Bir ekonomik tetikçinin itirafları

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
Noter
İskele Babası
İskele Babası

Bir ekonomik tetikçinin itirafları

Mesaj gönderen Noter »

Evet dikkatinizi çektiğime göre herkesin bildiği gerçeklere geçelim sizde katkıda bulunabilirsiniz.
(Başlığı seçme amacım bu isimde bir kitap olması ve ikv ve oyuncularının bir bağlamda bağlantılı olması . Detaylarla vaktinizi almak istemem ama tavsiye ederim.)
1- Havadislerde uzak olmayan bir tarihte -bence- oyunun kapanağı haberi son haber olacak. Bu benim tahminim peki nerden çıktı bu tahmin ? Çünkü ttnet'i aradığım zaman oyunla ilgili birim bile oyunla ilgili beni başka alakasız bir yere yönlendirdi. Detaya girmeye lüzum görmüyorum . Mailler telefonlar bir şey çıkmıyor ttnet tüm haklara sahip değil miydi ? Oyunla ilgili bilgi, şikayet, öneri, teşekkür hatta işbirliği kurulabilecek tek bir iletişim kanalı olmaz mı ? (ikv destek var onlar seni dinle ve çözüm bulurlar diyecek olanlara önden güleyim :) Oyunun sahipsiz olması izlenimi beni bu sonuca götürüyor.
2-Her geçen gün kan kaybeden oyuncu sayısı bile bu sonuç için tek başına yeter.
3-Oyunda karaköy şeflerini kesmek için yeterli oyuncu yok. Olsa bile herkes önce kendini kolladığı için ''Kumlu Kutu'' isimli program ile aynı anda 2 karakter oynuyor çoğu zaman.
4-Oyuncuların sayısının az olmasının üstüne 'loncacılık' ve 'klancılık' husumete neden oluyor. Bunun sonucu olarak şef kaçırma hadisesi yaşanıyor.
5-Hakir ve Büyük büyücü şefleri bugsuz kesilmiyor. Kesilir mi tabii kesilir ama o kadar oyuncu nerde ...
6-Oyunda kopyacılar var . Her alışveriş var mısın yokmusun kutusu gibi .
7-Oyun dışı karaborsa siteleri var.
8- Destek ekibi mağdurun yanında mı yoksa işi yokuşa sürme taraftarı mı , genellikle anlamak zor *(Yok efendim telefonla çekilmiş videoya bakamam , yok efendim ekran görüntüsünün boyutu şu olacak , çözünürlüğü şu olacak , video kayıt programını google a yaz bulursun, google photos olmaz illa youtube olacak ...)
Ben yerinizde olsam şefleri bölgelere taşırım yada yanlarındaki slotları silerim her gün şikayetlere mesai harcamaktan iyidir. Oyunda karaborsacı kopyacı tılsımcılar, barutçular , çipçilere para verenler oluyor bunun yerine bu ürünleri akçe ile satardım.
Kullanıcı avatarı
SalurBeyi
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos
Lonca: Dostlar Kıraathanesi

Re: Bir ekonomik tetikçinin itirafları

Mesaj gönderen SalurBeyi »

Tell us something we don't know.
ölüm tatlı bir hayal oldu artık
Acelikerk
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Mesaj gönderen Acelikerk »

TTNeti internet ile ilgili arayınca da internet yeni keşfedilmiş hissine kapılıyorsun. İKV ile alakalı bir durum değil.
Kullanıcı avatarı
CHAPPIE
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
Sunucu: Eminönü
Lonca: Winter Is Coming
İletişim:

Mesaj gönderen CHAPPIE »

E bunlar bilinen şeyler. Ayrıca oyuncu kaybetme gibii bir durum yok. Oyunu her gün 1 kişi bırakıyorsa 1 kişi yeniden başlıyor. En son birisi 64 kişi getirecekti savaşa ama sonra ses falan çıkmadı.
sabitfikir
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı

Mesaj gönderen sabitfikir »

Başlığı okuyunca kopya yaparak İKV piyasasını nasıl alt üst ettiğini anlatacak sandım. Fos çıktı.
Lorry
İskele Babası
İskele Babası
Lonca: SABBAH

Mesaj gönderen Lorry »

İkv yıllanmış şarap gibidir , oyuncuları uzaklaştıran nedenleri tartışıp kendinizi yıpratmak yerine oyundan keyif almaya çalışın kısa süreli aralar verin tekrardan başlayın her seferinde ayrı bir keyif alacaksınız
Kullanıcı avatarı
SalurBeyi
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi
Sunucu: Teşkilat
Lonca: Dostlar Kıraathanesi

Mesaj gönderen SalurBeyi »

Lorry yazdı: 14 Oca 2020 20:55 her seferinde ayrı bir keyif alacaksınız
Gaffar gitmiyoruz uzun bir süredir, gidince elini öpeceğim dedenin. 1 yıl oldu. :grinning:
ölüm tatlı bir hayal oldu artık
Lorry
İskele Babası
İskele Babası
Lonca: SABBAH

Mesaj gönderen Lorry »

SalurBeyi yazdı: 14 Oca 2020 21:41
Lorry yazdı: 14 Oca 2020 20:55 her seferinde ayrı bir keyif alacaksınız
Gaffar gitmiyoruz uzun bir süredir, gidince elini öpeceğim dedenin. 1 yıl oldu. :grinning:
En keyif aldığım zamanlar Çemberlitaş görevini yapacağım zamanlardı umarım görevini kısa zamanda yaparsın 😂
Kullanıcı avatarı
Noter
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen Noter »

Bir şeylerin değişmesini talep eden olmazsa değişim olmaz . İkv hepimiz için önemli . Bu kadar teslimiyetçi ,itaatkar 'biz ne biliriz yönetim ne taktir ederse kabulüz' kafasında olmanız beni şaşırtıyor.
Keyifli keyifli işten çıkmışız arkadaşlarla biraz stres atalım diye girmişiz oyuna . Bir densiz adam gelip tadımızı kaçırıyor , video çekiyoruz gönderiyoruz , yok efendim telefondan gelen videoya bakamazlarmış .Yok youtube linki olması lazımmış .Kusura bakmayın ama karşınızda çocuk yok Sayın destek. Zaman hırsızlarına ortak oluyorsunuz. Ya oyunu düzeltin ya siz gidin ya biz gidelim.
Kullanıcı avatarı
Boribars
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Jitem

Mesaj gönderen Boribars »

Bunu çeşitli konularda belirttim. Oyunun BEYİN TAKIMI dağıldı. Oyunun hikayesini bilen 2 yönetici de ayrıldı. Ardından kalan Kemikleşmiş grupta bıraktı. BEYİN olmadan diğer organlar ne yapsın? .. Zaten son güncelleme diye yayinlamislardi Karaköyu.Yani kapanmadigina dua edin. Kapanırsa da gayet güzel olur, boyle saçma sapan konular açılmaz en azindan
DuMaNiSTT / Boribars ve Niceleri...