ROSELENMORGONSİR'in Günlüğü --TEŞKİLAT--

Anılarını Kıyamet Günlüğü'nde sakla! Geçmişin, geleceğe ışık tutsun!
Kullanıcı avatarı
BenKutto
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Teşkilat
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: ÇaRŞı

Re: ROSELENMORGONSİR'in Günlüğü --TEŞKİLAT--

Mesaj gönderen BenKutto »

Böyle devam :)
Resim
Kullanıcı avatarı
Sonne
Yasemin'in Gözcüsü
Yasemin'in Gözcüsü
Sunucu: Anka
Lonca: Eppur Si Muove

Mesaj gönderen Sonne »

Merhaba dostum gayet güzel ilerleme kat ediyorsun. Günlüğünün sıkı bir takipçisiyim, başarılar. :relaxed:
Resim

hercai
rosenrot
donaukinder
JillValentine
RositaEspinosa

Anka

Bilirler her şeyi doğru ama niye yürüyüp dururlar eğri ?
Kullanıcı avatarı
WRATHforum
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Klan: Lodos

Mesaj gönderen WRATHforum »

BenKutto yazdı: 06 Şub 2020 09:07 Böyle devam :)
Teşekkürler elimden geldiğince yazmaya çalışıyorum ':)
Sonne yazdı: 09 Şub 2020 11:13 Merhaba dostum gayet güzel ilerleme kat ediyorsun. Günlüğünün sıkı bir takipçisiyim, başarılar. :relaxed:
Teşekkür ederim güzel yorumların için
BİZLER TARİHİN ORTANCA ÇOCUKLARIYIZ .
Kullanıcı avatarı
WRATHforum
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Mesaj gönderen WRATHforum »

SELAMLAR

Karakterimi en son Büyük Hol bölgesinde bırakmıştım ve uzun uğraşlarım sonucu ne salgı ne peptit düşüremediğim için oradan ayrılma kararı aldım . Belli başlı bosslardan materyaller düştüğünü öğrenmiştim ve bunların piyasada iyi paralara satılabildiğini öğrenmiştim hem al sat işlerine devam edebilmek hemde asa basımımı kolaylaştırmak adına meteor bölgesine doğru yol aldım . İlk durağım Dev Ana olmuştu ve gittiğimde oranın dolu olduğunu görmüştüm . Kesimi yapan arkadaşlar benide gruba almayı teklif ettiler ve bende kabul ettim . Kesimlere 1 saat kadar yardımcı oldum fakat uzun süre bana Dev Ana Parfümü atmayınca oradanda ayrılmaya karar verdim . Artık yeni şeyler bulmalıydım diye düşünüyordum .

Resim

Ardından şansımı Hol bölgesinde denemeye devam etmeye karar verdim fakat bu sefer amacım salgı ya da peptit kasmak değil Xenotim yolculuğuna çıkmaktı . Y2 tılsımım olduğu için bir tank arkadaş bularak kendisine Saat'e çıkmayı teklif ettim . Kendisiyle anlaştık ve düştük yollara . Saate gidene kadar her ne kadar zorlansakta gruptaki Tank arkadaşa 1 adet düşürmeyi başarmıştık . Daha sonra saate vardığımızda oranın dolu olduğunu gördük .

Resim

Kesim yapan arkadaşla oturup biraz sohbet ettikten sonra kendisi çıkacağını slotu bizim alabileceğimiz söyledi . Sohbet sarınca kendisini gruba aldık ve 3 kişi birlikte kesim yapmaya başladık . Tam umudumu kesmiş durumdayken altımda düşen torbadaki o pembe görüntü beni çok mutlu etti . Sonunda altımda görmüştüm Xenotimi

Resim

Kesime devam ettik ve şansımız yaver gidiyordu . Grupta herkes sırasıyla Xenotim alıyordu ve bende geçirdiğimiz 2 saat sürede 4 adet Xenotim düşürmeyi başarmıştım . Böylece hem satış yapabileceğim hemde asa için sermaye biriktirebileceğim bir yol bulmuş oluyordum . Ancak şöyle bir sıkıntı vardı yakında 55. Seviye olacaktım ve o zaman hasarım düşecekti . Bu durumda napacağımı bilmiyordum çünkü Elektrik büyücüsü olarak devam edemezdim çünkü o eşyalara henüz sahip değildim . Başka yollar bulmalıydım o zaman için .

Resim

Resim

Ve tam oyundan çıkmama yakın Xenotim alan bir arkadaşa denk geldim ve bende 4 adet olduğunu tanesini 110 m den satabileceğimi belirttim . Kendisiyle anlaştık ve Mısır Çarşısında buluşmak üzere sözleştik . Kısa günün karı olarak 440 M kazanmıştım ve bu parayı ileride basmayı planladığım Asaya ayırmak istiyordum . Sanırım yolculuğuma Xenotimle devam edecektim çünkü hem iyi para yapıyordu hemde Y2 tılsımımı oldukça verimli kullanabiliyordum . Daha sonra satış yaptığım arkadaşla vedalaşarak oyundan çıkışımı gerçekleştirdim . Aktar Şevketin yanında bırakmıştım karakterimi , Mısır çarşısının huzuru eşliğinde kestirmek için iyi bir yer olabilirdi orası .

Resim
BİZLER TARİHİN ORTANCA ÇOCUKLARIYIZ .
Kullanıcı avatarı
xWINCHESTERx
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Eminönü
Lonca: Winter Is Coming

Mesaj gönderen xWINCHESTERx »

Okurken keyif aldığım bir günlük, devamını bekliyoruz :relieved: