Daha önce hiç görmediğim veya hatırlamadığım görev

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
Megaevil
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Eminönü

Daha önce hiç görmediğim veya hatırlamadığım görev

Mesaj gönderen Megaevil »

Resim

İlk defa şans eseri, oyunun kendi sitesindeki "Görevler" bölümünde gördüm.Başka hiçbir yerde yok.Bu görevi hatırlayan, "ben yaptım ya bu görevi" diyen veya elinde fotoğrafları olan var mıdır? 29 seviye olduğuna göre meteor ve ada paketlerinde eklenip kaldırılmış olması gerek.
Haziran
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Re: Daha önce hiç görmediğim veya hatırlamadığım görev

Mesaj gönderen Haziran »

Bu görev getirildiği zaman Eminönü’nü taş kanatlar basmıştı. Meteor bölgesi o zamanlarda yoktu
Acelikerk
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Mesaj gönderen Acelikerk »

Bu görevi ben de hiç görmedim. 29 seviye zamanları Eminönü bölgesine sanırım etkinlik amaçlı taşkanatlar konulmuş. Bu taşkanatları kesmek o zaman için epey zor. İlk bitiren kişiler Eski isimli oyuncu ve arkadaşları oluyor. Oyun içerisinde Eski ve arkadaşları isimli efsunun kaynağıdır. Kuklacı sunucusunda olması gerekiyor sanırım, o sıralar yeni açılmış sunucu, Tuncay, genç, uykusuz gibi isimler bitiriyor ancak onların olayı pek gönül işi değil; yere düşen paketlere başka oyuncular da tıklayıp açabiliyormuş anladığım kadarıyla ve hırsları sebebiyle bazı insanlar bu yola başvuruyormuş. Forumda Kuklacı sunucusunda yaşanan bu durumla ilgili konu olması gerekiyor.

Şimdi benim anlamadığım husus şu; taşkanatların bu saldırısı hikayede bulunuyor mu? Yalnızca bir etkinlik mi? Sanırım bulunuyor çünkü Bölgeler kısmında taşkanat saldırısına dair bilgilerin Sivri Adada bulunduğu yazıyor. Belki Ufkabakandaki deniz feneri tıpkı Çemberlitaş bölgesinde bulunan kule gibi bir yapıdır. Kuklacının taşkanatların efendisi olması ve Eminönüne saldırmalarını emretmesinin izahı oldukça zor, celp büyüsünü bilen, kendisi harici tek biri var ve öğrencisi, Azat bey. Elbette bu yalnızca oyunun bize verdiği sınırlı bilgi, belki Teşkilat yapılanmasında celp büyüsü bilen birileri vardır.

Benim en çok merakımı uyandıran şeyler; Topalın, Fare veya İnsan olmayan birileriyle-yanlış hatırlamıyorsam Saklı Irklar- Gaffar Beye suikast düzenlemesini emreden yüzünün yarısı dövmeli kişi-maske de olabilir-, isimsiz karakter Komutan ve lonca bölgesi ruh taşlarının sırrı-geçmeye çalışan bir cin ölünce, komutan güvenli olduğunu belirtiyor-, daha çok var merak uyandıran şeyler ama en fazla bu ikisi ilgimi çekiyor.
Kullanıcı avatarı
benibanladilar
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen benibanladilar »

Ben 29 level zamanı oynadığım sıralar (küçük çocukken) hayal meyal hatırlıyorum eminönünde bankacıdan komutana doğru giderken demir madeninden sonra taş kanatlar vardı.o sokaktan geçemezdik.
herhalde o sıralar bu görev varmış.görevin hikayesini üstteki arkadaş yazmış.
Acelikerk
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Mesaj gönderen Acelikerk »

viewtopic.php?t=14718
Kuklacı olayları.

Bu arada ilginç bir şey farketmiştim. Savaşçı karakter ile eski ve arkadaşları efsunlu balta ile adada taşkanatlara daha fazla vuruyorsunuz. Elinize normal bir itfaiye baltası alıp kıyaslayın, Max hasar farkının çok üzerinde bir fark.
Kullanıcı avatarı
SeRRuh
Dev Ana'nın Gözdesi
Dev Ana'nın Gözdesi
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Ütopia
İletişim:

Mesaj gönderen SeRRuh »

1 tanesi bile çok değerliydi kripraz + apa ile takas ediliyordu. Üretimlerimi taş kanat derisi satarak AzmiBey'e yaptırmıştım. Özleyeceksem o günleri özlerim.
Kullanıcı avatarı
Serrakura
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Klan: Lodos

Mesaj gönderen Serrakura »

15 lvl dim eminönünü taşkanar bastığında kazara saldırma gafletınde bulunmuştum :) keşke bu tarz etkınlık görevleri tekrar gelse