Şifacı Kasmak Zoru Sever Ama Ben Bukadar ....

Eminönü sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
Kullanıcı avatarı
Sonikazz
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos

Şifacı Kasmak Zoru Sever Ama Ben Bukadar ....

Mesaj gönderen Sonikazz »

Dedigim gibi şifacı kasmak zahmetlıdır sabır ıster vs vs aga 1 ayda 39 levele kadar yırtındıgım çarım a bu gün az önce giriş yaptım ve karışma 35 level kurt görevlerini bitirmemiş halde karşıma çıktı lan 2 gün önce 40 leveldi bu çar oyun ıcerısınde daha öncede yaşadım bu sıkıntıyı ama level düşmezdi item veya görev geri sarardı yani 3 4 5 saat sarılırdı aga bvu nedir la ben zaten oyuncu bulamıyom oyun içerisinde yardım almak ıcın bazı arkadaşlar var yok deıl göreve yardım ediyolar ama kasmak tabı onlarında zoruna gıdıyo eyw onlara lafım yok ama şimdi ben oturcam yine kascam oynucam ama bilmiyorum bu oyundan sogumak da istemiyorum hal böyle iken oyunada girmek mantıksız geliyo tamam yeni bi servarda 0 dan bi karakter açtık ama bu sıkmaya başlıyo sanki be usta...... Oyuncu Karakterim Pumpum nikli Bayan şifa görürseniz yardım Beklerim :)) :( :grimacing: :grimacing: :grimacing:
IıISoNıKaZIıII
IıISoNıKaZIıI
IıISoNİKaZIıI
((( Tayfun )))
Kullanıcı avatarı
MERTMUSAB
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Arzın Çocukları

Re: Şifacı Kasmak Zoru Sever Ama Ben Bukadar ....

Mesaj gönderen MERTMUSAB »

Eminönü sunucusuna saldırı oldu, bu sebeple oyun 1 gün kadar geriye sarıldı. Destek'den yardım isteyebilirsin

İyi forumlar
Her şeyi denerim; ama yapabildiklerimi yaparım.
Acelikerk
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Mesaj gönderen Acelikerk »

Şifacı kasmak hakikaten çok zor. Yıllar geçti ama sadece bir şifacımı 49 ile son seviyeye getirebildim. Grup halinde kasılması gereken bir karakter ama İKV gibi bir oyunda bu iş olmuyor. Zindan sistemi veya herkesin yapabileceği görevler olması lazım.
Kullanıcı avatarı
HARBILAZ
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Eminönü
Lonca: Academy Of War

Mesaj gönderen HARBILAZ »

Sonikazz yazdı: 06 Oca 2020 21:28 Dedigim gibi şifacı kasmak zahmetlıdır sabır ıster vs vs aga 1 ayda 39 levele kadar yırtındıgım çarım a bu gün az önce giriş yaptım ve karışma 35 level kurt görevlerini bitirmemiş halde karşıma çıktı lan 2 gün önce 40 leveldi bu çar oyun ıcerısınde daha öncede yaşadım bu sıkıntıyı ama level düşmezdi item veya görev geri sarardı yani 3 4 5 saat sarılırdı aga bvu nedir la ben zaten oyuncu bulamıyom oyun içerisinde yardım almak ıcın bazı arkadaşlar var yok deıl göreve yardım ediyolar ama kasmak tabı onlarında zoruna gıdıyo eyw onlara lafım yok ama şimdi ben oturcam yine kascam oynucam ama bilmiyorum bu oyundan sogumak da istemiyorum hal böyle iken oyunada girmek mantıksız geliyo tamam yeni bi servarda 0 dan bi karakter açtık ama bu sıkmaya başlıyo sanki be usta...... Oyuncu Karakterim Pumpum nikli Bayan şifa görürseniz yardım Beklerim :)) :( :grimacing: :grimacing: :grimacing:
Merhaba,

Cumartesi veya Pazar günleri oyunda aktif oluyorum AcademiciaN karekterime pm atarsanız görevlerinize yardımcı olmaya çalışırım iyi forumlar :)
AcademiciaN
HARBILAZ
DoctorDre

Çiçeğin dikeni var diye üzüleceğimize, dikenin çiçeği var diye sevinelim.
Kullanıcı avatarı
Chaqmaxsheytan
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Lonca: <Academy Of War>

Mesaj gönderen Chaqmaxsheytan »

Dostum oyun içerisinde görürsen ''SenBAŞKASIN'' karakterim ile yardımcı olurum seve seve :)
Şifacı kasmak harbiden zor insanın canını sıkan bir durum anlıyorum seni :')

Not : Yukarıdaki ''AcademiciaN'' adlı arkadaş her yerde karşıma çıkıyorsun canımı sıkma. :rage:
Resim
Göster
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
HARBILAZ
İskele Babası
İskele Babası
Lonca: Academy Of War

Mesaj gönderen HARBILAZ »

Chaqmaxsheytan yazdı: 15 Oca 2020 10:57 Dostum oyun içerisinde görürsen ''SenBAŞKASIN'' karakterim ile yardımcı olurum seve seve :)
Şifacı kasmak harbiden zor insanın canını sıkan bir durum anlıyorum seni :')

Not : Yukarıdaki ''AcademiciaN'' adlı arkadaş her yerde karşıma çıkıyorsun canımı sıkma. :rage:
Ok. S
AcademiciaN
HARBILAZ
DoctorDre

Çiçeğin dikeni var diye üzüleceğimize, dikenin çiçeği var diye sevinelim.
Kullanıcı avatarı
benibanladilar
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen benibanladilar »

geçmiş olsun.
2009 senelerinde olması lazım benimde bir şifacı vardı.
25 level %90 exp vardı galiba.
girip baya kasmıştım 27 level olmuştum sanırsam.
ertesi gün girdiğimde çar 25 level %90 expteydi :')
yine level atlatıp kasmıştım biraz herhalde bir hata oldu demiştim.
ertesi gün yine aynı şey olunca çar lanetlendi zannetmiştim :')
o zamanlar olmazdı böyle geri sarma falan bilmezdik böyle şeyler.