Oyunun Son Durumu Hakkında

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
Mustafaxbuken
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos

Oyunun Son Durumu Hakkında

Mesaj gönderen Mustafaxbuken »

Bu oyunu kapalı betadan bu zamana kadar takip eden fırsat buldukça oynayan birisi olarak merak ettiğim bazı sorular var. Game Master olan arkadaşlardan cevaplar gelirse ne mutlu .
1- Ömer Kürşad Karamahmutoğlu'nun ÜNOG Oyun geliştirici topluluğunda yaptığı konuşmada sobeenin kapandığını belirtmişti bu kapanmadan sonra güncelleme gelmeye devam edicek mi ?
2- Oyunun ana sayfasında üyelik alımı kapalı durumda bunun nedeni hakkında bir bilgi göremedim bu şekilde mi devam edicek üstünde uğraşılan bir şey olduğu için mi kapalı ?
3-Oyunun şuan evrak üstünde sahibi olan Türk Telekom oyuna minimum oranla bile olsa yatırım yapmayı düşünüyor mu sizce ?
Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.
---Siz eğer bu mektubu okuduğunuz halde henüz bir şeylerin ters gittiğini düşünmüyor ve harekete dahi geçmiyorsanız siz de suçlusunuz. Tarih sizi lanetleyecektir.-ZAHİR
Kullanıcı avatarı
WeYCeL
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Gölge Haramileri
İletişim:

Re: Oyunun Son Durumu Hakkında

Mesaj gönderen WeYCeL »

1. Sorunun cevabı, Şu an görünürde her hangi bir çalışma olmadığı geliştiricilerin oyunun geri sarması kopyaya çözüm bulmaya çalıştığı yönündedir.

2. Sorunun cevabı, Hızlı destekten okuduğum kadarıyla üyelik kısmında sorun olduğu yönünde çalışmalarım devam ettiğini söylediler.
3. Sorunun cevabı muamma :)
ENFAL

ENFALII

TOXİC

GÖLGE HARAMİLERİ
Kullanıcı avatarı
WeYCeL
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Gölge Haramileri
İletişim:

Mesaj gönderen WeYCeL »

WeYCeL yazdı: 11 Ağu 2019 17:40 1. Sorunun cevabı, Şu an görünürde her hangi bir çalışma olmadığı geliştiricilerin oyunun geri sarması kopyaya çözüm bulmaya çalıştığı yönündedir.

2. Sorunun cevabı, Hızlı destekten okuduğum kadarıyla üyelik kısmında sorun olduğu yönünde çalışmalarım devam ettiğini söylediler.
2.sorunun cevabına ek olarak, oyunun açığını kullanan kişiler bunları yeni üyelik açıp 1 lvl karakterlerle yaptıkları için üyeliği kapattılar (bu benim şahsi görüşüm)
ENFAL

ENFALII

TOXİC

GÖLGE HARAMİLERİ
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi
Sunucu: Kuklacı
İletişim:

Mesaj gönderen TOLGARDA »

1 ve 3 aslında aynı soru; cevaben şuan yapılan bir çalışma yok ve ileride ne olacağı tamamen muamma Türk Telekom'un ani bir karar alıp oyn geliştirme işine geri dönmesini ummaktan başka bir şey yapamıyoruz.

2- Bu konuda kopyalamanın önüne geçmek için yapılan çalışmalar sürüyor. Bittiği zaman üyelik alımı tekrar açılacak. Kopyalama yapanların birinci seviye karakterler açıp o hesaplarla kopyalama yapması bu sebeple ceza alamamaları yüzünden üyelik sistemi geçici olarak kapatıldı.
:zero: :one: :two: :three: :four: :five: :six: :seven: :eight: :nine:
Kullanıcı avatarı
Mustafaxbuken
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

TOLGARDA yazdı: 11 Ağu 2019 19:10 1 ve 3 aslında aynı soru; cevaben şuan yapılan bir çalışma yok ve ileride ne olacağı tamamen muamma Türk Telekom'un ani bir karar alıp oyn geliştirme işine geri dönmesini ummaktan başka bir şey yapamıyoruz.

2- Bu konuda kopyalamanın önüne geçmek için yapılan çalışmalar sürüyor. Bittiği zaman üyelik alımı tekrar açılacak. Kopyalama yapanların birinci seviye karakterler açıp o hesaplarla kopyalama yapması bu sebeple ceza alamamaları yüzünden üyelik sistemi geçici olarak kapatıldı.
Aslında soruyu şu şekilde düşünmüştüm ben 1. sorudaki sobee sütdyosunun bireysel geliştirmesi olur mu diye .
3. soruda Türk Telekom ekip kurup kendi bünyesinden geliştirmeye devam eder mi diye düzeltmiş olayım o zaman belki başka bir oyun motoru ile deneme yapabilirler. Kader mühürlerinde olduğu gibi. Hayal ama bakalım ne olcak
---Siz eğer bu mektubu okuduğunuz halde henüz bir şeylerin ters gittiğini düşünmüyor ve harekete dahi geçmiyorsanız siz de suçlusunuz. Tarih sizi lanetleyecektir.-ZAHİR
Kullanıcı avatarı
Mustafaxbuken
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

WeYCeL yazdı: 11 Ağu 2019 17:40 1. Sorunun cevabı, Şu an görünürde her hangi bir çalışma olmadığı geliştiricilerin oyunun geri sarması kopyaya çözüm bulmaya çalıştığı yönündedir.

Karaköy geldiği zaman bu ufak bir kısmı güncellemeler olucak şeklinde bir konuşma görmüştüm olursa efsane olur
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi
Sunucu: Kuklacı
İletişim:

Mesaj gönderen TOLGARDA »

Mustafaxbuken yazdı: 11 Ağu 2019 19:56
TOLGARDA yazdı: 11 Ağu 2019 19:10 1 ve 3 aslında aynı soru; cevaben şuan yapılan bir çalışma yok ve ileride ne olacağı tamamen muamma Türk Telekom'un ani bir karar alıp oyn geliştirme işine geri dönmesini ummaktan başka bir şey yapamıyoruz.

Aslında soruyu şu şekilde düşünmüştüm ben 1. sorudaki sobee sütdyosunun bireysel geliştirmesi olur mu diye .
3. soruda Türk Telekom ekip kurup kendi bünyesinden geliştirmeye devam eder mi diye düzeltmiş olayım o zaman belki başka bir oyun motoru ile deneme yapabilirler. Kader mühürlerinde olduğu gibi. Hayal ama bakalım ne olcak
Sobee zaten feshedilip Türk Telekom'da bağlanmıştı, kendi başına hareket etme imkanı yoktu. Olsa bile bu çok oyunun gelişme imkanı olduktan sonra geliştiren şirketin adı çok önemli değil.
:zero: :one: :two: :three: :four: :five: :six: :seven: :eight: :nine:
Kullanıcı avatarı
ejedrogl
Mezarlık Bekçisi
Mezarlık Bekçisi

Mesaj gönderen ejedrogl »

Sobee Studios'un resmi sitesi bile kapanmış...
Plafect00
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Sunucu: Eminönü
Lonca: Gizit

Mesaj gönderen Plafect00 »

Forumda Zlata'lar var.
ERG

Erg, insanı ele geçirebilen çok tehlikeli bir güçtür. Şimdi görüyorum ki para ondan da betermiş.

Fazıl SARRAFOĞLU
Kullanıcı avatarı
lARZl
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Eminönü
Lonca: Kasvet

Mesaj gönderen lARZl »

ejedrogl yazdı: 14 Ağu 2019 23:41 Sobee Studios'un resmi sitesi bile kapanmış...
oyunda hala ben gırebılıyorum dıyenler var bır ben gıremıyorum zannedıyordum
Resim
Resim