Nasıl bir yol izlemem lazım

Kuklacı sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
Kilitli
Kullanıcı avatarı
mlhfblt
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Eminönü

Nasıl bir yol izlemem lazım

Mesaj gönderen mlhfblt »

Merhaba arkadaşlar akşamları- saatlik vaktimi değerlendirmek için yeniden başladım kuklacı sunucusunda şuan 33 level savaşçı oynuyorum yüksek levellarda grup bölgeleri görevler vb şeyler için nasıl bir yol izlemem lazım savaşçı karakteriyle oyunda tutunabilirmiyim tavsiyelerinizi bekliyorum :blush:
Resim
Kullanıcı avatarı
Sonne
Yasemin'in Gözcüsü
Yasemin'in Gözcüsü
Sunucu: Anka
Lonca: Eppur Si Muove

Re: Nasıl bir yol izlemem lazım

Mesaj gönderen Sonne »

Merhabalar Rammstein'ci dostum. Sanırsam daha önce seninle Kuklacı da karşılaştık ':) Savaşçı ve Şifacı ile mesafe katetmen çok zor, daha çok büyüyü tavsiye ederim. Diğer sınıflara nazaran daha çabuk gelişebilirsin. Ancak Kuklacı sunucusunda Migrat Çemberlitaş, gibi görevlerini yapmakta zorlanabilirsin. Nadiren yardımcı olanlar olur. Ama o da 1000'de 1. Eğer zorlandığın bir görevin olursa bana imzamda ki nicknamelerden ulaşabilirsin. Daha çok HicviyaNazırı'nda oluyorum. Elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım. İyi akşamlar.
Resim

hercai
rosenrot
donaukinder
JillValentine
RositaEspinosa

Anka

Bilirler her şeyi doğru ama niye yürüyüp dururlar eğri ?
Kullanıcı avatarı
mlhfblt
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen mlhfblt »

Anladım dostum sanırım bu grup bölgeleri olayı sıkıntı olacak tutunmak zor yani yol yakınken döneyim ben
Resim
Kullanıcı avatarı
mlhfblt
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen mlhfblt »

Sonne yazdı: 27 Mar 2020 21:42 Merhabalar Rammstein'ci dostum. Sanırsam daha önce seninle Kuklacı da karşılaştık ':) Savaşçı ve Şifacı ile mesafe katetmen çok zor, daha çok büyüyü tavsiye ederim. Diğer sınıflara nazaran daha çabuk gelişebilirsin. Ancak Kuklacı sunucusunda Migrat Çemberlitaş, gibi görevlerini yapmakta zorlanabilirsin. Nadiren yardımcı olanlar olur. Ama o da 1000'de 1. Eğer zorlandığın bir görevin olursa bana imzamda ki nicknamelerden ulaşabilirsin. Daha çok HicviyaNazırı'nda oluyorum. Elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım. İyi akşamlar.
sıfırdan büyücüyle denemeye karar verdim madencilik ve para kasma konusunda bana biraz bilgi verebilirmisin
Resim
Kullanıcı avatarı
Sonne
Yasemin'in Gözcüsü
Yasemin'in Gözcüsü
Sunucu: Anka
Lonca: Eppur Si Muove

Mesaj gönderen Sonne »

mlhfblt yazdı: 28 Mar 2020 22:21
Sonne yazdı: 27 Mar 2020 21:42 Merhabalar Rammstein'ci dostum. Sanırsam daha önce seninle Kuklacı da karşılaştık ':) Savaşçı ve Şifacı ile mesafe katetmen çok zor, daha çok büyüyü tavsiye ederim. Diğer sınıflara nazaran daha çabuk gelişebilirsin. Ancak Kuklacı sunucusunda Migrat Çemberlitaş, gibi görevlerini yapmakta zorlanabilirsin. Nadiren yardımcı olanlar olur. Ama o da 1000'de 1. Eğer zorlandığın bir görevin olursa bana imzamda ki nicknamelerden ulaşabilirsin. Daha çok HicviyaNazırı'nda oluyorum. Elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım. İyi akşamlar.
sıfırdan büyücüyle denemeye karar verdim madencilik ve para kasma konusunda bana biraz bilgi verebilirmisin
Malum oyunumuzda piyasa altüst olmuş durumda sunucu olarak Kuklacı'da en çok aranan maden Martian Akondrit, Painite Taaffenite. Tabii bunlarında alıcıları elbet sınırlı. Bu bir kaç haftaya kadar böyle sürer. Oyunda en çok para eden şey takı. Ensari Kritikli veya Yeşilmen Kritik vuruş'lu bir takı düşürürsen oyundaki hayatın kurtulur. Bir Asa basabilirsin o parayla.
Resim

hercai
rosenrot
donaukinder
JillValentine
RositaEspinosa

Anka

Bilirler her şeyi doğru ama niye yürüyüp dururlar eğri ?
Kullanıcı avatarı
mlhfblt
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen mlhfblt »

Sonne yazdı: 29 Mar 2020 07:51
mlhfblt yazdı: 28 Mar 2020 22:21
Malum oyunumuzda piyasa altüst olmuş durumda sunucu olarak Kuklacı'da en çok aranan maden Martian Akondrit, Painite Taaffenite. Tabii bunlarında alıcıları elbet sınırlı. Bu bir kaç haftaya kadar böyle sürer. Oyunda en çok para eden şey takı. Ensari Kritikli veya Yeşilmen Kritik vuruş'lu bir takı düşürürsen oyundaki hayatın kurtulur. Bir Asa basabilirsin o parayla.
Eyvallah hocam oyunu bıraktım cevap verdiğin için teşekkür ederim
Resim
Kilitli