Karaköye giremeyen oyuncular

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
lARZl
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos
Lonca: Kasvet

Karaköye giremeyen oyuncular

Mesaj gönderen lARZl »

Beyler rast geldimde konuyla alakalı yan hesaplarımda da denedim karaköye girmek zor olduğundan (gaffar kesmek) görevlerin çoğunu yapmış olmanız lazımdı zor giriliyor diye sadece philotheos'u kesmeniz sonucunda girilicek diye bir güncelleme gördüm fakat 2018 de yapılmış bunun üstüne daha güncelleme geldimi bu konuda çok şikayet var bilgilendirirseniz belki yardımcı oluruz.

dipnot:Asıl hesabım 59 ben girebiliyorum.
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
0LIVERA
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Sunucu: Sancak
Klan: Arzın Çocukları

Re: Karaköye giremeyen oyuncular

Mesaj gönderen 0LIVERA »

lARZl yazdı: 18 Ağu 2019 22:54 Beyler rast geldimde konuyla alakalı yan hesaplarımda da denedim karaköye girmek zor olduğundan (gaffar kesmek) görevlerin çoğunu yapmış olmanız lazımdı zor giriliyor diye sadece philotheos'u kesmeniz sonucunda girilicek diye bir güncelleme gördüm fakat 2018 de yapılmış bunun üstüne daha güncelleme geldimi bu konuda çok şikayet var bilgilendirirseniz belki yardımcı oluruz.

umarım yorumum silinmeden okuyup gerçekleri öğrenmiş olursun.

oyun ilk çıktığında evet gaffarı kesmek tüm zincir görevlerini yapmak gerekiyordu sonra fark ettiler ki bu görevi yapmayan 100'lerce kişi var phi görevini yapanları içeri aldılar.

sonra sonra sonra derken oyunda geri sarma denilen şuanda oyunun üyelik sistemini kapattıkları hatta kopya yapmasınlar diye sunucu listesinden sunucuları kaldırdıkları hataların başlangıç aşamaları yaşandı ve phi görevini yapanlar içeri giremiyordu.

bu hata meydana geldiğinde yöneticiler gm'ler vs.'ler dahi durumun ne oldugunu bilmiyor hızlı destek'te bir değişiklik olmadığını açık net söylüyordu.

hata sonra anlaşıldı geri sarmalardan kaynaklı oyunun sisteminde bir sorun oluşmuş ve kendilerine uzman ekip denilen hayatını bu işe adayan adamlar bu sorunu çözemediler ve mecburen tekrar gaffar görevini yapmayanları içeri almadılar neyseki kafası calısan bir kaç kişi vardı'da içeride kalanları dışarı attılar ve böylelikle gaffar görevi şart oldu ve isteseler bile gaffar görevini iptal edemiyorlar ne kadar üzücü değil mi ':)

ve en komiği ise gaffar görevini 2 kişi yaklaşık 10 sefer yaptık cocuk oyuncagı idi hemde 1 slot bile kesmeden sanırım oyunda'da kafası çalısan kimse yok herkes zor yolu görüyor sadece.
Sorun Kim Olduğunda Değil Yaptıkların Seni Diğerlerinden Ayırır.
Kullanıcı avatarı
ebbadx
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
İletişim:

Mesaj gönderen ebbadx »

0LIVERA yazdı: 18 Ağu 2019 23:52
lARZl yazdı: 18 Ağu 2019 22:54 Beyler rast geldimde konuyla alakalı yan hesaplarımda da denedim karaköye girmek zor olduğundan (gaffar kesmek) görevlerin çoğunu yapmış olmanız lazımdı zor giriliyor diye sadece philotheos'u kesmeniz sonucunda girilicek diye bir güncelleme gördüm fakat 2018 de yapılmış bunun üstüne daha güncelleme geldimi bu konuda çok şikayet var bilgilendirirseniz belki yardımcı oluruz.

umarım yorumum silinmeden okuyup gerçekleri öğrenmiş olursun.

oyun ilk çıktığında evet gaffarı kesmek tüm zincir görevlerini yapmak gerekiyordu sonra fark ettiler ki bu görevi yapmayan 100'lerce kişi var phi görevini yapanları içeri aldılar.

sonra sonra sonra derken oyunda geri sarma denilen şuanda oyunun üyelik sistemini kapattıkları hatta kopya yapmasınlar diye sunucu listesinden sunucuları kaldırdıkları hataların başlangıç aşamaları yaşandı ve phi görevini yapanlar içeri giremiyordu.

bu hata meydana geldiğinde yöneticiler gm'ler vs.'ler dahi durumun ne oldugunu bilmiyor hızlı destek'te bir değişiklik olmadığını açık net söylüyordu.

hata sonra anlaşıldı geri sarmalardan kaynaklı oyunun sisteminde bir sorun oluşmuş ve kendilerine uzman ekip denilen hayatını bu işe adayan adamlar bu sorunu çözemediler ve mecburen tekrar gaffar görevini yapmayanları içeri almadılar neyseki kafası calısan bir kaç kişi vardı'da içeride kalanları dışarı attılar ve böylelikle gaffar görevi şart oldu ve isteseler bile gaffar görevini iptal edemiyorlar ne kadar üzücü değil mi ':)

ve en komiği ise gaffar görevini 2 kişi yaklaşık 10 sefer yaptık cocuk oyuncagı idi hemde 1 slot bile kesmeden sanırım oyunda'da kafası çalısan kimse yok herkes zor yolu görüyor sadece.
Gaffar görevini 2 kişi nasıl yaptığınızı da açıklasaydınız keşke, görevi yapamayanlar arkadaşlar da faydalansın. Çok düşündüm ama bulamadım demek zor yolu görüyoruz hala.
Kullanıcı avatarı
BiLuR
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Mesaj gönderen BiLuR »

2 saat destan yazma 49 lv çarlarla bos kaçırılıyordu o yzüden iptal etdiler de anlasın adam
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi
Sunucu: Kuklacı
İletişim:

Mesaj gönderen TOLGARDA »

Boss kaçırılması ve arkadaşın yazdığı uzun yazılar farklı konular. Gerçekten sorun buysa İKV'de sistemden anlayan bir kişi bile yok demektir. Zaten yok da bir kere daha kanıtlanmış olur.
:zero: :one: :two: :three: :four: :five: :six: :seven: :eight: :nine:
Kullanıcı avatarı
IIASiLKANII
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Sunucu: Beyaz Köşk

Mesaj gönderen IIASiLKANII »

Anlamadım
Ey Türk,
Titre ve Kendine Dön!
Üstte mavi gök çökmedikçe,
Altta yağız yer delinmedikçe,
Kim bozabilir senin ilini ve töreni!..
Bilge Kağan
Beyazköşk ASİLKAN/ASİLBEY/ECEL
Eminönü VOLUNTARY
Kullanıcı avatarı
zorsavas5
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen zorsavas5 »

Nasıl yapıldığını bizede anlatabilir misin?
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi
Sunucu: Kuklacı
İletişim:

Mesaj gönderen TOLGARDA »

Karaköy kapatılsın
:zero: :one: :two: :three: :four: :five: :six: :seven: :eight: :nine:
Plafect00
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Lonca: Gizit

Mesaj gönderen Plafect00 »

Karaköy kapatılsın!
ERG

Erg, insanı ele geçirebilen çok tehlikeli bir güçtür. Şimdi görüyorum ki para ondan da betermiş.

Fazıl SARRAFOĞLU
Kullanıcı avatarı
BayTerapi
Mebrure'nin Adamı
Mebrure'nin Adamı

Mesaj gönderen BayTerapi »

Plafect00 yazdı: 19 Ağu 2019 22:24 Karaköy kapatılsın!
Yılların Kara köyünü nasıl kapatıyorsun ?
kedi