Winter Is Coming - Tanıtım

Eminönü sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
Kullanıcı avatarı
SeRRuh
Dev Ana'nın Gözdesi
Dev Ana'nın Gözdesi
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Ütopia
İletişim:

Re: Winter Is Coming - Tanıtım

Mesaj gönderen SeRRuh »

Pekala, bir adım atıyor ve merhaba mustafa diyerek geliyorum. Tatsızlıkları arkamızda bırakalı bir kaç aydan fazla oluyor. Herkes sona doğru adım adım yürüdüğünün farkında ve oyuna girmediğin belli oluyor derken bunları kast etmiştim. Sunucunun haklı yahut haksız savaşan loncalarından birine başkanlık yaptım Eminönü sunucusunda tüm lodos klanı ile savaştım. Anlaşmalar yapıldı, uzlaşmalar yapılmaya çalışıldı hiç cümle kurmadan sizin lonca ile savaşı sonlandırırken diğerleri ile savaşa devam edildi. Sen de ara bulucu olarak elinden geleni yaptın. Fakat olmadı, tarafını seçtin. Pek güzel olmasa da idare eder bir savaş vakti geldi geçti. Hepimiz ter döktük, boss kaçırmak gibi eğlenceli ama doğru olmayan işlere doğrudan veya dolaylı olarak elimizi sürdük. Şimdilerde ne eski utopia, ne eski winter ne de eski academy yok. Bir daha da eskisi gibi olmayacak. Öyle veya böyle Eminönü sunucusunun en güzel karaköy vakitlerini bizler(Arz & Lodos) yaşadık. Kimimizi dinden imandan çıkardı, kimimizi ardan namustan ama öyle ama böyle yaşadık hepimiz. Doğrusuyla yanlışıyla yaşadık. Winter lonca başkanı Zeynel ve diğer arkadaşlar ile buluştuk çay çorba vs. yüz yüze görüştük. Oyun dünyasındaki kırıcı cümlelerin yahut tehditlerin hiç birinin yüz yüze yaşanmadığını karşılıklı olarak gördük. Bizler, sizler, onlar, bunlar, şunlar hiç kimse oyunda yaşadığı gibi değil. Oyuna girildiğinde dil farklı konuşabiliyor. Bizler bunu yüz yüze konuşup arkamızda bıraktık. Tatsızlıklar her zaman olur. Anı yaşamaya bakmak lazım. Savaştığımız herkese selam olsun. Bu mübarek ramazan ayında kandil gecesi, cuma akşamı şerefine Allah hatalarımızdan ders almamızı ve hayırlı bir hayat yaşamamızı nasip etsin.
ha bu arada eski mynet forumda Murat_10 üye ismi ile yazıyordum. Beta döneminde de " grafrazon ", "şifacıdoktor" gibi nicklerle o güzel vakitleri de yaşadım.
Sevgilerle...
Kullanıcı avatarı
XCEZAX
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Klan: Lodos
Lonca: Academy Of War

Mesaj gönderen XCEZAX »

Her ne kadar oyunu bırakmış olsamda bunları duymak çok güzel..Zamanında yaşamış olduğunuz kavgaları nacizane kendim oyun içinde edindiğim iyi ve kötü tecrübelerimle sonlandırmaya çalışmıştım.Taraf tutma durumu yoktu.Sonuçta yaşanılan şeyler 2 klan arasında olsa bile herkese yansıyordu ve bende kendi loncamın refahı için bir aracılık yapmak istemiştim fakat o zamanlar başarısız oldu.Şu an bu orta yolu bulmanıza çok sevindim.İnan ki bende oyunlarda gerçek ben olamıyorum.Farklı oyunlar oynuyorum ve çok çizgimden çıkıyorum..Bunları anlatmak istemiştim.

Ve evet maalesef en azından Eminönü sunucusu için bir daha hiç bir şey eskisi gibi olmayacak,olması beklenilemezdi.İKV benim için çok güzel anıların olduğu,kendime güvenimi arttırabildiğim,ve bir kaç değerli/değersiz vasıflar kazandığım bir anı,mazi olarak çocukluğumdan,yetişkinliğime kadar geçen güzel bir yolculuk oldu.Hayatta ki bazı deneyimlerin ilklerini yaşadığım bir ortama araç oldu.Belki zamanında bazı şeyler daha hızlı sonuç verebilseydi devam edebilirdim.Ama artık kaldırmıyor kafa.
Bende tüm İKV oyuncularının Ramazan bayramını ve kandillerini kutlarım..

Saygılar.
XXCEZAXX
Kullanıcı avatarı
GENJORI
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Lonca: Dikduranlar Sertvuranlar

Mesaj gönderen GENJORI »

süper lonca
Kullanıcı avatarı
GENJORI
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı

Mesaj gönderen GENJORI »

KRAL LONCA TOPLANIN BÜYÜK SAVAŞTA HEP BİRLİKTEYİZ....::D
Kullanıcı avatarı
CHAPPIE
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
Lonca: Winter Is Coming
İletişim:

Mesaj gönderen CHAPPIE »

Havalar iyice soğudu. Bu bir kıyametin işareti midir? Ergin enerjisiyle ısınan insanlar kışa karşı gelemeyecekler! Kış onları önce donduracak daha sonra o soğukta yanacaklar! Sizi soğuyla yakmak için kış geliyor!
Winter Is Coming! Resim
Kullanıcı avatarı
xWINCHESTERx
İskele Babası
İskele Babası
Lonca: Winter Is Coming

Mesaj gönderen xWINCHESTERx »

Yargıya devam :relieved:

Youtube kanalım : https://www.youtube.com/channel/UCU8cWe ... ivflPGfD1Q
WINCHESTER
xWINCHESTER
ıWINCHESTERı

bestofthebest

Winter Is Coming
Kullanıcı avatarı
TheWesTSooNN
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Kuklacı

Mesaj gönderen TheWesTSooNN »

xWINCHESTERx yazdı: 09 Eki 2020 20:34 Yargıya devam :relieved:

Şu oyunda yenilmeye doymayan nadir loncalardandır Histeri :)
WesTSooN
Kullanıcı avatarı
ECHO
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Kuklacı
Lonca: Luxury Exclusive

Mesaj gönderen ECHO »

Üye isimlerini de yazsaydın daha iyi olurdu dostum ;)
FARUKULUSOY
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
GENJORI
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı

Mesaj gönderen GENJORI »

TheWesTSooNN yazdı: 12 Eki 2020 00:12
xWINCHESTERx yazdı: 09 Eki 2020 20:34 Yargıya devam :relieved:

Şu oyunda yenilmeye doymayan nadir loncalardandır Histeri :)
Yenilen Pehlivan Güreşe doymaz...
Kullanıcı avatarı
Arque
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen Arque »

Merhaba, lonca alımlarınız hâlâ devam etmekte mi?
##