Mesaj gönderen defacex »

Emrah bir de Sabit mi vardı sizin kuzen. Doğukan'a beni bir sorsana hele dm'den Facebook yollayın :)
defacex
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Mesaj gönderen defacex »

Üşenmedim indirdim oyunu. Emrah duruyorsunuz listede hala :)

Yalnız bu arkadaşlarla yeni tanıştım. Bizim kurtlar abilerii alıp gelmiş. Tur atayım derken birine kafa attım hepsi dalıp indirdiler. Sokaklar tutulmuş :)

Resim

Tamamen şans eseri buldum sandalı. Karaköy'e gidiyormuş. Ama görevim eksikti gidemedim. Çok geçmiş olsun arkadaşlar İKV bitmiş. Muhtemeldir son oyuncularısınız.
Kullanıcı avatarı
DeathxShock
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı
Sunucu: Meran
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Death

Mesaj gönderen DeathxShock »

sırf o eski arkadaşlıklar yüzünden buradayız ya bizde ':) benden de sana selam olsun eski arkadaş :)
DeaTHxSHoCK

DeaTHxTeRaPi